[Ö: 27.800.000] Yankee [SF-TAG] vs. Malesde [W-SQ] (T: 0, V: 27.800.000)

  • Üdv. Kedves barátom megkért segítsek ki tenni neki e nagyszerű csatát. Gratulálok neked Yankee, szép fogás.


    Yankee szavai:

    A szállítóim úton voltak, de sajnáltam ott hagyni neki, így a hiper szemetesekkel érte mentem.

    Ezen az időponton (10-08-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Yankee [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Cirkáló 13.999

    Csatahajó 10.000

    Csatacirkáló 14.000

    Bombázó 5.500

    Romboló 5.000

    Reaper 3.800

    Pathfinder 255

    Nagy Szállító 88

    Szemetesek 10.660

    _________________________________________


    Védő Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Rakéta kilövő 13.890

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Yankee [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Cirkáló 13.999 ( -0 )

    Csatahajó 10.000 ( -0 )

    Csatacirkáló 14.000 ( -0 )

    Bombázó 5.500 ( -0 )

    Romboló 5.000 ( -0 )

    Reaper 3.800 ( -0 )

    Pathfinder 255 ( -0 )

    Nagy Szállító 88 ( -0 )

    Szemetesek 10.660 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    168.555.162 Fém, 168.555.162 Kristály és 136.412.586 Deutérium

    127.190.401 Fém, 127.190.402 Kristály és 34.103.147 Deutérium

    62.415.011 Fém, 62.415.012 Kristály és 8.525.787 Deutérium

    249.162.015 Fém, 25.369.239 Kristály és 2.131.446 Deutérium


    A támadó összesen 0 egységet vesztett.

    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 8.612.000.


    A védő összesen 27.800.000 egységet vesztett.

    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 81.036.000.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.187.550 fém és 0 kristály lebeg.

    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:3.138.300 fém és 971.100 kristály.

    A támadó 1.172.025.370 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:11% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 607.342.439

    Kristály: 380.194.915

    Deutérium: 181.172.966

    A támadó(k) nyeresége 1.168.710.320 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -688.338.589

    Kristály: -383.549.815

    Deutérium: -181.172.966

    A védő(k) összesen 1.253.061.370 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • OFF :

    A csata széplenne ha a ez nem bug lenne... éppen nem oly régen irt jegyet mivel ö ellenörizte az fs t hogy tartalmazza e a nyersanyagot igy értetlenül áltunk mindanyian emellet hogy hogyan is sikerült ez a csata..

    velem is volt már ilyen csak éppen kidobott a játék és mivel most is van egy ezen felüli bug ami az adott holdra dob amikor belépsz frisitésig igy észre vettem h bent a nyersi de a flotta fs ben igy vissza hivtam és ujra küldés után már fent volt a flotában a nyersi!!!


    figyeljen oda mindenki mert evégett nem biztos h menni fognak az fs ek ugy ahogy gondolja mindenki....


    valoszinüleg kártérités fog játszani igy szerintem el se költse...

    u.i :

    amugy a goknak üzenném hogy legyenek kedvesek minél hamarabb kivizsgálni valamint a problémákat javitani ugyanis szinte minden szerveren tapasztalhato olyan bug ami el lehetetleniti a vadászatot és a flotta mentést is. köszönöm!


    ON :

    Malesde szavaival élve gratulálunk szép észre vétel !

    viszont néz a hátad mögé mert nem marad ettöl függetlenül megtorlás nélkül!

  • Szerintem ez egy figyelmetlenség volt. Milyen fura velem soha semmi ilyesmi nem történik ami a bugra fogható lenne, De veletek mindig minden megtörténik.

    Pedig én is több mint 1mrd nyersivel szaladgálok már 1 hete és napi többször megy FS-re és sosem történik ilyen meg.


    Egyszer történt ilyen velem, de akkor én hibáztam mert nem kattintottam az összerőforrás kiválasztásra, de korrigáltam.

    Zitat

    ... éppen nem oly régen irt jegyet mivel ö ellenörizte az fs t hogy tartalmazza e a nyersanyagot igy értetlenül áltunk mindanyian emellet hogy hogyan is sikerült ez a csata.. ...

    Itt irod hogy ellenőrizte és mégis bent maradt? Fura akkor hogy is van ez?


    Zitat


    ... valoszinüleg kártérités fog játszani igy szerintem el se költse... ...

    kártérités? miért vagy benne olyan biztos?


    UI.: Nem veszekedni akarok. De emberek vagyunk hibázhatunk, csak fel kell vállalni. Vagy csak csendbe maradni és kész.

  • csabi figyelj csak nem azt mondtuk hogy mert mi vagyunk az atya ur istenek csuopán leirtuk a magunk tapasztalatait..

    nem talalkoztál egy buggal sem szerintem de csak nem mondod el.. ha normálisan irok miért nem tudod be nyelni és várni a gokra.

    amugy meg az hogy veled nem fogdult ez elö nem jelenti azt hogy mással sem fordul elö..

    a kártéritésre meg rá térve nemrégiben volt egy ember akivel hasonlo elö fordul ebböl következtetünk erre.

  • csabi figyelj csak nem azt mondtuk hogy mert mi vagyunk az atya ur istenek csuopán leirtuk a magunk tapasztalatait..

    nem talalkoztál egy buggal sem szerintem de csak nem mondod el.. ha normálisan irok miért nem tudod be nyelni és várni a gokra.

    amugy meg az hogy veled nem fogdult ez elö nem jelenti azt hogy mással sem fordul elö..

    a kártéritésre meg rá térve nemrégiben volt egy ember akivel hasonlo elö fordul ebböl következtetünk erre.

    Mivel a fórumra írtad és szabad szólás van, így jogomba áll írni akármelyik csatához. Normálisan írtam a csatához.

    Most is te irtad hogy én eltitkolom a buggokat, De mire fel tennék ilyet vagy ehez hasonlót?


    Zitat


    ... éppen nem oly régen irt jegyet mivel ö ellenörizte az fs t hogy tartalmazza e a nyersanyagot igy értetlenül áltunk mindanyian emellet hogy hogyan is sikerült ez a csata.. ...

    Akkor ezt mivel magyarázza meg?


    Zitat


    ... ha normálisan irok miért nem tudod be nyelni és várni a gokra. ...

    Mit kellene benyelnem? Miért kellene nekem a GO-kra várni, hogy írhatok e vagy sem?

    Még mindig és ez szerintem nem is fog változni, valami álom világba éltek.

  • amugy a goknak üzenném hogy legyenek kedvesek minél hamarabb kivizsgálni valamint a problémákat javitani ugyanis szinte minden szerveren tapasztalhato olyan bug ami el lehetetleniti a vadászatot és a flotta mentést is. köszönöm!


    Mi nem tudjuk javítani a felmerülő problémákat, csak jelezni tudjuk a felsőbb erőknek, ha ilyesféle bug-ot tapasztaltok..