ÚJ TOP1.HU [Ö: 151.591.405.000] Devil666 [Nyugger] & Stay Alive [Nyugger] & Tywin Lannister [Nyugger] vs. Gagarin [H U J E] (T: 32.886.605.000, V: 118.704.800.000)

  • Egy elcseszett szappanoperát csináltok a csatából...eddig ismeretlen szereplővel. Vagy fedjétek fel vagy inkább ne is szóljatok semmit a gratuláción felül.


    A csata továbbra is szép mind a számok, mind a szervezés szempontjából. Gratula

  • Hatalmas gratula skacok eme gyönyörű csatakhoz :)

    Mèg így Csonka flotaval is gyönyörű a profit :)

    Kellemes költekezést kívánok :)

    Gagarinnak mielőbbi talpraallast kívánok ha folytatja ..

    Ui:smart....gondolkozz már ember pont ovennel mennek egy szövetsègbe ?:pillepalle::lol:

    Már beteges amit muvelsz ...nem baj saját magad jaratod csak le ....hogy 3szo a csatarol aztán írod a saját unid hülyeséget hogy persze futasd magad :)

  • Devil: nincs elfogultság, de mivel érkezett jegy ezzel kapcsolatban, így nem kerül tiltás alá az illető, valamint nem fogom felfedni, h ki ő :) soha, egyik csatánál se tettem, pedig tényleg mindent cselekedet látunk.. Téged is.. ;)


    A csatát nem offolnám, a védőnek több odafigyelést és vegyen revansot :)

  • Devil: nincs elfogultság, de mivel érkezett jegy ezzel kapcsolatban, így nem kerül tiltás alá az illető, valamint nem fogom felfedni, h ki ő :) soha, egyik csatánál se tettem, pedig tényleg mindent cselekedet látunk.. Téged is.. ;)


    A csatát nem offolnám, a védőnek több odafigyelést és vegyen revansot :)

    Hát ha jegy is lett róla írva (gondolom csak utólag persze), hogy nehogy fény derüljön a kilétére akkor tuti valami "nagy" gamer és nagyon vigyázott a kis titkára


    Revansra lesz lehetősége, de gondolom csak ha már kijött vakációból.

    Csata után annyit se írt, hogy bú vagy bá


    Igazából már nem is nagyon érdekel a kiléte, csendbe szeretett volna "alkotni" valamit, de nem jött össze a matek

    Most meg titkolja a kilétét mert elsüllyedne szégyenébe


    Trockij viszont most tényleg nem értelek, fórumon is nem egyszer írtad másokhoz, hogy jó lenne ha az ember a saját nevét felvállalva irkálna és nem újonnan regisztrált profilból

    Most viszont úgy érzem kicsit elfogult vagy

    De biztos megvan az okod erre is ;)

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Skacok ennél a szép csatánál kár ilyen csipcsupp dolgokon pörögni. Még hogy ki van az ACC mögött? Miért mondaná el Trockij, vagy bárki, mert akkor az lenne a nem méltó dolog - egyszerű- mert nem mondhatja el:!:Mi ebben a furcsa?! Ha volt szabályszegés már régen bann lenne. Kár is tippelgetni, plusz másokat lehordani fikciókból - szerintem ez szegénységi bizonyítvány - ne offoljátok szét a TOP1-et X/ ! Ezt a flottát már halálra ítélték, csak az időpontja volt kérdéses . Így lett a legjobb, szépen gyorsan megszervezve, meglepetések nélkül :beer: ! Szép hadak vonultak fel, még mindig mennek a sörök:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Gagarin jóváhagyta, hogy maradjon a név .....


    Gagarin ennél azért óvatosabb volt ahogy ez a csata sikerült de ezen a támadók is agyaltak egy kicsit a menetelés közben ....


    Az új gazda neve vagy kiderül vagy nem - nem hiszem, hogy ennek túl nagy jelentősége lenne, a profit a lényeg :thumbsup:


    a védőnek gyors felépülést

  • Gagarin!

    Én azért sajnálom hogy ilyen csúnyán ért véget (egy Spy&fly al éveid munkássága) és a te nevedre emlékeznek majd a rossz oldalon mert valaki gyáva ahhoz hogy vállalja a sajátját! Aki tudja sem mondja hogy tisztára mossa a neved...


    Részemről sok sikert a való életben!

