Beiträge von RosszQtya

    Sziasztok Fórumlakók. Kipróbálnám magamat Merkúron is, ha esetleg valaki tud valakit aki már nem játszik Merkúron és átadná az accountját szívesen fogadnám :beer: Nagy elvárásaim nincsenek de azért ha lehet nem a nulláról kezdenék ott játszani :lol: Ha esetleg valaki már nem tolná vagy ismersz valakit aki már nem tolja a játékot akkor szívesen fogadnám a segítségeteket.

    Üdv

    newtwo :gamer:

    Én csak vegetálok ott.. 275 millás acc.. ha érdekel..

    Azzal a bolygó leosztással... svédasztal lett volna nektek

    a flottás eleve úgy teszi a bolygóit, hogy az elhelyezkedésük támogassa a játékuk stílusát.. :)

    ez alap, és szerintem el kell fogadni..

    Nekem nagyon bejön, amit ezen a szerveren csinálnak, és persze közellenségként kezeli a játékosok többsége..

    De amit csinálnak, az jó, szép, és nem utolsó sorban eredményes.. :)

    Minden tiszteletem a tiéd.. Komoly döntés ekkora flottát odavágni az enyészetnek.. :)

    én lehet csúcstartó vagyok, minimum 5X tértem vissza.. Egy idő után visszahúz ez a játék.. :D

    Leghosszabb kihagyásom 2 év volt..

    Sok sikert a való életben, és tudd elengedni a függőséget.. :)

    :beer:

    Sziasztok..


    Hát eljött a pillanat, amikor az acc nevéhez méltón a szerver befejeződik számomra.. :)

    Amikor megtörtént az összevonás, akkor kereszteltem át Game Over - re, mert első körülnézés után láttam, hogy a sok éves felhasználókkal nem tudom felvenni a versenyt, és a hátrányt nem volt kedvem megfinanszírozni. :)

    hosszú telepítéses FS - ekkel operáltam, kb 4 naposokkal, sosem rendszeren belül.

    Mikor beért a flotta, egy helyre szállítottam a termelést, aztán újra FS.. :)

    Most ebbe a folyamatba aludtam bele, és látható is az eredmény. Ezzel megszűnt az az érzet, hogy sajnálom törölni az acc - ot, megkönnyítettétek a döntést.. :)


    A támadóknak gratulálok, bár nagy fineszre nem volt szükség a csata létrejöttéhez. jár a sör.. :beer:


    További jó játékot Libra népe! :)


    Egyetlen tüske maradt bennem, én úgy tudtam Sheldonnal jó a viszony. De ebben a helyzetben vihette volna a flottát bárki más.. :)

    Sajnálatos módon nálunk ez komplikàltabb lesz és hosszabb ugyebár mivel senkit nem hagyunk hátra így coma engedèlyekre van szüksègünk

    Gerincesen előbb az engedélyt intézni, aztán elköszönni.. és nincs kérdés..

    De mint mondtam, engem nem zavar.. :)

    Kérdezd meg ...

    Sok sikert a szövinek máshol.. :) És igen, megkérdezem.. A szövetség vezetője által a fórumon hivatalosan bejelentett elköszönés után miért van Malacde kollégától másnap reggelre 25 kémkedésem? :D

    Nem mintha zavarna, de annyira az erkölcsről prédikáltok.. :lol:

    A Sharks azt mondta vége, és vége. Talán úgy becsületes és gerinces.

    A csatához grat de még mindíg nem értem eggyeseknek nem tilos a kém spam ?? Világosan le van írva a szabályzatban erre 3-szor is eljáttsza ugyanazt. Nekem meg ezzel van tele a tököm.

    Áttekintés spam-nek vehető az, ha sok küldetéssel (támadás, kémkedés, szállítás, stb) elhalmozza a célpontot hogy ne vegyen észre egy bizonyos támadást a sok közül.


    2 kémkedés simán belefér.. szerintem.. :)

    forgathatjuk itt a szavakat, de ha vissza olvasol, én sem értek ezzel a szintü anyagiassággal egyet... De a saját fa.. faramuci butaságomat ne fogjam már erre :) Ha csak nem a 3 éves kisfiam... mert ő szokott érdekes kifogásokat találni :D

    Fogtam, hogy nem értesz vele egyet.. :)

    de azt is írtam, hogy az uni sebességét sem ismerem. egy 1X - es uniban ha a cp közel van, és én ph - zom meg kémlelem

    45 perccel a csapó előtt, akkor azt is tudom, hogy van e valaki időn belül, aki veszélyes lehet rám. Ezt meg tudom ítélni, és feltételezem, hogy a támadó is.. :) Ha nem így van, akkor feleslegesen szaggattam a billentyűzetet..

    Közben megnéztem.. 1X speed..

    szerintem pénzzel nem veszel tudást :) Főleg egy friss szerveren ahol bárki bárkit elkaphat :)

    nem tudást veszel, hanem akkora flottát, amit egyszerű halandó megkarcolni sem képes.

    forgathatjuk a szavakat, de ez a lényeg. A pénzt befektető játékosok kiszolgálása a csóringerek által.

