Posts by Death Divisor

Teljesen értelmetlen amit irsz.
    Vannak bányászok és flottások.
    A bányászok a saját bányái termeléséből fejlődik.
    Mig a flottások a más bányái termeléséből.
    Itt ez a játék erről szól. Csak az a baj, sokan megépitik a flottá, de nem tudnak vigyázni rá(esetleg közbe jön valami fontosabb dolog, mint a JÁTÉK) és beverik a flottáját. majd egyből abba hagyja. Ezzel azt akarom mondani hogy az emberekbe nincs kitartás, könnyebb abba hagyni, mint újra épiteni és revansot adni. :(

Az hogy alvó emberre támadni?? Ha online lenne esélytelen lenne bárkitől is nyersit farmolni. :D Kész vicc amit irtál. Alvó ember előtte térjen FS-re és ne bizza a véletlenre. :)

Elnézést, hogy közbe szóltam.
    A csata egyébként szép, Jó profitköltést igy utólag. :D

Nem akarok veszekedni, de birom a védő szövetség kifogásait minden egyes csatánál. :)
    Ha 2-en mentek sem értek sokat, mert nálunk van össze tartás és ha kell védjük egymást, legyen az nappal vagy éjszaka.

Védésbe ugyebár nem értetek volna oda 2-en. A visszatérőt meg elég sok és nagy flotta védte volna ha szükség van rá. :)

Mindig a mi lett volna ha...stb irások. Nem történt semmi, mert nem is tudtak volna mit csinálni. :) Nem kell mindig a kifogást keresni, egyszerüen el kell ismerni, ez megtörtént és ennyi.

Mégegyszer elnézést. És további JÓ JÁTÉKOT. Kommentre nem válaszolok max PM-be.

LOL

ember ha vannak ilyen szabályok párat szerintem már most is tudok mint mondtam fentebb nem kell lenézni ha ugy alakul meglátjátok egyébként ha szombatig nem lesz acount akkor kezdem a 0-rol :) bár igy nehezebb lesz ez szent igaz de kiváncsian várom!!

de sajnálom hogy andron uni1 és 7-es csatáim nincsenek már meg azok talán beszédesebbek lennének!!

De te csatákról beszéltél amivel feltudnál vágni.
    Most veterán neveket könnyű leirni., akik ott voltak a szerveren. De kiket szedtél le?
    És nem kifogást kértek hogy milyen magánügyi gondjaid voltak.

.... voltak df blindjeim (bár lehet most rosszul használom a kifejezést) sima visszatérözés és rengeteg ninjázás....

Érdekes zárójeles irás. :DDDD

Össz pont:

1 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

37.286.818

4 down (1) [Lovagok] Malesde (1.281.105)

34.147.984

Gazdaság

2 stay [Lovagok] Malesde (1.281.105)

20.314.049

3 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

19.677.439

Hadsereg

1 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

15.514.628

stay [Lovagok] Malesde (1.281.105)

8.036.463

Kutatás

1 stay [Lovagok] Malesde (1.281.105)

6.276.488

8 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

2.732.309

Gondoltam bemásolom hogy mire is vered magad. A kutatásra? Mert abba vagy jobb. Ja hogy most lemaradtam gazdaságba egy kicsit, mert teljes nyersibedobással a flottámat erősitem? De ez nem mentség én nem keresek rá kifogást, hogy mit miért hogyan.
    De te mindig a kifogásokkal jössz. Ami senkit sem érdekel.

Emlitetted, hogy nincs annyi időd játszani...HMMM... Érdekes..Mégis accot keresel egy erős szerveren?

Emlitetted, hogy tudás nélkül szedtem le embereket és csak a szerencsének köszönhetem... Ez is Fura...
    akkor biztos szerencsém volt visszatérőket kiszámolni telepitésből vissza hivott flottából és stb... Sheezer elkapása aki nagyon aktiv játékos volt kevés volt a kiskapu és nagyon messze tartotta a flottát. Daemon inaktivról támadásának visszamérése, leszedése. És sorolhatnám a többit, plusz még UNI1 és UNI3-ból... Nem tudom, hogy gondoltad ezt, de teljesen butaságokat beszélsz.

Az hogy Xalyn mi történt ahoz semmi közöd nincs, de ha már ennyire felhoztad.. Akkor Megtorló és a többiek megtudnák mondani, hogy Sokat voltam V-be, majd kijöttem és visszamentem. Aznap kijöttem és FS-re mentem, majd elfelejtettem másnapra, hogy kijöttem ott V-ből és mire észbe kaptam már késő volt. És ott sem rinyáltam, mint sehol máshol sem.
    De ebbe sincs semmi érdemed, amit nem is értek miért hoztad fel.
    Most énis feltudnám hozni a TE Xalyntos pályafutásodat (Nagyobb 20% + farmok: Guul Damaar [F-F] vs. Malesde (T: 12.222.000, V: 427.216.000))
    Viszont ehez semmi közöm nincs, igy nincs mire verjem magam. Viszont visszatérve magamhoz... Igy jártam és ennyi, aki nem figyel és megfeletkezik azt leszedik.

