[Ö: 36.089.000] Geologist Erato [Assassin] vs. Sylar [Atlantis] (T: 30.000.000, V: 6.089.000)

  • Kétszer ugyanazt a hibát sajnos még én sem követem el... tegnap szánt szándékkal az egyszer már lerombolt holdam körül lebzseltem, jött is reggelre a rombolás, hát visszaugrottam egy kis nyersért. Támadónak több odafigyelést, de türelem rózsát terem első elégtételek megvoltak a három hete elkapott flottámért :)

    Hozhatsz még Erato várom :)



    Ezen az időponton (03-08-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Geologist Erato [Assassin]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 3

    _________________________________________


    Védő Sylar [Atlantis]

    ________________________________________________


    Kis szállító 6.749

    Nagy Szállító 5.314

    Könnyű Harcos 16.780

    Nehéz Harcos 4.410

    Cirkáló 8.837

    Csatahajó 11.111

    Szemetesek 6.496

    Kémszonda 14.561

    Bombázó 31

    Romboló 11

    Halálcsillag 8

    Csatacirkáló 2.916

    Reaper 6

    Pathfinder 1.764

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Geologist Erato [Assassin]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Sylar [Atlantis]

    ________________________________________________


    Kis szállító 6.720 ( -29 )

    Nagy Szállító 5.296 ( -18 )

    Könnyű Harcos 16.736 ( -44 )

    Nehéz Harcos 4.388 ( -22 )

    Cirkáló 8.805 ( -32 )

    Csatahajó 11.066 ( -45 )

    Szemetesek 6.484 ( -12 )

    Kémszonda 14.505 ( -56 )

    Bombázó 31 ( -0 )

    Romboló 11 ( -0 )

    Halálcsillag 8 ( -0 )

    Csatacirkáló 2.901 ( -15 )

    Reaper 6 ( -0 )

    Pathfinder 1.758 ( -6 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 30.000.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 6.089.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 11.176.341 fém és 8.370.460 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -3.823.659

    Kristály: -3.629.540

    Deutérium: -3.000.000

    A támadó(k) összesen 10.453.199 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: -3.713.000

    Kristály: -2.015.000

    Deutérium: -361.000

    A védő(k) összesen 6.089.000 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Nem gondoltam, mert kémlelt is közben...

    De ha valóban úgy volt akkor sajnálom, nincs annál idegesítőbb amikor a technika ördöge szól közbe...

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Értem, köszi, az infót, nem tudhattam, sajnálom ez tényleg iszonyat bosszantó ilyenkor

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!