Posts by Anubis

Akkor itt is gratulálnék, marha gyorsan odaértél hozzám :D Tudtam hogy ott vagy és figyelsz de úgy alakult nem tudtam feljönni flottabeérkezésre, pedig ellőtte még rá is néztem a pontos időpontra és megvolt a terv hogyan és hol mikor dugom el a szemed elől 8)...hát ilyen ez :) Még maradnom kellett volna v-ben pár hétig amíg rendeződnek a dolgok a melóban, de sebaj, egyszer majd librára is lesz időm akkor visszaépül az, nem olyan nagy flotta, h fájjon érte a fejem :thumbsup: Aztán gondold át ezt a búcsú dolgot mert írtm pm is, nem én akarok lenni az a csatád :P:D

Egy hajóhad maradványaira találtunk. A szerelők elmentek a legjobb állapotban lévő hajókra, hogy ismét működésbe hozzák őket.

A következő hajók csatlakoznak a flottához:

Kis szállító: 6016

Nehéz Harcos: 263

Bombázó: 12

Nem ismerjük egymást...csak azért írok mert megértem a döntést,egyszer már én is abbahagytam :) pedig sokkal kevesebb ideje játszom mint te játszottál. Aztán újra itt vagyok rohadjon meg :D Szóval kívánom Neked, hogy sikerüljön tartanod magad a döntésedhez! És boldog családi életet a továbbiakban ha van család! Ha nincs akk most majd a géjm nem gátol benne, hogy legyen ;) Minden jót!

A történet még összevonás elötti időben gyökerezik, akkor szerencsétlenül jöttek ki a dolgok. Ez most amolyan törlesztés jellegű :) Figyelgettem őt, néha néha ránéztem, mint ma is, flotta bent állt. Szimu, végig néztem a bolygóit, csilis...na mondom ennyi. Aztán vártam és figyeltem, jól tettem! Éppen befértem mielőtt on lett volna. Üzenet nem érkezett felőle, v-be ment. Remélem folytatja! Farmkört nem mentem. Mielőbbit Neki!

On 07-03-2022 --:--:--, the following fleets met in battle:

Attacker Nikopol [Visitors]

Cruiser 96.818

Pathfinder 37.000

Battleship 15.000

Battlecruiser 32.223

Defender zsombizs [DarkSide]

Small Cargo 4.113

Large Cargo 96.576

Light Fighter 10.192

Heavy Fighter 3.919

Cruiser 16.133

Battleship 969

Colony Ship 1

Recycler 201

Espionage Probe 30.112

Bomber 950

Destroyer 216

Deathstar 50

Battlecruiser 1.122

Reaper 620

Pathfinder 14.055

After the battle ...

Attacker Nikopol [Visitors]

Cruiser 89.994 ( -6.824 )

Pathfinder 34.358 ( -2.642 )

Battleship 14.336 ( -664 )

Battlecruiser 30.832 ( -1.391 )

Defender zsombizs [DarkSide]

Destroyed!

The attacker has won the battle!

The attacker captured:

268.451.866 Metal, 268.451.867 Crystal and 268.451.867 Deuterium

The attacker lost a total of 437.873.000 units.

The defender lost a total of 3.057.864.000 units.

At these space coordinates now float 874.271.500 metal and 724.853.500 crystal.

The attacker captured a total of 805.355.600 units.

The chance for a moon to be created from the debris was 20%.

Debris harvested by the attacker(s):

874.271.500 Metal and 724.879.750 Crystal

Summary of profit/losses:

Summary attackers(s)

Metal: 913.497.366

Crystal: 840.333.617

Deuterium: 212.802.867

The attacker(s) made a profit of 1.966.633.850 units.

Summary defender(s)

Metal: -1.787.768.866

Crystal: -1.565.160.867

Deuterium: -510.289.867

The defender(s) lost a total of 3.863.219.600 units.

