Beiträge von smartrax18

    bugi nekem nem szokasos nyalni!! mellesleg mikor Orionon jatszottam, joba voltam a HÜJE klánnal.. Blint, Aurri.. Chev... stb.. ugy h szerintem kussolj :D mellesleg multkor meg te nyaliztal nekem, h Huntert probaltad lefarmolni Rigelen, azt meg is elkente a kis szadat te pancser:D ne jatsz a nagyott mikozben nem vagy valami nagy szam jatekos, es ne kostolgas, hozzad nem szoltam! Fő nyalis :D

    Smart Bácsi Ismét Lecsapott :minigun:



    Ezen az időponton (03-06-2017 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó smartrax18
    ________________________________________________


    Kis szállító 23.471
    Könnyű Harcos 19.488
    Cirkáló 641
    Csatahajó 76
    Csatacirkáló 30.000
    _________________________________________


    Védő Miner [SUC]
    ________________________________________________


    Kis szállító 9.067
    Nagy Szállító 21.606
    Könnyű Harcos 2.758
    Nehéz Harcos 130
    Cirkáló 1.543
    Csatahajó 75
    Kolóniahajó 3
    Szemetesek 3.047
    Kémszonda 915
    Bombázó 21
    Romboló 21
    Halálcsillag 7
    Csatacirkáló 421
    Rakéta kilövő 17.862
    Könnyű lézer 3.411
    Gauss ágyú 66
    Kis pajzskupola 1
    Nagy pajzskupola 1
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó smartrax18
    ________________________________________________


    Kis szállító 19.912 ( -3.559 )
    Könnyű Harcos 16.550 ( -2.938 )
    Cirkáló 624 ( -17 )
    Csatahajó 75 ( -1 )
    Csatacirkáló 29.520 ( -480 )
    _________________________________________


    Védő Miner [SUC]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    60.650.219 Fém, 23.664.186 Kristály és 38.824.795 Deutérium


    A támadó összesen 67.341.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 568.408.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 211.551.200 fém és 180.625.200 kristály lebeg.
    A támadó 123.139.200 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    211.551.200 Fém és 180.644.800 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 241.484.419
    Kristály: 174.918.986
    Deutérium: 31.590.795
    A támadó(k) nyeresége 447.994.200 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -374.369.719
    Kristály: -255.065.686
    Deutérium: -62.111.795
    A védő(k) összesen 691.547.200 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

    Hahaha te kis vicces pisis gyerek :D nem ertjuk mi szerver lakok, hogy neked mire nagy az arcod ennyire?? hiszen te meg 1-szer sem indultal meg szerintem meg senkire sem.. de Ram TUTI hogy nem.. itt aki pancser az max te vagy 5:0... mar leszedtem rolad tobb milliard profitott, mig te ???? 0 profitott.. ugy h itt aki nem veszi eszre magat az te vagy kis cica:)) meg vissza kiseres??? kivel tudtal te volna vissza kiserni 14 perces menetidovel te pancser??:DD a masik meg nem percesedett a holdad.. lattam h On vagy.. de lattunk mar nem 1 ilyen peldat hogy attol meg be lett verve az illeto..en proba alapon mentem rad.. de elotte mar irtam nem 1 embernek h valoszinu h nem leszel meg.. magyaran ezt is szamitasba vettem.. Plus a nagy cimboraidat figyeltem kozben.. nem most kezdtem ocsi...:D itt aki ujra bukni fog az max te leszel...a masik meg en beszari ??:D hahah jo vicc..errol is mas a velemenyem...en csak ugy mertem menni vedeni ???? ember te csak ugy mersz tamadni h ott vannak mogotted a nagyobb tapasztaltabb flottasok.. mert ugyebar te eddig a szeron nem mutattal fel semmit.. masnak a seggebe bujva es agyon tapolva kapaszkodtal fel... szanalom. hu-ra tedd fel inkabb magad :D


    Nem tervezem a flotta huzast egyenlore.. a Sorra kerulsz verziot mar lassan fel eve hallgatom.. unalmas vagy mar ember...

