Beiträge von Reborn

    Na most megint nem tudok belépni...

    Azt írta nem jó a jelszóm kértem újat, de azzal is kidob

    Azt mondja ez sem jó kértem megint újat erre az ellenőrző kódot sem fogadja el... kezdek kibukni...

    Ez már a sokadik ilyen eseted, és már mindent meg is tettél, ha jól sejtem, de valahogy még mindig előkerül ez a "hiba" nálad, ami már igen kezd érdekes lenni, de mi lehet a /végleges/megoldás erre vajon?
    Már lassan oprendszerig kell lemásznunk, ott nem jó valami? /am mi van fent?/
    Egy vagy több?, és milyen böngészőket használsz?

    Valami tényleg van... én nem sajnálom senkitől a licitet, de elég feltűnő időnként, hogy ujjam az egeren (nem touchpadozom sosem) és akárhogy nyomom a másik kétszer akkora sebességgel már rám licitel pedig elvileg 2 katt kellene legyen mindenhogy...

    2 katt meg is van, 1ik a billentyűzeten, a másik az egeren:lol:

    Reborn a scripteket nem a gf és az ogame csinálja.

    ezekért hiába írsz a supportnak vagy ide bármi problémát ők nem tudják kezelni.

    Antigame ogame fórumot keresd fel és ott mindenhez van kiírás Vagy külön az antigame discord csatornáján is találsz leírást vagy segítséget.


    https://discord.gg/duBy7f4m

    Köszönjük az észrevételt, de valahol nagyon eltévedtél, vagy rosszul olvastál/értelmeztél valamit, én a megoldás vagyok:hail: nem a próbléma forrása...:grumble:

    Attól, h egy GO-nak nem megy még másnak működhet. Bár van köztünk ISTENKIRÁLYCSÁSZÁR is, de ez semmit se jelent..

    Ez így van :lol:
    Ha már fent van az említett script, és ezelőtt működött, akkor most is működésre lehet bírni, csak némi változtatást kell eszközölni rajta, értem ezalatt, kicsit szerkeszteni kell a scriptet, majd menteni ennyi :D

    Mivel az elérési útvonal megváltozott a Kereskedő "felé" azaz a Link maga, ezért ezt kell módosítani, és vóálá, már mükxik is

    /pont ma segítettem ebben valakinek gamben/:thumbsup:

    Na szóval nyisd meg szerkesztésre a scriptet, és keresd meg ezt a sort:

    // @match https://*.ogame.gameforge.com/game/index.php?page=traderOverview*

    majd változtasd át erre

    // @match https://*.ogame.gameforge.com/game/index.php?page=ingame&component=traderOverview*


    majd mentés kész is:beer:

    Figyelem mást ne módosíts!:pillepalle:


    Igazából, ha csak magát a linket írod át ugyanott vagy :rofl::rofl::rofl:

    Sziasztok. erdeklonek hogy valakinek mukodik még az aukcio kiegeszito??? mert vmiert nalam..es 1-2 ismerosnek mar nem mukodik..:( vagy mar megszunt., kiszedtek a jatekbol?????

    segitseget elore is koszi..

    Igen működik, csak 1 kicsit "játszani" kell vele :P

    Reborn...nem.lehett tudni mire gyűjtött ...asztro vagy bármi ..én sem koltom el a felgyűlt nyersit pedig nekem is lehetne mit ...(közel 300milla van egyben)

    De másra gyurok így ez marad majd aztán elkoltom ha meglesz ...nem lehet ész nélkül költeni ..mindent szép sorjában kell csinálni :)

    Támadónak gratulálok :)

    Védőnek még mielobbit ha visszatér

    asztro vagy bármi, nesze neked, ennyi nyersiből azt nyomott volna amit nem akar, és amit látsz, csak a 75%, amit Balarion elhozott 3 körben, de igen biztosan "gyűjtött" valamire, valami nagyra, ilyen "öreg" szerveren
    A csata még mindig szép! :D

