Posts by 987

Nekem erős a fogalmazás :)
    Xeth szépen írt.

Jobb az ilyen, mert itt senki nem egyszerű lény

Véleményt mondasz durván és az semmi jóra nem vezet. Te is igazgatsz egy birodalmat , úgy is szólalj fel.

Bocsi semmi személyes ;)

Fikció minden ez csak egy "Általános beszélgetések a OGame-ről és a közösségről." semmi több.

"Micsoda Csata, eszement Profit!! Lenyűgöző, Gratula!!!!

Amaterasu a Hadúr!

Fenyítesz, és profital, szép gyönyörű, Respect!!!

Ó de bizarr, ismerlek annyira hogy tudjam nem számít ;) Mégis várnám és sohasem akarom

gebasztanya, nehéz az ilyen, nem könnyű. De most dönthetsz, meginogtál vagy elestél? Csak menni előre, semmi nem egyenes ;)

Rendkívüli módon tetszik a vakok játéka! Rendkívül tetszik hogy egyenrangúkén harcolunk. Egyenrangúként vannak itt, úgy hogy egy Hadurat is fel tudnak húzni ;)

Maradjon nyitva a poszt, ez a lényege a fórumnak! Halljuk és lássuk ki mit gondol.
    Ne a posztolok miatt büntessük a Threadt!

Ez meg pont ide kell :)

"

Egyszer egy pillangó ősszel beszállt a szobámba és felrepült a plafonra.

Kérdezte mindenki mindenki miért nem szedem le.

Megesküdtem volna hogy szerintem mozog.

Aztán egy tavaszi napon reggel kirepült az ablakon.
    Eddig a valóság :)

666 azt hiszem te egy igazi Bors vagy, Ez a csata remek! Csatacirkáló eszi a Nagyszállítót és mögötte tömve távozik a had. Ó, gyönyörűséges!!!

Pillango egy tavaszi reggelen ;)

"Őrült tudós

Indíts kutatást: 1x Plazma Technológia"

Hát megint megkaptam ezt két szerveren is és mind két szerveren már egyszer meg kaptam, most ismétlődik ugyan az.
    Mehetek megint kunyerni.
    Nem úgy van hogy ez ki lett véve?

Kilépett tőlünk Stadtholder Seren!
    Nem hiszem hogy van még egy olyan Ogame Játékos aki ennyire akar és szeret is játszani !!!

Akárhányszor támadják is le, mindig és mindig újra feláll és újra játszik. Vissza támad, védekezik nem adja fel. Küzd ahogy csak tud!
    Sajnos szorgos próbálkozásai rendere az ellent segítik. Az élet nem áll mellette, de erről nem tehet.

Az emberek nagy része egy pofon után feladja, Stadtholder Seren soha!!! és bár játéka gyakorlatilag az ellenséget segíti immár sokadik alkalommal, azért sajnálom hogy így ért véget kalandunk :(
    Kettősség van bennem, nem tudom mit gondoljak. Lehet be kellene látom ez itt egy játék még ha néha el is felejtem (felejtjük).

Ha már kiraktad rossz helyre raktad. Eléri 20%-os hold esélyt sőt a "Nagyobb 20%"-ot is. Így nem Harci jelentés hanem Hírnév termes csata.

Azt sem tudom kinek küldjem a sört?
    Jól összeborogattál itt nekem mindent :chainsaw:
    Jó pár napot buktam egy kutatáson mert ki kellett vennem a nyersit hajókra, amik megint csak a nyakamon maradnak.
    Most ezeket is etethetem. Mát több a kurva Harci hajóm mit a szállítom és most még a piac is bezárt :monster:

Jobbulást a támadónak és persze pótlást de csak ha nem jön megint rumlizni! :grumble:
    Egy szó mint száz bukóvári egy ilyen Ninja még ha ügy tűnik profitos is. Bár az igaz szeretem a Csatacirkálókat, meg az izgalmat is, szóval végül is köszi. ;)

100 ezer Csatacirkáló! A nemes hajók egyike, drága, kristály és deu alkotja testét. Különleges rejtőzködő hajó, arató halál csatáknál, és csak a legnagyobbaknál van, falkában!
    Csatacirkáló a fényes ékszer!
    Ez fájt Sicario! Fájna mindenkinek!

Remekül játszasz, senki nem látta flottádat rég óta! Tartod magad és veszett ellenfél vagy! ;)

De Blade :) !!!
    Hát hogy ? ez tuti pusing :D ilyen nincs 1000.000 Csatacirkáló :D baszki ne hogy már csak tényleg a napholdakért :DDDDDDDDDDDDDD

Mindenkinek mindent! ;)

Aki leírja az írja, költeménye az övé és abba nem illik beleszólni .

Sosem értettem, három semmi és egy piliszka. Mi olyan nagy dolog ezen?
    987 az igen, az szám az kerek, Szép és kövér!
    13 nappal később mi lehet vajon? Ezer? Ó de remek :D
    Rossz az ünnepnap, de gratulálok Remek. ;)

Szép volt!!!

Kihagyom a kaptafákat ;)

Ekkora flotta ha nem mozog, mi nyersit hoz és mi szabadságot! Mi hatalmat ad, a maga az erő a hatalom!?

Aurri mennyire jól tudod te ezt forgatni! Mestere vagy ez biztos ! ;)

Spy&fly! Milyen elcsépelt és mennyire nincs köze ehhez a csatához!

Egy kém valahol valamikor és még is gyilkos, egy kém meg a gondolat és megy Ogame előre.

Aurri minden jót, ha mész, ha maradsz.

Respekt a támadóknak!, ügy tűnik elég vadak ahhoz hogy ne féljenek.

Akinek sok a cirkálója azzal akár hogy, de vigyázni kell ;)

Mindenki meg akarja változtatni a gémet a maga akarata szerint ;) , de szerintem az Expesnek kurva nagy akarat adatott.

Az Ogame nem szerencsejáték!

Több lesz az unikban a nyersanyag mint amit megtermelnek a bányák?

Fortuna adja a kegyet, a Harcosnak?

Az exp maga a sötétség, a kút ami mérgezett, szívjuk fel kibaszott egyre dagadó csöveken

A deu az isten, kistály a hatalom, a fém azt tudjuk mi

Ha kívülről csepeg a nyersi az uniba akkor sem szopom a nagy csöcsöt, 987 vagyok :) A vagány!!! ;) :DDD