Beiträge von Sheldon

    Mivel kicsit alábhagyott a migrácios hullám igy arra gondoltam irok 1 kis promot!!
    Na szóval szereted a harcot van flottád melynek már rozsdásak a hajtomüvei az üzemanyagba lassan belefulladsz és még anno talán én is borsot törtem az orrod alá várlak Librán játszunk hisz 1 vérbeli flottás nem menekül el a kihivástol gyere mutasd mitöl hullik a flotta!!!


    Viszont ha nyugisabb játékot szereted amolyan nyuggeres feelinget vár szeretettel Merkúr!


    Ezen sorokat csak azért irtam hogy haladjunk már lehet hogy van rá hagyva idö de nem kell kivárni a végét :D Aki azt hiszi ha ki vár jobb döntést tud hozni téved!!!

    Támogatlak! Bár abban nem értek egyet, hogy aki kivár, az téved. Uccsó órában gyors megnézni hova ment a legtöbb játékos, és oda megyek én is...

    És légyszi legközelebb pár ","-t használj, majdnem megfulladtam, mire végigolvastam egy levegővel! :D

    És Igeeen:!: Itt a példa, miért éri meg a flottásoknak is a Merkur-t választani ^^ , itt is terem valami, és szép lassan el lehet repülni érte. Na de van ám itt más flottás is :/ . Gratula!

    Szerintem ez teljesen egyértelmű volt. Aki hosszú távon gondolkozik, a Merkur-t választja.

    Grat Sicario! Bár reménykedtem, hogy betartod az ígéreted, és jössz Libra-ra!

    Köszi, ezeket használom, és nézegetem is...

    De azért negyed annyit nem tud mint a GT.

    Pl.: Kémjelentések mindenkinek elérhetők (szövin belül), vagy akár egy PH mozgás...


    Tudom, nem nagy dolog mostmár megosztani mindezt, de 10-12-15 éve GT-t használtam folyamatosan, és most kicsit hiányzik. :)

    S pont a beállításos szavazás mutatta meg, h az emberek mire képesek, h másoknak keresztbe tegyenek -> lásd Sharks esete..

    Ez komoly?


    Libra szavazás:

    Összebeszélve a Sith szövetséggel, egységesen szavaztunk. Mégis akkor kik szavaztak mindenhol a legkevesebbre?

    Czar Io, Tatratea? Akinek a bolygóneve 200 fémpakk? Ugyan már... Nem, ők talpig becsületesek! :D

    Kíváncsi lennék, ez a 2 acc melyik 2 Sharkos email-jéhez tartozik... És ez csak 2, akikben biztos vagyok!


    Nem akarok offolni, bocsánat is érte! De aki hangosabban sír, annak van igaza? :)

    Mi is kíverhettük volna a balhét, mint ahogy ők! Nem tettük, pedig tudtuk, hogy ők csinálták!


    De mégegyszer T. ez bántó rám és a szövetségemre nézve! Mert mindenki tudja, hogy minket okolnak ezért!


    Várom a szerdát, remélem ide jönnek!

    pont az lenne a lényeg amit a játékosok szeretnének. Nem pedig az hogy választhatnak xyz közül.

    Szerintem itt még 10 ember sem jutna közös nevezőre, nem pedig 100...

    Vagy legyen mindenkinek egy saját univerzuma?


    És milyen olyan játék van, ahol a játékosok alakítják a játék szabályait, vagy feltételeit?

    Pl.: F.FA 22, most vettem meg 30 euróért, és egy kalap kaki a játék. Írhatnék az ÉÁ-nak, hogy mi ez, de nem hiszem, hogy meghatnám őket.


    Az OGame egy ingyenes játék. Ilyen lehetőségekkel/beállításokkal. Tényleg sokan már csak azért is keresik a csomót a kákán!

    Sziasztok!


    Tud valaki esetleg egy működő host-ot, ahova feltehetem a Galaxy Tool-t?

    Minden régit végigpróbáltam, de már egyik sem elérhető... :(

    Köszi a táblázatot Xeth!


    Gondolom nagy dilemma ez most a Sharks-nak!

    Ha nem jöttök Librára, azt fogja gondolni mindenki, hogy netán megijedtetek! :D

    Ha nem mentek Xalynthra, akkor meg azt, hogy a nagy flottások nem mernek menni a "flottás" szeróra...


    Mi maradunk, nekünk választásunk sincs. :( De várunk mindenkit!


    Döntsön mindenki helyesen! Szerintem azért ez a 3 uni közül mindenkinek meg kéne találnia a számára megfelelőt.

    Sajnos ez a "semmi sem jó" mentalitás... Sírás megy csak örökké.


    Kíváncsi lennék, hogy akiknek ezek a beállítási lehetőségek nem jók, mit szeretnének...


    Mindenesetre én várom már, talán lesz egy kis izgalom is!

    "Nem ismerlek sheldon de ha ennyire pakkozni akarsz akkor húzz oda egy accot és csapd szét őket 😂"


    Én leszarom őket, annyit azért nem ér meg. Ők kezdték ezt az egész "kiírtjuk a Librát" dolgot. Én elvagyok. Veszem eszetlenül a pakkokat, jó így.