Powered by OGotcha CR Converter 4.3.2

Egy hajóhad maradványaira találtunk. A szerelők elmentek a legjobb állapotban lévő hajókra, hogy ismét működésbe hozzák őket.

Cirkáló: 21

Romboló: 194

Csatahajó: 12

Nagy Szállító: 433

Nehéz Harcos: 32

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

109.200.000 Fém elfogva.

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Találtunk egy űrhajótörmeléket. Nem mi vagyunk az elsők itt.

Kaszás: 96

Felderítő: 225

Kémszonda: 1652

Bombázó: 25

Nagy Szállító: 3

Könnyű Harcos: 2

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

Ásvány gyűrűk egy ismeretlen bolgyó körül megszámlálhatatlan mennyiségű nyersanyaggal. Az expedíciós hajóid jönnek vissza teli rakománnyal!

49.800.000 Kristály elfogva.

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Úgy tűnik ez a része az univerzumnak még nincs felfedezve.

Az expedíciós flottád egy hatalmas idegen hajóroncs felfedezését jelentették. Nem tudtak tanulni semmit a technológiájukból de képesek voltak a hajót az elemeire bontani és készítettek belőle valamennyi hasznos nyersanyagot.

25.600.000 Deutérium elfogva.

kommunikációs tiszt naplóbejegyzése: Nagyon jó érzés elsőnek lenni, akik felderítetlen szektoban utaznak.

Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

Nehéz Harcos: 17

Felderítő: 1187

Romboló: 48

Bombázó: 69

Kaszás: 4

Cirkáló: 15

Nagy Szállító: 8

Kis szállító: 1

Erre az oda vissza szúrkálásra, meg, hogy ki siránkozik vagy ki nem, meg mennek e vagy maradnak, van e kivételezés vagy részrehajlás a team részéről vagy nincs, ezekhez csak annyit tennék hozzá. Ugyebár a piszkos, furfangos, kiforgatós, csüröm csavarom játék azt vonja maga után, h a háttér döntések is kacifántosak lesznek, próbáltam finoman fogalmazni :D. Ha tiszta a játék akk nincs miről beszélni. Egy a lényeg! Az összes szempontot emberek képviselik! És ezt mindenki tartsa észben, szerintem. Kedves Darkside szövetség, párotokkal már voltam ellenfél ugyebár, lettem volna még...most kezdek csak visszarázódni :D na de viccet félretéve! Ha mentek, találjátok meg számításaitokat, ha maradtok akk mehet az adok -kapok ;) Üdvözletem!

Szerencsére vagy nem, de nem ismerek közületek úgy senkit sem :) Mondjuk Malesde-t talán egy kicsit. A szövevényes évek óta tartó összefonódásokra és ki kit vert be barátként vagy ellenségként, nem tudok nagyon mit mondani. Az tény, hogy ahol van 20 univerzum ahol évek alatt kialakult egy rendszer, hierarhia, egy összevonást követően minden felborul! Szövetségek, barátságok mennek tönkre és köttetnek újra! Aki erre nem számított valljuk be nem ismeri az emberi lélek rejtelmeit. Az sa csak egy mellék szál, ami lényegében a gyorsuló világunknak köszönhető amellett hogy profitot termel, valós profitot a gf-nek, a játékosok kárára! Jah nem is tudom minek írkálok ide, az első és egyetlen amit végülis akartam, hogy nektek akik itt vitáztok a sérelmeken, egy külön szervert kéne indítani ahol senki más nincs. Én is mint még páran akik csak játszanának, némi sa-val vagy teljesen nélküle, és persze tanulnénak is, mert hát még nekem is volna mit :) , nincs vagyis nem lenne szükségünk erre a "vérre" mennő hülyeségre amit műveltek! Mellesleg én jókat derülök :D kb ennyi a haszna számomra. Szóval, idéznék egy filmből, "miért vagytok gyengék?! Játszatok!"

Késő van nem szeretnék nagy történetet kreálni, nézzétek ezt el nekem :) Legyen elég, hogy bejelentkezek eme kis csatácskával.