    Ez most vicc?, Atyaúristen, miért ült ennyi nyersin?, miért nem tolta, bányába, kutatásba, kolóba...stb, jesszusom, ennyi nyersem lett volna, rég nem ott tartanék ahol, pofám szakad le!
    Grat a jó észrevételhez, egyes embereket nem lehet megérteni, miért gyűjtenek össze ennyi nyersit, ha nem kezdenek vele semmit se, csak hagyják, hogy más gazdagodjon belőle...
    Tanuló szövi persze, de nem ezt tanítjuk, hogy "ülj a nyersin, és várj míg valaki leszed/elviszi"
    persze mindenki maga dönti el, mit is kezd a tanácsokkal, amiket adunk..

    Grat még1x!
    Dorado meg nah jah, inkább nem is írom :P

    Van 2 egyforma bolygóm

    Egyiken 1.45m az óránkénti termelés a másikon 1.23m per i

    Óra.

    Erre valaki tud valamit írni, hogy mi is a baj? Be nyomtam 2 40es gyorsit és ugyan az a különbség

    Ilyesmi nálam is volt kristály ügyben, azaz
    lőn 11 bogyó, mind1iken, ism. mindegyiken 40-34-35 a bányaszint, gyűjtő vok, ebből adódóan mindenhol 872 crawler mükődik, energiahiányról szó sincs!, és voálá, valamilyen oknál/bugná fogva, 1etlen 1 bogyón, a krisi bánya többet termelt, nem, nem volt olyan pozícióban, ahol többet adna, de már jó 2 óra múlva +100k krisi volt a bogyón, mint mindenütt máshol, hogy ezt jelentse-e a játékos, persze kéne, de ha többet ad...:bday: ez pont olyan, mint anno, ha hajót, vagy védelmet gyártottál, beírtál X DB-ot, és kaptál +párat :P

    Én értem mi a célod, és ha Ogame nem is támogatja azt amit szeretnél, még mindig vannak lehetőségeid (lsd kiskapuk), ha használhatóak...

    Értem ezalatt, min. 2 lehetőséged van...

    1.

    Ha mint írtad a szövi oly tisztelettel áll hozzád, és sikerül az ellen kivül a szövi többi tagját, "offolni" mit tudom én 2 hétre amire pl. meghírdeted a "magánháborúdat", és ezzel az ellen semmilyen segítséget nem kérhet, és persze kaphat a társaktól...
    ha ezt le tudod velük beszélni, úgy hogy a szövi összes tagja belemenjen, még az ellen is, akkor van esélyed, de itt még persze mindig bíznod kell a hitedben (mondjuk a 2. lehetőségnél is...)

    2.

    Ha sikerül szintúgy megbeszélni, a szövivel és az ellennel a dolgokat, ez a lehetőség a szöviből való kilépésről szól, (írhatnám a b.lista törlését is, mert ha a listán "volt szövitag" szerepel...nah innen nem kell tovább írnom) a "magánháború" idejére, amit persze megbeszéltek...bárki is győzzön a megadott időn belül, a szövi attól visszaveheti.

    Végezetül ha az ellenbe van annyi gerinc, akkor mind1 melyik lehetőséget választja, mert mint írtad, a szövibe való lépés előtt kapott el, amiből te talpra álltál, és ez tiszteletre méltó!, ha az ellen ezt nem veszi észre, akkor hagyd, nem lesz értelme...

