Beiträge von Mega

    Próbálok válaszolni mindenkinek szépen sorban.
    Köszönöm a gratulációkat.
    Aurri kaptam egy accot amit akkor megköszöntem és szépen használtam.Nem emlékszem rá hogy ígértem volna olyat hogy nem foglak megtámadni ha nincs fs.Az a flotta előtte is bent pihent hogy Te nem voltál sehol.
    Oven
    A kukák ki lettek számolva két kör 12 milliárd.6 milliárd fém és 6 milliárd kristály fedezi a bukóm.Pontosan tudtam mennyi kell szimuláció után.Nem volt szükségem kukát küldeni a Pihés csatára, mert tudtam hogy Aurrinál meg lesz.Természetesen azt is tudtam hogy nem is tudnék szedni, de ez egyértelmű.
    Érdekes ez a barátlistás téma is.Pont Te "kérted" direkt idézőjelbe Nem akartam rosszabbat írni A barátstátuszt amikor leléptél a Kombájnból. :rofl:
    Aztán hirtelen kezdett fejlődni az acc amikor egy másik játékos nem nőtt pontban...
    A flotta megnőtt magától.Nem emlékszem rá hogy akkoriban lett volna csata Tőled/Tőletek.Érdekes hogy pont Te említed Gurat és Etrigan féle df-et.Azt fedezte amit a Gandalfos csatánál elvesztettem.Pont Te támadtál meg amikor volt esélyetek belevinni egy nagy minuszba hogy brahiból kárt okozz, ez akkor is taktika volt csak.Érdekes akkoriban nem volt melldöngetés hogy mekkora játékosok vagytok.
    Akkor még nem csatlakoztál be amikor védtem már Gandit ha annyira számított volna a státusz akkor nem csatlakozol és fordultok szóval ennyit a játékbeli csalódásokról.
    Az a saláta flotta lenyomta volna a Te "túlhúzott" flottádon kívül az összeset.Túlhúzott megint idézőjeles mindenki érti miért.
    Végül amikor esély nem volt hogy beverjenek nagy mellénnyel töröltél amitől meghatódtam nagyon. :dash:
    Végül azt Ne felejtsd kitől tanultál játszani ki segített amikor fogalmad se volt semmiről, nem kell ez a fellengzős szöveg.
    Pihe hogy Neked is válaszoljak!
    A csata költözés volt majd 6 óra várakozás míg követi a flotta a bogyót.Pontosan tudtam hol vagytok igen kémkedtem és támadtam.Nem tudom kinek írtad a feszültséget meg ilyesmit de ilyenek nem foglalkoztattak.Volt 2 flotta odamentem csatáztunk.Az Asgard az ami mindenki eldönti minek véli.Azért egy két régi játékos tudja mi miért hogyan történt.A csatákkal nincs baj csak a körítéssel.Már leírtam régen érdekes nem volt ekkora melldöngetés.Talán emlékszel még rá.
    Az hogy nem hagytátok abba az dicséretes, de azért azt el kell ismerni hogy egy feltöltött uniban egyenlő flottákkal nem lenne ekkora vállveregetés.Sőt Asgard se lenne...


    Végül don csakazertis!
    frédi és béni megjegyzésen kívül jól látod a helyzetet a csata javarészt ezért született.


    Végül Nekem megérte talán ha időm engedi folytatom esetleg ha nem akkor méltó módon hagytam itt.
    Köszönöm a gratulációkat hozzászólásokat.Jó játékot mindenkinek.


    mxkill1


    Igazán értelmes hozzászólás volt.Csak úgy dől belőled a kultúra.Az acc saját teljes mértékben.Gurat és Etrigan leköszönője előtt is TOP1 voltam flottában....Ha gondolod mutatok Neked egy két dolgot egy univerzumban.
    Barátságról beszélsz?Kinek? Nem kell itt a nagy szöveg a gép mögött ülve. :gamer: Napraforgó ez igencsak ráillik egy két emberre kinek inge magára veszi :D
    Csak magadat minősíted ezzel.
    Adama ds-ei egy védésnél nagyon szépet szóltak volna, de hát ugye csak ph távon futottak amiről tudtam.
    Nem nagyon értem a "kapása van sztorit" de Te biztos tudod az írásodból ítélve jól félre vagy informálva és el vagy a saját kis valóságodban ami nem mindig fedi a valóságot és még hangot is adsz Neki.
    Szóval minden jót a tévképzetekhez.


