Beiträge von smartrax

    Sziasztok Librasok.. mivel a Baratokkozt vege tert, a nyari szunet miatt ( Trockij ) :D igy mit szolnatok, ha csinalnank kozos Discord-ott.. ahol tudna a 2-3 Klan buntetes es minden fele Bann nelkul.. beszelgetni ?:DD Van erre igeny ?? mert akkor letre hozok 1 szervert..es be linkelen ide a csatlakozasi lehetoseget..

    Teljes Sharks benne van.. szivesen komunikalunk veletek.. persze normalis keretek kozt..:) Ha nem , az sem baj.. csak gondoltunk adunk lehetoseget a Dolognak:)

    jajj... Te fiu... mikor lattal te engem mas pöcsevel verni a csalant..melyik csatanal ? a masik meg nem ertem mit Dobalozgatsz Donald teljesitmenyevel!!! te nem fejlodtel hirtelen 80-90 millarol.. kozel 200 millara..par nap alatt , SA_BOL ????? enged mar ezt el haver.. most is toltal be +8 milliardott.. biztos csak banyabol,mi ? mert gyujtogetted 1 hetig ?:D jah..gondolom.. :D meg leirtam.. mehet az 1 V 1 ..olvasasbol erre tudok adni egy 2es alát, joindulattal.. :D majd pont toled fogok beparazni..mert vissza kaptal egy kis flottacskat ..?:DD lattam..meg kulon nyitottal topicot is hogy lefetyeljel egy kicsit.. :D

    Batyja... 1V 1 is siman mehetne.. de nem tiltom meg a tobbieknek hogy vadasszanak rad..mivel mindenki utal teged kb..:D ugy hogy sorry.. es fogd vissza magad.. ne szalj el egy 80 milliardos flottatol.. mert ahogy vissza kaptad (holnap ) egyre nagyobb az arcod.. mig 24 milliardos volt..addig ki se mertel hivni 1V1 re, sőt 2 osszealltatok a 2 klan..20-30 ember, mert egyedul keves vagy!!.. most hirtelen kimersz :DDD Ülj le 1-es+!!! jo8

    Te kezded szinte minden mondatod azzal, hogy beszarsz. De látom nem esik le, mire írtam...


    Meglátjuk... Győzzön a jobbik! (Nem a magyar pártra ggondoltam! )


    Jaja... Amíg nem akartad kiírtani az uninkat, addig a vérengzés maradt is volna. De mindenki úgy látta, hogy még egy ilyen nagyszájú cápa nincs a világon, akiből halucipörit kéne csinálni!

    es 1 capara kb 2 szovi kell ami legalabb 20-30 tag :DD istenem.de be lehettek szarva.. de elengedem ezt a temat.. en csak orulni fogok neki.. annal tobb CP!! :) DE addig is minden jot Kivanok a Librasoknak :)

    Nincs mit megbosszulnom. Nem én csesztem el, bárhogy is volt felvezetve a csata. Én tudom, hogy FS-re mentem, szerencsére az illetékesek is látták.

    Nem tetszett Valkó bevezetése, de ez van. Most már letisztáztuk, nem fugunk egymásnak ugrani, amíg el nem fogyasztottuk közösen a jó kis halászlét!

    (bár alapos átmosás után, nehogy szar íze maradjon a halucinak! :D )

    jo perverz lehetsz..ha neked mindenrol a szar jut az eszedbe....az a baj hogy te es a kis brigadod..nagyon keves lesz hogy a Sharks-bol capa levest csinaljon..:) amugy vicces hogy ezt hasznalod hogy kozosen..:DD eddig nagy verrengzes volt a menő.- most mar a kozos a menő :D jovore meg az eselyunk sincs, lesz a menő, meglasd..:D

    Rosszul látod az ötlet tényleg jó de mindenki Smartax nyakának ugrik majd :D

    Oda kemeny flotta is kell majd skacok:) es imadom amikor hazhoz jon a DF :) en adom a 4 galt- :) legalabb nem lesz nagy lehetoseg a menekulesre..:)

    Smartrax azzal is számolj(atok) , hogy nem csak Libra csatlakozik szerintem sokan várnak már egy kis csihi-puhit és sok helyen porosak a vasak :phatgrin:

    Persze.. tudjuk hogy ha lesz osszevonas..nem csak ez a ketto Uni fog harcolni.. csak Veluk vannak nezeteltereseink..:D mindenki mas most nem szamit.. :D ha mar itt tartunk, Jason,. gondolom te is nagyon beszalnal a buliba.. de vajon melyik oldalon harcolnal ?:)))

    huhh esti olvasás megvolt :lol: kb a 4.ik poszt-ig követtem és most folytattam :lol: brutális :lol: sok komment után annyit fűznék hozzá az nevet ki a végén nevet :phatgrin: ja és füstöljön a deu :thumbsup:

    ui : kukázásban tudok segíteni majd :lol:

    Jason, Mi Shakrs, megoldjuk a kukazast..:) a libra lakosainak meg nem lesz ra szukseg :D



    Akkor holnaptól nekem mindenki csókolomot köszönhet.. én vagyok a legrégebbi játékos.. :D

    max a legoregebb ...:D plusz ha ilyen regota jatszol..tudhatnad hogy a piros szin hasznalatott itt Forumon egy figyelmeztetessel ( Warn ) szoktak dijjazni ...:D

    A "Cápa" soha nem rágós, max a polip, vagy tintahal. A cápa húsa szép fehér és porhanyós... A szálkákat meg majd kiköpködjük! :D

    Csak nehogy abba a vízbe szarjunk, ahol úszkálsz :D

    ez tetszik, orulok hogy van humorod :) vegre egy komment amit mosollyal LIKE-oltam :D DEEEE, jo Undi vagy ha beleszarsz a Vizbe :D XD

    ez reszemrol nem volt okoskodas.. ha olyan regen jatszik...nalam is regebben..akkor tudhatna..hogy ha nincs Acs tamadas, akkor Acs vedes sincs:) voltam mar szerveren ahol nem volt.megnyugtatlak Site36.. de nem annyira jo az.. koszonom a kedves bokot Sheldon.. nem veszek en magamra semmit sem.. ha meg mindig nem esett le nektek..hogy direkt poenkodok veletek.. akkor sajnalom :D de legalabb most par napig..jol elszorakoztunk..nezzetek a jo oldalat.. + Sheldon..TE meg koszond hogy nem ment V-be az accod.. ezt is elinteztem :D ( MNT ) :D szavaiddal elve..ha nincs MNT Vak-ba mennel..:D En imadom ha vadasznak ram..attol felpezsdul a verem..es verszagot kapok.. nekem annal jobb ha minnel tobben teszitek..sőt igenylem is..:))) de azt megigerhetem,,eleg ragos falat leszek.. csak ne hogy a torkotokon akadjak..lesznek majd meglepetesek..:) Remelem a lelkesedes reszetekrol nem fog alabb fagyni, mikor eljon a NAP hogy 1 Uniban leszunk:) mert olyan Terveink vannak, hogy szo szerint Beszartok majd :D


    Akkor holnaptól nyugodtan köszönhetsz Úgy hogy csókolom ,csak megjegyzem. Uni 2-ben kezdtem . Azért gondolod hogy szar játékos vagyok ,mert én akkoriban az életemet éltem. Nem értem rá egésznap cp-t keresni.

    csak kostolgatlak site36 bácsi..:) attol meg kedvellek :D elhiszem en hogy jo gamer vagy :) azt azert megjegyeznem..ha Uni2-ben kezdted, akkor hogy lennel nalam regebbi jatekos.. mikor en uni1-ben is ott voltam, sőt meg Donald is :D :dash: igaz ott vagy enforceone neven..vagy gőzőm sincs:D



    Jobb mint a barátok közt :D

    szerettem anno, sőt taliztam is veluk kiskoromban:) de regota nem nezem:) muszaj csinalni a musort..menni-e kell :DD

    Gyere a kis tanonc lehet régebb óta játszik mint te,te még a konzervdobozt huzkodtad a porba és mondtad neki tocsi , :lol:mikor én már itt játszottam.

    hat ha Te nalam is regebb ota jatszol..akkor meg rosszabb jatekos vagy,mint gondoltam :DDD 2008-2010 kornyeken kezdtem, csak megjegyeznem halkan.. es mellette ment a csattogos lepke is ..:D

    Jelenlegi beállításokkal nem tudjuk külön kezelni az ACS-t. Tehát, ha nincs támadás, nincs védekezés sem és fordítva.



    szinte mindig-mindent szétoffoltok, miért lenne ez itt másként? :)

    Alom vilagban el site36...Trockij, enged el :DDD ebbol is latszik, hogy kis tanonc még :D