    Nekem is ahogy Erick mondta a kidobálás a legzavaróbb... egyszerűen ellehetetleníti a komolyabb taktikázást... és kilőttem a bővítményt a játék gyorsabb de ezt nem oldja meg sajnos :(

    Most már konkrétan ha lépkedek is kidob és feldobja a másik Gameforge játék hirdetését minden alkalommal a lobby-ban , ha ez valami reklám taktika hogy kidobálgat hogy lásd akkor elég szomorú :(

    erre vannak a reklámblokkolok, telon (legalábbis chromon nem, de pl. firefoxon igen), pc-n meg majd kötelező! :D

    nálam is szoktak jelentkezni ilyesfajta próblémák, de valahogy mindig sikerült azzal megoldanom (eddig) :D, hogy kikapcsoltam az AGR-t, majd jó pár percre rá vissza (persze ez idő alatt, ugyanúgy ténykedtem tovább)
    UniverseView-et én is használok, de nem jutottam el még addig, hogy azzal is gond lehet, így ezzel eddig nem is foglalkoztam, az AGR ki-bekapcsolása orvosolja némileg a problémát, aki nem használja annak nincs ilyen gondja :D

    (szállításoknál segít, nem kell matekolni, meg farmoknál ) :P

    Igen mondhatni "ritka" az ilyen, de Loky valljuk be eddig hagytad a jónépet, mivel expeztél :D

    De lássuk be majd mindenki ellustult, amíg nem voltak "nézegetve", így nem is fs-eltek, sőt szerintem ide se járnak fel olvasni az infokat, mert ha megtették volna, talán máshogy alakul a dolog, de ez így...:D

    Szép körök, az összes, és sok-sok profittal, manapság nem úgy, hogy hol a flotta, vagy hol nem volt expen :D


    Grat mind1ikhez!

    Én is járok inaktívra, napi 3x, ha minden jól megy, és nem bánom meg... az a pár száz deu, meg ksz-ek amúgy is gyorsan fordulnak :P

    Gyűjtő osztályban vagyok, így ezt is kell tennem, gyűjtögetek szorgalmasan mint 1 tücsök :D

    Ha összegyűlik arra amire kell, már indítom is /bánya, kutatás stb.../

    Nálunk is alig van élet, pedig majd fiatal uni alig múlt 1 éves, részben én is nyugdíjaztam magam itt :D

    Aztán persze jött ez a "felfordulás", vagy összevonásnak nevezett akármi :D majd kiderül mi lesz, persze azt seni nem bánná, ha lenne némi élet, az unikban...

    Amúgy érdekességképpen, ha PC-n nem biztonságos, akkor mobilon az?

    értem ezalatt mikor nekem volt ilyen gondom PC-n, mobilon vígan nyomtam a chrommal az ogamet, meg a többi "nem biztonságos" oldalt

    kérdem én, akkor hogy is van ez kedves Chrome?:dash:

    Dettó ez volt nálam, nem is 1x, sőt, más "biztonságos" oldalnál is ezt írta, és sehogy sem akarta behozni az említett oldalakat...

    Milyen rendszert raktál fel?

    Nálam most pl win7 sp1 fut, és Edge-t használom, hisz chrome motor hajtja :D

    és úgyanúgy mükxik vele minden kieg., mint a Chrommal...jah és gond nélkül hoz minden oldalt, igaz, 1x csak kipróbáltam az Edge-t, de valahogy bejött, szal minek Chrome-ozak? :D

    Én is felnyomtam FF-et telóra, és az AGR-t is, de úgy megette szegény telót, hogy inkább hagytam a fenébe...

    chrome-ot is néztem még annak idején, mikor láttam mit ír, azóta se próbáltam...

    Amit írtál lehet meglesem, hátha mükxik majd nálam is, bár nem mintha telón annyira hiányozna az AGR :P

    Sziasztok, van még rajtam kivül valaki aki nem tud belépni a játékba? :D

    Bocsi de lehet nem kellett volna "kapkodni" az elején, és nem egyből jelszót cserélni, hidd el én is megijedtem, mikor nem engedett be, és nekem is rögtön ez jutott 1x eszembe, de aztán pc-n, és telón is töröltem a böngészési adatokat, (persze nem csak emiatt tudtam belépni, mert lehet addigra javítottak valamit, és pont kijött a lépés...)


    Jó kérdés, hogy még miért nem tudsz azóta sem belépni...szerintem már mindenhol ok a belépés...de lehet tévedek, majd valami fejes válaszol :D