A Védőnek mielőbbi talpraállást kívánok!

Ezen az időponton (31-01-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó Nikopol [Visitors]

Csatacirkáló 29.860

Pathfinder 20.000

Kémszonda 1

Védő Gronari Grox admiral [LoL]

Nagy Szállító 53.600

Kolóniahajó 2

Rakéta kilövő 3.000

Könnyű lézer 2.400

Nehéz lézer 1.040

Gauss ágyú 510

Ion ágyú 1.090

Plazmatorony 487

Kis pajzskupola 1

Nagy pajzskupola 1

A csata után ...

Támadó Nikopol [Visitors]

Csatacirkáló 29.523 ( -337 )

Pathfinder 19.199 ( -801 )

Kémszonda 1 ( -0 )

Védő Gronari Grox admiral [LoL]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

16.334.788 Fém, 1.980.392 Kristály és 57.460.398 Deutérium

A támadó összesen 53.476.000 egységet vesztett.

A védő összesen 753.420.000 egységet vesztett.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 169.069.000 fém és 173.567.500 kristály lebeg.

A támadó 75.775.578 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által beszedet törmelék:

169.069.000 Fém és 173.582.500 Kristály

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 168.885.788

Kristály: 150.067.892

Deutérium: 45.997.398

A támadó(k) nyeresége 364.951.078 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -393.854.788

Kristály: -362.230.392

Deutérium: -73.110.398

A védő(k) összesen 829.195.578 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

Az expedíciónk egy régi autómatikus hajógyárba futott. Néhány hajó jelenleg is készülőben van és a szerelőink azon dolgoznak, hogy újraindítsák a hajógyár energia generátorait.

Romboló: 172

Nagy Szállító: 273

Csatahajó: 39

Kémszonda: 917

Felderítő: 28

Könnyű Harcos: 47

Nehéz Harcos: 11

Találtunk egy bolygót némi maradék civilizációval. Látunk egy hatalmas sértetlen űrállomást keringeni körülötte. Néhány szerelő és pilóta leszállt a bolygóra használható hajókat keresni.

Bombázó: 101

Cirkáló: 486

Kis szállító: 733

Felderítő: 403

Nehéz Harcos: 162

Könnyű Harcos: 680

Kaszás: 3

Csatacirkáló: 2

Kémszonda: 1

Az expedíciód során találtál egy ősi, teljesen feltöltött, de elhagyott teherszállító konvojt. Talán néhány nyersanyagot még meg lehet menteni.

21.000.000 Kristály elfogva.

Kaszás: 181

Kis szállító: 3561

Nagy Szállító: 171

Csatahajó: 91

Csatacirkáló: 71

Romboló: 1

Felderítő: 1

Nehéz Harcos: 794

Cirkáló: 1357

Romboló: 26

Könnyű Harcos: 546

Kaszás: 1

Nagy Szállító: 2

Kémszonda: 10

Profit az profit :) Bár én Raisen magasságából szemlélem ezt az oda vissza csata párt, egy top50 körüli géjmer esélytelen egy top10ben lévő géjmer ellen "rendes, forum által is elfogadott" tiszteletre méltó csatát vívni. Ritka kivételek persze vanna azért, de a java nem ez :) és hát mi marad, nekünk kicsiknek? Bolygófarm, szállító flották, esetleg némi minimális hadival megspékelt kósza flották. És igen, örülünk a 100m df-nek is és közhírré tesszük a forumon mert ugye ez az acc-hoz mérten amit építünk jó arány is lehet! Hova ezen betűket meg írom, azért került ki, gondolom én, hogy lássa más is, van viszonzás. Amúgy a támadó nem feltétlenül büszke erre és nem biztos hogy máskörülmények között kikerült volna ide a többi dicső csatához. :) Senki felé ez nem kötöszködés, pusztán csak belegondoltam és leírtam :)