[Ö: 13.865.448.000] Nihilus [AvsP] vs. Ovenlord [ESHU] (T: 2.865.999.000, V: 10.999.449.000)

• Oven azt írta, hogy adta ajándék kódot de későn vették át...gondolom csata után

De amíg át nem veszik addig az az övé (hivatalosan Oven volt még az accal)

Ajándék kód generálása után továbbra is tudsz játszani amíg át nem veszik ténylegesen is...vissza is tudod vonni meg ilyesmi

Hagyományos cserénél is ilyenek miatt rakatták vakációba az acc-okat

Mindenesetre tanulságos, ha tényleg így volt

[align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Ugorjunk egyet mostanra. A csata után megtudtam, h nem Oven lett elkapva, hanem Killer08, nem ismerem őt, ígyhát nekem nem számít :D:D.

Szerintem itt meg is válaszoltam azt is, h ki az aki elméletben átvette az accot, bár érdekes, h V-be ment.. Nem nagyon látom értelmét, h miért menne valaki V-be úgy, h most kapott egy accot.. Kivéve, ha ez nem egy álnév, és valóságban még mindig Oven irányítja az accot, úgy, h nincs ideje. De én nem szeretek találgatni, majd megtudjuk mi lesz, és ha kijön vakból akkor igérem lesz még folytatás..