    :beer:

  • Persze, hogy agyaltunk menet közbe mert valami nem volt kerek. Számomra nem úgy villogtál mint ahogyan szoktál és ez tűnt fel és ebből is éreztem valamiért, hogy bent van a flotta és nem kell rombolni. A fények pedig pont akkor aludtak ki amikor beteljesedett a költözés.

    Ezért is írtam azt, hogy nem sok esélyt jósoltam arra, hogy lesz valami a rombolásból mert tudtuk óvatos vagy

    Meg hát ettől is szép a játék, amikor borul a terv és rögtönöznöd kell jó döntést hozva.


    A névvel kapcsolatban igazad van, tényleg nincs jelentősége és nem is tudom kinél lehet...de mi attól tudjuk, hogy mi volt a szándék ezzel és azt is, hogy mi lett a rövid mese vége ;)

    Indított is egy áthelyezést Raizen rendszerébe amit láttunk, de csata után meg visszavonta. Hm, érdekes volt ez is mert Gagarin nem erről ismerős nekem. Nem jött össze neki amit tervezett a titokzatos idegen.

    Részemről ezt a részt lezártam


    És ha tényleg csak kölcsön adtad akkor várunk vissza. De kérlek szólj ha már te leszel itt ténylegesen is :D


    Hajrá Nyuggerek! :)

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • hát véleményen szerint Gagarin ez elég szar üzlet volt részedröl a magyar ogame eddigi legnagyobb buktája föleg ha tényleg csak kölcsön ennek te iszod meg a levét!!


    *Kicsit próbálj meg kérlek kevésbé sértően fogalmazni. Figyelmeztetés.

  • Gratulalok sracok, mint az elozo top1 egyik resztvevoje, valamint az azelotti elszenvedo alanya :dash:

    Szep munka, meltan veszi at a helyet az elozo top1-nek:beer:

    Gagarinnal talan soha nem jatszottam egy szerveren, csak kovettem az evek alatt azon munkassagat amit itt forumon osztott meg.

    Sok szep csatat hagyva maga utan, igy megy a sulyesztobe az a flotta- szemely szerint sajnalom, ahogy azt is, hogy egyesek milyen konnyed modon fecserlik el masok hosszu eveken at tarto munkajanak gyumolcset.

    Az ilyen hatter sztorik-cselszovesek stb. mar meghaladnak engem :shit:

    Ha ugy vesszuk Ovent egy igen jelentos acs tarsatol fosztottatok meg :thumbup:Igy mar rezeg a lec a s...gge alatt, ha ki mer jonni vakibol :evilgrin:

    Tovabbi jo jatekot 8)

  • Guratulálok Nyuggerek!

    Nem írtam, amíg Gagarin nem foglalt állást. Ha az ő kezében lett volna a flotta, akkor mégjobban sajnáltam volna. Többek között azért adtam el minden flottám és áltam átt full bányászra, mert nem szerettem volna résztvenni ezeknek a régi acc-knak a lemészárlásában. Belőlem ezek már csak elvesznek. Még így is az egyik szemem sír a másik nevet. Mintha temetésen lennék. Pedig azt sem tudom ki van a koporsóban... Egy névtelen tömegsír mellett tiszteleghetönk most...

  • Üdv.Figyeltem a csata kommenteket. :D Elég szomorú, hogy egyesek egy pillanat alatt tönkre tudják tenni mások több éves munkáját, de lehet ezt Gagarin sem tudta volna elkerülni.:wacko: Gratulálok a támadóknak.:beer: Igazán szépre sikeredet. A védőre én is kíváncsi lennék, hogy ki is volt. :pillepalle:

  • Köszönjük a gratulációkat! :)


    A védőnek mielőbbi felépülést

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Látom időben néztem fel fórumra... majdnem lemaradtam erről a csatáról :)
    Gratulálok a támadóknak.... szép flottákat indítottak hadba (bele kell húznom nekem is :) )
    Mostanában 1 előre tervezett csata nálam sem jön össze rendesen... csak amolyan tessék lássék módjára :)
    Itt nektek is mákotok volt.... de a lényeg ebben a játékban a profit.... jó költekezést nektek.
    A védőnek pedig mihamarabbi pótlást, és revansot.
    Gagarin te pedig vedd vissza mihamarabb az accot... úgy látszik nem jó helyre került

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "