Beiträge von Prometheusz

    Felfedező rendben van csak egy kis kaput használták azok akiknek álltak a flottájuk .

    Van nagy bolygóméret.Kiváló egy gyűjtő átváltásra a bolygó méretek miatt. Utólagosan ha tábornokká váltasz bőven van support gazdaság.

    Van Sa találás kicsit foglalkozni kell vele.Ezt viszont igaz.

    Azt mondták teszt szerveren hozzák be. Így ideig sztm rendes szervereken mard egy kicsit ugyan az ami eddig volt.


    Gyűjtő lehet hogy baba de ezt gondolják a flottások :D ingyen napműhold crawler meg napi nyersanyag.

    Ezen az időponton (22-09-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

    Sokan tudják nem szoktam csatákat kitenni mert érdembe nincs is mit ki tennem.

    Előzmény hogy lassan a támadó jó ideje éjszakai holdrombolást hajt végre ellenem amit lassan már hajtóvadászatra hasonlít számomra.

    Nos próbáltam védekezni ez lett belőle.Nagyjából még 4 ilyen csata sikeredett az az egy 5X3 halálcsillagos holdrombolást sikerült megállítani.

    Sajnos esett le máshol hold mivel nem csak itt indított támadást hanem még 3 helyen ugyan ugy 5x3 hullámban.


    Szerettem volna kitenni mint harcjelentés.

    Védőnek jobbulást az az magnak :D

    Támadónak pedig mondjuk egy pudingot ha szereti a leseső sajt miatt:D

    Na jó ha sört is szereti akkor azt is a puding mellé vagy utána.



    Támadó III RaTeL III [Wanted]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 3

    _________________________________________


    Védő Prometheusz [Jandaya]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 500

    Könnyű Harcos 96.674

    Nehéz Harcos 8.875

    Cirkáló 307

    Csatahajó 1.144

    Bombázó 1.018

    Romboló 901

    Csatacirkáló 894

    Reaper 543

    Pathfinder 5.063

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó III RaTeL III [Wanted]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Prometheusz [Jandaya]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 499 ( -1 )

    Könnyű Harcos 96.395 ( -279 )

    Nehéz Harcos 8.850 ( -25 )

    Cirkáló 306 ( -1 )

    Csatahajó 1.141 ( -3 )

    Bombázó 1.014 ( -4 )

    Romboló 900 ( -1 )

    Csatacirkáló 893 ( -1 )

    Reaper 541 ( -2 )

    Pathfinder 5.048 ( -15 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 30.000.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 2.942.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 7.527.600 fém és 5.832.900 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -15.000.000

    Kristály: -12.000.000

    Deutérium: -3.000.000

    A támadó(k) összesen 30.000.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 5.799.600

    Kristály: 4.870.900

    Deutérium: -252.000

    A védő(k) nyeresége 10.418.500 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Én már többször tapasztaltam. Jegyet is írtam. Továbbították is a bugot a fejlesztőknek.

    Flottába nem jelzi ki viszont nézd meg a hajógyárba ha ott van akkor ott van utána újra nézd meg a flotta menübe.

    Védőnek jobbulást.

    Kövezetek meg de lehet rá magyarázat miért nem volt fent.

    Ez lehetett ,hogy esetleg olyan vihar volt egyes megyékbe ,hogy még internet kapcsolat sem volt egyes helyeken.Bár mobil netet még feltöltő kártyásra is vehetsz pár 100 forint ját kb 150 mb 275 ft tán.


    Vagy tényleg valami fatális hiba történt.Az az hogy az illető bennhagyta,vagy valami olyan szólt kőzbe ami maga játéknál is fontosabb volt.


    Nem tudjuk jelenleg.

    Érdekes kérdések ezek.

    Ennek a játéknak a legnagyobb hibája hogy a hajok X valamenyi % ja megy df be és igy mehet előre valaki :D vagy is épülhet le valaki és abbahagyja :(

    Felderítő célja hogy az unikba nyersanyagot vigyen be esetlegesen más ezt észrevéve levadássza őket.

    Vannak itt érdekes dolgok.Tehát egyik az eco sebebesség és a nyersanyag amit felderítő nagyon szépen hoz.Egy gyűjtő is nagyon erős tud lenni de nem egy kezdő uniba esetleg valaki nagyon jól forgatja a piacot és expedíciózgat mint gyűjtő ennél jobb már csak a tábornok ha elkezd szépen expedíciózni is arathat napi nyersanyagot persze felderítő kellhet neki is mint gyűjtőnek.


    Mindegyik kasztnak meg van a maga előnye ás hátránya de csak akkor ha már van mire építeni.

    Még annyi érdekesség is volna ami nagyon érdekes.


    Mélyítsük el :D

    Egy kezdő gyűjtő számára is fontos a hely de ő nem fog kezdő bogyónak 270-303 as kapni. Ez viszont tényleg baj hiába a 25% alaptermelés és az árokásó egy 240es bogyón ahol 10 es a terra.

    Jó volna ha gyűjtőnél a terra építésbél ez lehetne 2x es érték mivel a földet túrja :D

    Most tábornokhoz nem tudok jót mondani :D


    Trockij a témát érintheti így gondoltam leírom mit gondoltam hogy az emberek vakáció módba mennek abbahagyják és mi lehet kiváltó ok.Kicsit bele mélyültem a dolgokba.



    Trocky én már írtam egy ötletet jegybe majd látja valaki :D

    4 óra alatt 19 mrd flotta tűnt el a készletemből ;)
    Ha az egészet nézem nem vert földhöz van tartalék tehát slotot nem buktam ugyan úgy 8 megy.
    Viszont azért mégiscsak megérez az ember ennyi bukót...és semmi másért csak a deu miatt. Ez nekem ma majd 2 mrd csak deuba

    Ez az expedíciózás már lassan betegség.

    Am lehet nem értesz hozzá ha úgy gondolod azzal hogy több rombolót teszel bele kristalyosabb lesz az exp :)

    Én 1kem 1kaszas és jó idö :)

    És sokszor hozok krisit ...ám ahogy én észrevettem.magamon nem azzal van baj hogy egy helyre küldöm az expeket mert most is 4-5napja egy helyen vagyok napi 6 körrel..hanem a galaxissal meg lehet a rendszerremmel...jelzem nallam...van ahol semmit nem ad akár hány expet küldök ott vagyis néha de van ahol napokig szórja az expet meg a csatákat ...de ezt csak magamnak.figyeltem meg másnál lehet nem így van :)

    Ki van még körülötted ? Lehet más is küld oda expet.

    Ugye minél többet mész annál több % számol gondolom a expedíción így előjöhet egy féreglyuk vagy szellem vagy esetleg azt írja az expedíciós flotta nem ugrott vissza.

    Hogy mikor jöhetnek ezek elő?Eki azt mondta random dolgok ezek de ha megfigyeljük a exp flottákat jó pár variáció van.

    Van hogy valaki egész nap saját rendszerbe viszi.

    Van aki szétrakja és saját rendszer.

    Van aki pedig saját rendszer en többször szétszórja.

    Hát többet nem tudok variációt.


    De számoljunk avval ,hogy egész nap egy helyre küldöd valakinél 5-6-7-8 exp / nap evvel is növelve a % okat.

    Nem tudom ki menyit kört megy egy nap de 50-60 expedíció nála már biztos lehet egy szellem vagy fekete lyuk . Am nem tudom :D

    De random az egész ahogy mondjuk még is van hogy másnál 3 havonta egy szellem vagy egy féreglyuk .


    Maradjunk abba hogy változó.Van benne lehetőség van benne potenciál.

    Vajon meddig megy ez?Én azt mondom míg ezt is megváltoztatják.Hiszen a találási rátát is megváltoztatták előbb 4%volt aztán 2% most meg nem ír rá semmit csak megnövelt értékét jellemzi.


    Hogy hogyan találj ne csak fémet ?Tegyél bele ne csak 1 rombolót meg egy szondát.Ki kell tapasztalni.


    Amúgy nem értek hozzá :D

    Először is nem szidtam a szüleid.

    jelképes írtam amit írtam.

    Az meg hogy oda kontárkodsz mindenhova azt veheted sertésnek akár, csak az igazságot írtam le.

    De rád kérdeztem egy két tagnál, hogy ki vagy annyit írt retardált fórumozó.

    Ha valami nem tetszik ingame gyere és verj le.

    Nincsen semmigond csak hozzászóltam az íráshoz.

    Ha nem látja valaki mert figyelmetlen mert gondjai vannak.

    Illetve hogy volt 30-90 napos anyag gyorsítok nem rég és gondolván az most ideig nem lesz.

    Köszönöm az értékes hozzá szólásod.

    Ahogy el nézem a fórumot mindenhova oda kontárkodsz.

    Mikor gyerek voltál a szüleid nem mondták neked, hogy sok a duma és feleslegesen?

    Pont az event miatt tettem ki, hogy aki vesz/van neki attól át veszem.

    Persze értem én.

    Ne menjünk bele hogy a szüleim.

    Apám nyugosztalja békében 21 éve .

    Sőt úgy látom már ember meg sem szólalhat .

    Előjegyzésben van nálad a növekedés és a fejlődés? Arra vágysz, hogy további űrbéli razziák révén bővítsd birodalmad? Akkor használd ki a mostani különleges ajánlat idejét, hogy építési- és kutatási idő tárgyakhoz juss, és tedd félre azokat Birodalmad későbbi fejlesztésére!

    Két kézzel ragadd meg az alkalmat – fegyverezd fel magad a terjeszkedésre!

    Első sorban mind a négy féle hajó gyorsi megveheted olcsóbban .

    Univerzum ba küldik ezeket.

    Múltkor volt asszem bánya növelők 30-90 naposak.