    Remélem befejezik a durcizást, és megvárják az összevonást.


    *provokálás

    Gurat

    Semmi gond. 5-en szálltatok rám, csak fikáztatok folyamatosan.

    Bár írhatnám, hogy szeretnék olyan lenni mint Ti... :D Szeretnék okos, bölcs, az OGame f.sza lenni, aki mindenkit elver...

    De nekem jobb így, leszarom, hogy a 15 bolygóm nincs mindenhol az 1-ez pozícióban, és veszem eszetlenül a fémpakkokat.

    És akkor most ez jön?

    "húúú, hogy megy, mennyibe fájt a bányászgép....?" De mosogj csak! Én nyugodtan alszok! Tudom azt hogy ha 20 évig nem lesz munkám, akkor is megélek!

    De tudod mit? Soha nem voltam kitiltva semmiért (nem úgy mint közületek jópáran), így hát belefér 1X nekem egy kis bünti:


    1. Nem szavaztunk Kallistón

    2. Ellenben veletek! (Mi mégse vertük ki a rinyapinát, mint ti)

    3. Próbáltok felhúzni, de leszarom, szomra csak írigy kutyák maradtok!

    4. Ha van egy kis vér a pucátokban, nem sírtok, hanem megvárjátok az összevonást, és lejátszuk!


    * provokálás

    Gurat

    :D


    Hol említettem, hogy mekkora pro gamer vagyok?

    Neeeeee, a 11-es pozíción nem ad annyi fémet mint az 5-ön? Taníts még!

    Nem érdekel, hogy 900 vagy 1100 milla a napi termelésem, nem fogom összevonásig szétdobni őket.


    Én szimplán ezért basztattalak az SA miatt, hogy mikor kapsz észbe...de hasztalan volt és ahogy látom nem értetted.

    Igen - igen... "Sheldon, te egy vicc vagy". Ez egy finom idézet tőled. Ebből aztán tudnom kell, hogy te mire gondolsz.

    De nem érdekel a véleményed! Ezért sem kérdeztem vissza egyszer sem, hogy mi a bóbánatra gondolsz.

    Szerintem szimplán írigyek vagytok, hogy egy "eszetlen" kedvére tudja venni a pakkokat. Másba már nem tudtok belekötni.

    Mi volt DC-on is? Minden második szavatok Sheldon és SA volt...


    És mint már írtam: Ha a seggemet pénzzel törlöm ki, vagy kib.szom a teraszon, az én dolgom. Ha 10-es deubányákkal deu pakkot veszek, az én dolgom.


    A világ legnagyobb bullshitje vagy egy láng füst nélkül!!!

    Ha ezért nem kap provokációért Warnt, törlöm magam!

    Vagy vakáció!

    Na jó, csinálok egy .hu top1 accot!


    * tényleg ne folytassátok....

    Gurat

    Azt te építed nem pedig mi de meddig agyaltál ezen, hogy leírd? :D Mondtuk már neked, hogy vicces vagy most is nevetünk rajtad, főleg azok után ahogy szét szívattunk discordon és bevásároltál több mint 400 fém pakkot ellenünk :lol: Minden rosszban van valami jó, végül mi is megkaptuk :).

    Volt az 800 is :D

    Nagyon szét lettem szívatva...

    Nevessetek rajtam, rajtatok lehet többen nevetnek. Sírtok mint a f.r...s ku..ák, mert nem lett meg amit akartatok.

    Ha Xeth-nek nem működött a link, miért nem nyitottatok jegyet?

    Aztán húúúúúúúú, akkor a Shark a homályba vész (megjegyzem oda is való), törli mindenki magát.

    Mit vártok? Karlsruhe-ból a GF főnöke könyörögni fog nektek? :D


    Ha a szőrös hátsómat pénzzel törlöm ki egy kullantás után, és lehúzom, az az én dolgom. Ti lovagoltok állandóan ezen a kib.szott SA-on...

    De mindegy. Csak egyik szavaddal ne üsd a másikat!


    Edit.: Jah igen, ezen is kemény 2 percig gondolkoztam.


    *figyelmeztetés provokálásért (meg még off is)

    Gurat

    Kérjétek ki a szavazók listáját is, név szerint, vagy email cím szerint.

    Az én lelkismeretem tiszta, bármit is írtok DC-n, már el sem olvasom.


    Mi is fel vagyunk kicsit háborodva, hogy abszolút nem kaptunk semmit... de ez van.

    Azt hittem az a dolguk a helyi üzemeltetőknek hogy a játékosokat kiszolgáljatok, nem az hogy önkényesen zárjanak nyissanak topikokat kedvük szerint vagy ép válaszoljanak vagy nem.
    Ha meg tényleges kérdés van akkor meg töröljék, mert ép úgy szottyan ha már úgysem tudnak semmit csak önkényeskedni.

    Mégis milyen "helyi üzemeltetőkre" gondolsz?