Beiträge von Anubis

    Ne harapjuk le szegény Anubisnak a fejét, mert tudod ki fogad majd ha a meghalsz :D

    és lesz ott egy mérleg meg egy madár toll is :) aztán le is út meg fel is út :D amúgy is egy isten fejét csak egy másik isten tudja leharapni ;) és előbb meg kell halni h hozzám eljussanak :D viccet félretéve nekem is csak egy pillanatra dobta fel ezt a változás naplót, véletlenül bezáródott, éségen földön kerestem hogy tudom újra megnyitni...aztán egy szövitérs kifényképezte, mert jeleztem h fontos infót tartalmaz. És tényleg köszi Sheldon az ide osztást, így mindenki megtalálhatja, én elfelejtettem ezt megtenni. És semmi nyalakodás :D

    Nekem is, mint minden szövi tagnak és barátnak van AGR, érdekes módon mi nem kaptunk ilyen jelzést.

    üzenetben feldobta. bal oldalt narancs sárgával jelzi h van valami frissítés és mikor rányomsz akk ott feldobja a változás naplót, ott írta, h van 3 szimulátor ami működik és köztük volt amit te is linkeltél. én onnan értesültem róla.

    és, kitudja, angolul lehet értelmezhetőbb a leírás, mint mondjuk a fordítás. Nem tudom ki fordítja más nyelvekre és bántani se akarom, de valószínűsítem sokszor csúszhat hiba a fordításba is. speciel az orbitális barlangot még magyarul sem olvastam el, nem hogy más nyelven ránézzek :)

    igen, én is ráleltem már, de nagyon nem bírja az oldal a terhelést. de legalább van valami amig elkészül a játékba ágyazott...

    én esetleg egy olyan lehetőséget is mondanék hogy univerzumon belül egy magasabb pontszámú(vélhetően rutinosabb) játékosnak küldenél üzenetet, hogy kérnél egy kis segítséget ezzel kapcsolatban, és esetleg egyéb másról is kapnál hasznos információkat! én is így kezdtem...;)

    És mint utóbb kiderült volt komunikáció az adott személy és a gf között :D kb ez az oka h le is lett lőve a trashszim...és sok másik szimulátor is ami még használható volt.

    Oké, nem volt a két fél közt komunikáció...naívan azt hittem volt, mert logikusnak gondolnám a szimulátor horderejét tekintve. tanulság, nem kell mindenben logikát keresni...

    a trashim nem GF fejlesztés..

    tisztában vagyok vele. és lehet túl naív vagyok ezzel kapcsolatban de a gf és a trashsim készítője fejlesztője között biztos volt komunikáció, közvetve vagy közvetlenül, mert nem elhanyagolható segédprogramról van szó...így azt mindenképpen jogosnak gondolnám h arról szivároghatott volna ki infó felénk játékosok felé h befejezik a trashsim fejlesztését és elérhetőségét, esetleg helyettesítő lehetőségről adnak infókat! gf érdeke is h "ne álljon meg az élet"...urambocsá még a .org-ot nem néztem, lehetséges ott van róla témázgatás már, de jó lett volna erről előbb és többet tudni.

    na szép! ez rendben is van. és reméljük hamar lesz belőle valami! mert így h a trashsim-et már abba hagyták működtetni, szimulátor nélkül maradtunk :/ kicsit jobban össze lehetett volna hangolni az új jövetelét és a régi beszüntetését...

    Üdv Ogéjm népe! Tudja esetleg valaki a trashsim-el mi a helyzet? Vélhetően frissítik lf-re...de idegesít, hogy nem működik nálam semilyen formában. Esetleg valami alternatíva helyette addig? Legalább valami alap szimu legyen hogy indulhassak :thumbsup:

    Kis életjel, újra kezd több időm időm lenni, ezért tegnap szétnéztem pár helyen, megláttam, megszelidítettem. Védőnek mielőbbit! :)


    Ezen az időponton (11-12-2023 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Anubis [Sf1]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 200.000

    _________________________________________


    Védő Avatar [HIVE]

    ________________________________________________


    Kis szállító 35.765

    Nagy Szállító 38.134

    Könnyű Harcos 9.654

    Nehéz Harcos 7.264

    Cirkáló 2.562

    Csatahajó 1.843

    Kémszonda 69.072

    Halálcsillag 1

    Pathfinder 2.300

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Anubis [Sf1]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 199.955 ( -45 )

    _________________________________________


    Védő Avatar [HIVE]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    94.373.932 Fém, 21.201.562 Kristály és 76.312.543 Deutérium


    A támadó összesen 3.825.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 1.047.174.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 159.541.500 fém és 148.198.500 kristály lebeg.

    A támadó 191.888.037 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    combatreport.harvest.attacker.captured

    159.541.500 Fém és 148.225.500 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 252.565.432

    Kristály: 167.627.062

    Deutérium: 75.637.543

    A támadó(k) nyeresége 495.830.037 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -624.828.932

    Kristály: -513.396.562

    Deutérium: -100.836.543

    A védő(k) összesen 1.239.062.037 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 5.0.0-beta

    A szondák 3x lassítás mivel csillózott Stixer . később vettem észre hogy a belépődet is jelölte de hírtelen azthittem felléptél volt idő a támadóflotta és a kukás közt 10 percem és inkább forduljak vagy felgyere ténylegesen mint hogy kenődjek :)

    3x lassításhoz akk is sokallom a 23 kémet, de mindenki másképp csinálja :) amúgy úgy emlékeztem mindent kiküldtem éstök nyugodtan hajtottam álomra a fejem és semmi bealvásos sztori nincs most ebben, úgy látszik öregségemre már a memóriám is kezd hanyatlani :D

    Nem csak ő van számításban. És az hogy ezt a lépést megtettük Balfácán beleegyezése kellett :)

    Ezzel én is, mi is tisztában voltunk a támadás időpontjában (is) h nem csak sheldon van nálatok számításban :) ... balfacan-nak meg végülis mindegy volt, ha lehet hinni annak amit nekem mondott, abbahagyja zibalon, aztán lehet ez után új erőre kap :) meglátjuk.