    Tiszteletem.. latom zajlik az elet az Avangers Klanon belul is :D Az egyik sztár Játékosuk...( ez poen).... :D kis padra kerult :D -----> Soldier
    Ahogy ismerjuk a szerveren.. plusz mas szerverekrol .. biztos valami okossagot csinalt a tarsai ellen :D Soldi... igy ki lesz a kovetkezo ?? mert Delutan nagyon kiugrottal elolem.. nem mertel beleallni 1 VS 1-be kis cica :) ezert vagy te hang ember :) de vajon Klan nelkul is ekkora szad fog maradni?? majd meglatjuk :)

    Szep napot mindenkinek :)



    KyloRen
    Értem mit mondasz természetesen.. es ezen akkor valtoztatok majd.. sokan amugy szeretik olvasni ezeket a szajkarates hozzaszolasokat.. azert is mentem bele ebbe a jatekba.. volt aki a sok komment miatt jott be a csataba, nem azert mert maga a csata nagyszam lett volna.. hanem kivancsi volt h mi zajlik gyöngyösön:) de mivel sok Forumozott ez szavar akkor kicsit vissza veszek belole igerem :) Tanultam a hibaimbol,igyekszem felnöni a feladathot:)

    Tiszteletem, szep estet :)


    Ha mar rolam is szo esett itt mint kb mindenhol lassan felmerul mar a nevem, meg ha nincs is kozom hozza..adott csatahoz....mondanek mar en is par szot...


    Elso sorban is, koszonom azoknak akik tenyleg ismernek es tudjak milyen vagyok, hogy kialtak mellettem, mert sajnos sokan csak azt latjak ami eppen egy adok - kapok verzioban zajlik..es abbol probaljak leszurni h en mekkora egy kreten vagyok.. Ne felejtsuk el azt amit sokan nem tudtok h mik mentek a hatterben.. kaptam mar nem egyszer 3 napos bannolast.. provokalas/ sertegetes miatt.. amit a konkurencia Provokalt ki termeszetesen..Honapokon keresztul hallom h en mekkora szar ember vaok.. hogy mennyire nem tudok jatszani.. mennyire egy hulye gyoker paraszt vaok.. egy Mcdonalds-os hulye gyerek..Akinek a Support is Belotte az IQ szintjet.. mert ugye ilyesmiket is kaptam folyamat..:) Jah es ne felejtsuk el h mostmar Hala a Jo istennek, mindenki Var valami Osszevonast.. es jonni akar mindenki Rigel-re.. h engem majd lealaz,,es feldarabolja a 6 milliardos kicsike csöpp flottamat:) En nem tudom h Ti hogyan Reagalnatok erre a hosszan tarto Honapokon keresztul Uzengetos-Provokalasokra... leszedik a tarsaimat.. mert mondjuk elrontott egy Fs-t.. es nem is arrol szol a csata h leszedtek.. hanem nekem uzengetnek h Te is smart igy leszel feldarabolva meg ugy!!! meg h Hullanak a Punisher tagok.. jah meg mar Uj verzio is van Ex Punisher tagok :D Igen bele mentem ebbe a jatekba h igen en is probalok oda szurni.. mert mar poennak tekintem.. hogy Fő Ellenseg lettem Rigel-en, Vmit nagyon Szarul csinalhatok ha mindenki engem szeretne leszedni , igazatok van.. Profitaljatok csak belolem, igerem majd talpra fogok allni es kiheverem valahogy.. h mennyire megtudtok majd alazni.. mar elore varom azokat a Kommenteket majd a Csata alatt:) DE remelem h ez az ido sosem fog eljonni:) igyekezni fogok h ne tudjatok majd elkapni.Konkurenciarol inkabb nem nyitkozok, probalok jo utra terni :)



    LordOfNekkar
    Igen igeretett tettem neked.. es neharagudj meg.. hogy nem mindig sikerul haladnom a jo iranyba.. de amikor kivegeztek direkt ocskost.. es persze az miatt is en kaptam.. h mekkora egy szar Vezer vagyok h nem mentem Vedeni Ocskost.. erre a valaszom az h a csatat sem lattam.. mert az IQ bajnok mcdonalds-os hulye gyerek... eppen a mecdonalds-ban szedte ossze a rendeleseket.. es dolgozott ejfelig az nap!! nem azert nem mentem mert egy gyava szar ember lennek!! Ocskostol is meg egyszer elnezest h nem tudtam menni vedeni :( sajnalom.


    Visszaterve igeret...most is Probalkozom lathatod.. persze kb 20 szor neki futottam ,de meg igy sem megy :D de nem adom fel.