Az hogy Fidisen Sadman leszedte a flottám, abba neked miért kell büszkélkedned? Tudtommal nem te voltál.
    Arra legyél büszke amit te csináltál. De az értelmetlen romboláson kivül mást nem tudsz felhozni. A tőled 20millával kevesebb pontú játékosok zaklatásához értel és mész a napi termelésre ami egy kisebb védelem mögött bentmarad.

Majd ha már vádaskodol, inkább maradj csendbe, mert én nem volt tiltva még, de te hányszor is? Ja bocsi egyszer igen 2napra a DF osztás JEGYBEN való elküldése miatt.

Utoljára irok, engem nem érdekel.. DE AZ A HÜLYE AKI AD NEKED ACCOT!!! És olyanokkal ne menősködjél amihez semmi közöd nincs.

edit: provokáció miatt warn-t kaptál. üdv, T.

Az a baj... hogy te kihivast keresel... a Fidisen ott a kihivas.. szedjel le minket... vagy az tul nagy falat lenne? XD

Kezdel kicsuszni a TOP10ből is es fölényesen TOP1 accot adott át Sadman.

Az amit irtál kicsit b...za a csöröm.. mert én túl jól ismerlek. De nem mondom rossz játékos vagy.. de nem is vagy olyan jó mint aminek hiszed magad.

Igy ha kapnal ursan is accot szerintem a nagy flottasokat magadra huztad a bemutatkozo szovegeddel. Es szerintem emiatt buta lenne aki accot is adna..

Kis lopás az ellenféltől. Bent maradt nyersanyag elkobzása.

:lol::pillepalle::phatgrin::pillepalle::lol:

Ezen az időponton (30-03-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

Támadó CSABIKA [SF-TAG]

Csatacirkáló 5.000

Kis szállító 14.000

Kémszonda 1

Védő oreg0501 [W-SQ]

Napműhold 300

Rakéta kilövő 3.975

Könnyű lézer 3.120

Kis pajzskupola 1

A csata után ...

Támadó CSABIKA [SF-TAG]

Csatacirkáló 5.000 ( -0 )

Kis szállító 13.123 ( -877 )

Kémszonda 1 ( -0 )

Védő oreg0501 [W-SQ]

Megsemmisült!

A csatát a támadó flotta nyerte!

A támadó zsákmányolt:

55.321.623 Fém, 23.704.088 Kristály és 19.429.650 Deutérium

13.830.405 Fém, 5.926.022 Kristály és 4.857.413 Deutérium

3.457.602 Fém, 1.481.505 Kristály és 1.214.353 Deutérium

A támadó összesen 3.508.000 egységet vesztett.

A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 7.708.000.

A védő összesen 14.960.000 egységet vesztett.

A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 29.658.000.

Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.946.400 fém és 893.400 kristály lebeg.

Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:1.844.850 fém és 805.950 kristály.

A támadó 129.222.661 egységet zsákmányolt összesen.

Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

A támadó(k) által megszerzett törmelék.

nyereség/veszteség összegzése:

A támadó(k) összesen

Fém: 72.546.880

Kristály: 28.956.965

Deutérium: 25.501.416

A támadó(k) nyeresége 127.005.261 egység.

A védő(k) összesen

Fém: -98.430.630

Kristály: -34.798.615

Deutérium: -25.651.416

A védő(k) összesen 158.880.661 egységet vesztett(ek).

Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

En senkivel nem versenyzek.

Tenyeket kozoltem. Mert te olyan jonak tartod magad. Hogy magadba te mindenkit beutnel.

Te kezdted az egeszet. Mert nem birod beemelni hogy vannak nalad jobb jatekosok is.

Az irigyseg beszel beloled. Es keresed a kifogasokat mindenre.

Mutassatok ti is ilyen vagy hasonlot. :) Tartsatok ossze es ne szet huzzatok.

Offolod az elejetol a csatat.

Te vagy az ászok ásza. A flották királya. :)

Témat kerem zarni mert szetoffolja ezt a szep csatat a butasagaival ami nem ide tartozik.

Koszonom kommented de unalmasak mar. Ne irj! Cselekedj!

Én kihoztalak parszor a sodrodbol megsem tudtal elkapni. Hat hogy van ez?

Koszonjuk a gratulaciokat. Es igen a tettek kellenek.

Top2 flotta az csak egy dolog. Ott vagyok mogotted vagy akar elotted.. ez a resz gyorsan valtozik. Nem az a lenyeg hanyadik vagy... :)

EDIT: Friss statisztika 2020.03.25 20:15
    8AiAZyA.png

Csak mert mindig a statisztika alapján itélik meg egyesek az embert. :) Én mondtam gyorsan változnak a pozíciók. :D Nem ezen fog eldőlni ki a jobb és az ügyesebb. :)