    Üdv mindenkinek!Történtet nem sok!Telepítettem a bolygót flotta követte vártam támadtam nyertem.Szerver elnéptelenedett!Nem maradt sok flottás!Acs szinte lehetetlen!Utolsó Mohikánkét játszottam egyet.Előre leírom nem érdekelt a profit.Csatákból megnézhető hogy egy ember sose lesz képes ennyi nyestet mozgatni.Játszottam.Mindig vágytam egy .Hu Top 1 csatára.Most lett kettő ez motivált.
    Pontosan tudtam hogy nem szedem be a df-et de nem is küldtem csak annyit hogy a veszteségem beszedjem, ilyen a fer játék.A beszedett df-ből remélem folytatják a játékosok.Aurri gratulált Nekem köszönöm itt is.Csata után V.-be mentem eldöntöm van-e értelme.Még uni6-ban sem voltam már aktív.Nem vadásztam mint egy szép korszakban amikor lekaptam mindenkit, akit akartam.Két éve kb vegetálok az accal.Kaptam sok hideget.Nem vagyok képes beütni senkit.Meggyengült az acc.Be leszek verve.Nem nagyon foglalkoztam vele.Egy éjszakát szántam a játékra minden előkészület nélkül.Mindenki eldönti ha aktívan játszom hány flotta marad talpon.
    Azért jót szórakoztam a végén.Volt némi izgalom.Méltó csata a flottámnak.Remélhetőleg marad örök Top1.
    Köszönöm a játékot a régi társaimnak ha maradnak mi mindent tehettünk volna együtt.Így egyedül lássuk az új 1vs 1 Ogame.hu Top1-ét
    támadó

    Freddy Krueger (Kombájn)

    ----------------------------------------
    Könnyû harcos - 1.000.000
    Nehéz harcos - 50.000
    Cirkáló - 100.000
    Csatahajó - 75.100
    Csatacirkáló - 100.000
    Bombázó - 23
    Romboló - 30.172


    védõ

    Aurri (Asgards)

    ----------------------------------------
    Kis szállító - 29.945
    Nagy szállító - 17.783
    Szemetes - 68.979
    Kémszonda - 37.434
    Könnyû harcos - 255.845
    Nehéz harcos - 9.813
    Cirkáló - 106.262
    Csatahajó - 4.332
    Csatacirkáló - 25.296
    Bombázó - 1.188
    Romboló - 42.867
    Halálcsillag - 521
    Rakéta kilövõ - 4.125
    Könnyû lézer - 1.118
    Nehéz lézer - 160
    Kis pajzs kupola - 1


    A csata állása 6 kör után


    támadó

    Freddy Krueger (Kombájn)

    ----------------------------------------
    Könnyû harcos - 365.565 [634.435]
    Nehéz harcos - 25.067 [24.933]
    Cirkáló - 70.639 [29.361]
    Csatahajó - 61.775 [13.325]
    Csatacirkáló - 84.896 [15.104]
    Bombázó - 19 [4]
    Romboló - 25.815 [4.357]


    védõ

    Aurri (Asgards)

    ----------------------------------------
    Halálcsillag - 51 [470]


    A támadó vesztesége 6.266.864.000 egység.
    A védõ vesztesége 18.403.949.000 egység.

    Ezeken az ûrbéli koordinátákon jelenleg 9.588.620.300 fém és 6.124.241.200 kristály van.


    A Támadók nyerték a csatát!
    Zsákmány: 1.459.663 Fém, 145 Kristály és 6.200.191 Deutérium.
    törmelékmező: 227.640.000 fém és 183.750.000 kristály.


    Teljes profit: Top 1 csata magyar szerveren csak erről szólt.Mint utolsó Mohikán.


    gulVerter