    Ha el tudod fogadni csóróként, akkor minden rendben, de ne számíts jelentős eredményre hosszabb távon. :)


    példa Marci, akit az elmúlt pár hónapban kétszer is fulloztak.. jelenleg simán vezeti a libra flotta listáját..

    Bemásoltam alá a TOP 10. flottás pontjait..


    1 [DarkSide] MarcziM (522.255) 1.724.968.336

    10 [DarkSide] Devil666 (3.993.105) 332.551.940


    Szerinted az 1 hónap alatt felrántott flotta, ami 5X - öse a Top 10. - nek sok sok év után, az kitől lehet veszélyben? :)


    Valaki pénzt áldoz bele, valaki az összes szabadidejét... Gondoljunk csak bele... Melyik értékesebb? :)

    Ez is egy érdekes kérdés.. Ha olyan helyen melózol napi 10 órát, ahol van lehetőséged játszani, meg esetleg valamennyit a szabadidődből, akkor sem tudod tartani a lépést a pénzesekkel.

    de egyébként 0-24 - ben sem megy. :)

    Kinek mi az értékesebb.. Aki azért dolgozik, hogy kaja legyen az asztalán, az csak a szabadidő beáldozását választhatja.

    Ha az anyagi körülményeid engednek időnként pár százezret, akkor más a leányzó fekvése.

    De ebben az életben, és ebben az ingyenesnek hirdetett játékban csak pénz mellett boldogulsz.

    promózzák, hogy ingyenes, mert akkor betéved ide néhány sügér, aki soha nem ér el jelentős eredményt..

    Ellenben kiszolgálja a pénzes oldal szórakozását.. :)

    Azért vannak olyan játékosok, akik már a kezdetektől tolják... Nem hinném hogy a hoszu távon életben maradnak a pénzes játékosok. Egyébként amit a ninja utáni elcseszett fs t kifigyelt Jinx... Végig néztem. Sőt védeni is indulta... Nem hinném hogy elcseszett volt. Előtte én is sokáig figyeltem, és a k. betyár mindenségit, soha nem szurtam ki ph n, vagy nem láttam bent maradt flottát. Tény, a pénz téma sok mindent elcseszett a játékban. De a nagyképüség sem előnye egy jó és tapasztalt játékosnak. Nem mondja már nekem egy top 5 ben lévő profi flottás h csak ugy elinditja a flottája 70 százalékát és lesz ami lesz :) Nem , ugy volt vele h ugysem jön senki védeni mert én vagyok itt a top flottás. Minden szarv le törik egyszer :)

    hidd el, sokáig életben maradnak.. :) uni1 - ben ismerkedtem meg a játékkal, szóval eléggé az elején..

    Van viszonyítási alapom.

    Ebben az uniban nem ismerem az erőviszonyokat, de ha valaki beránt elém egy aktuálisan TOP1 flottát léből, az pénzen vett dicsőség, semmi egyéb..

    A sebességről sincs fogalmam, de ha előtte ph - zott, és tudta, hogy nem érhet már be senki, akkor nyugodtan ráhömbölödhetett az asszonyra. Nem volt veszélyben. :)

    Igen, a pénz tul nagy hangsúlyt kapott már... És ez nem jó.... De a te esetetben kedves barátom ez nem releváns. Mert ha nem flottát húz, akkor szól egy erősebbnek és be áll védeni. Nagyon sokan szivesen mentek volna :) Ha nem tudsz csapódáskor gép előtt lenni, akkor ne támadj. Ez szerintem alap :) A saját arroganciádnak köszönheted, hogy ugy csapódtál, hogy sem egy lassitás, sem egy kémkedés csapódás előtt. A veszteségednek semmi köze a pénzhez. Kissebb arc, kissebb bukó ;)

    Lehet elemezgetni, hogy mi lett volna, ha..


    mondjuk az egy szép védés.. :)

    de itt csak a pénz beszélt.. mint mondottam, a játék el van sz@rva.. :lol:

    Nagyobb önálló csatája talán nincs is a támadónak csak olyan ahol beverték! 🤣🤣🤣 gratulálok! Még jó hogy elbírt bánni ennyi támadóhajóval... jaaa hogy ebbe nincs is! 🤣🤣 na igen, annyi a különbség a te csatád és az én csatáim között Soldier hogy az enyémben támadó hajókra mentem nem arra hogy szétcsesszem Ragnar bolygóit mint ahogy nálad is csak a nagyobb deu mennyiség miatt.

    De ez innentől megváltozik ha te így akkor én miért ne? Mostmár gandalf,thor,ivar és hoplita is számíthat hasonló látogatásokra meg ti is. :) ügyesen elintézted nekik!

    Amint olvasom a fórumot, ezeket a semmire való csatákat Te kezdted el.. :)

    nem is értem a felháborodásod.. Mióta aprítják a szövid (teljesen mindegy hogy vikingek, gyengén látók) azóta csak a sírás megy..

    Én teljesen pártatlanul látom így, és gondolom nem vagyok vele egyedül..

    Jóbban mutatna, ha a tetteid beszélnének.. :)

    Hajrá!