ÚJ TOP1.HU [Ö: 151.591.405.000] Devil666 [Nyugger] & Stay Alive [Nyugger] & Tywin Lannister [Nyugger] vs. Gagarin [H U J E] (T: 32.886.605.000, V: 118.704.800.000)

  • Tisztelettel bemutatnám nektek az új TOP1 csatát Ogame.hu-n :)


    Egy ideje tervezzük, hogy Oven-t és/vagy Gagarin-t megfogjuk, de nem jött ki eddig a kellő lépés. Akkor akartuk bepróbálni egyikőjüket amikor a másik vakációba ment éppen.

    Tegnap ki is jött a lépés, este Oven vakációba ment és pont költözős event is volt...mondtuk most vagy soha, hogy rápróbáljunk Gagarin-ra.

    Tudtuk, hogy páros hold között mozog és nagyon aktív, így nem sok esélyt láttam rá.

    Indultak az áthelyezések mellé néhány rendszerre, flotta úszott és készültünk rombolásra.

    Viszont volt egy bizonyos érzés közben amíg úszott a flotta, amit nem tudok megmondani honnan jött, de mondom most tuti nem ment FS-re ahogy láttam.

    Így is lett, éjjel teljesen offline volt és a flotta bent figyelt...szem kikerekedett aztán indultunk is azzal ami beért áthelyezés után


    Eredetileg négyen költöztünk. Devilnek és nekem hamar átért a full, Tywin-nek viszont csak a gyors ért oda időben, a nehéz vasait nem váruk már be

    Raizen volt a negyedik költöző de még neki is volt egy óra a településből, mondtuk ne haragudj de nekünk most kell indulnunk azzal ami van

    Így végül kevesebben is indultunk meg, ezen felül csonka flottával és már a kukába is hiány volt emiatt


    Szerencsére így be is fért az a bizonyos támadás :thumbsup:

    A második kanyar kukázásra Gagarin már online lett így elkezdte szedni a DF-et, de kb 15k kukányit sikerült beszednie szerencsére.


    Minden tisztelet az övé, hogy ennyi évig gyűrte azt az accot és amit véghez vitt vele ezalatt a sok sok idő alatt.


    A kollégáimnak köszönöm a részvételt, nagyon jó szervezés volt...valamint részben mázli (is) hogy pont akkor költöztünk amikor kellett


    Raizen ne haragudj, hogy kimaradtál de nekünk menni kellett!


    Gagarinnak mielőbbit, ha folytatja!



    Ezen az időponton (25-07-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Devil666 [Nyugger]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 4.108.071

    Cirkáló 517.281

    Csatahajó 104.878

    Csatacirkáló 133.272

    Romboló 203.076

    Reaper 83.105

    Pathfinder 104.263

    _________________________________________


    Támadó Stay Alive [Nyugger]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 5.204.407

    Nehéz Harcos 502.661

    Cirkáló 502.279

    Csatahajó 86.637

    Csatacirkáló 154.926

    Bombázó 19.664

    Romboló 87.676

    Reaper 83.098

    Pathfinder 74.319

    _________________________________________


    Támadó Tywin Lannister [Nyugger]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.580.034

    Nehéz Harcos 8.223

    Cirkáló 314.845

    Csatahajó 108.968

    Csatacirkáló 50.274

    Reaper 52.367

    Pathfinder 125.462

    _________________________________________


    Védő Gagarin [H U J E]

    ________________________________________________


    Kis szállító 368.743

    Nagy Szállító 67.479

    Könnyű Harcos 4.684.658

    Nehéz Harcos 316.142

    Cirkáló 566.324

    Csatahajó 320.819

    Kolóniahajó 14

    Szemetesek 216.620

    Kémszonda 661.650

    Bombázó 44.278

    Romboló 74.672

    Halálcsillag 1.114

    Csatacirkáló 280.974

    Reaper 29.388

    Pathfinder 28.260

    Rakéta kilövő 31.234

    Könnyű lézer 10.006

    Nehéz lézer 5.212

    Gauss ágyú 2.064

    Ion ágyú 2.001

    Plazmatorony 1.150

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Devil666 [Nyugger]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.383.132 ( -1.724.939 )

    Cirkáló 462.500 ( -54.781 )

    Csatahajó 100.454 ( -4.424 )

    Csatacirkáló 128.285 ( -4.987 )

    Romboló 196.468 ( -6.608 )

    Reaper 80.474 ( -2.631 )

    Pathfinder 92.440 ( -11.823 )

    _________________________________________


    Támadó Stay Alive [Nyugger]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 3.000.925 ( -2.203.482 )

    Nehéz Harcos 354.158 ( -148.503 )

    Cirkáló 447.733 ( -54.546 )

    Csatahajó 82.598 ( -4.039 )

    Csatacirkáló 149.101 ( -5.825 )

    Bombázó 18.934 ( -730 )

    Romboló 84.878 ( -2.798 )

    Reaper 80.510 ( -2.588 )

    Pathfinder 65.554 ( -8.765 )

    _________________________________________


    Támadó Tywin Lannister [Nyugger]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 2.054.729 ( -1.525.305 )

    Nehéz Harcos 5.664 ( -2.559 )

    Cirkáló 279.536 ( -35.309 )

    Csatahajó 103.829 ( -5.139 )

    Csatacirkáló 48.290 ( -1.984 )

    Reaper 50.665 ( -1.702 )

    Pathfinder 110.113 ( -15.349 )

    _________________________________________


    Védő Gagarin [H U J E]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    310.740.738 Fém, 208.149.327 Kristály és 401.054.817 Deutérium


    A támadó összesen 32.886.605.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 118.704.800.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 24.930.811.591 fém és 13.577.760.013 kristály lebeg.

    A támadó 919.944.882 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    5.610.097.500 Fém és 5.610.097.500 Kristály

    736.592.500 Fém és 736.592.500 Kristály

    1.442.577.604 Fém és 0 Kristály

    4.525.719.000 Fém és 4.525.719.000 Kristály

    12.162.318.237 Fém és 2.705.357.763 Kristály

    912.151.301 Fém és 496.773.697 Kristály

    541.216.462 Fém és 294.756.037 Kristály

    937.793.246 Fém és 510.738.753 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    26.868.465.850 Fém és 14.880.035.250 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 4.546.325.588

    Kristály: 5.893.628.577

    Deutérium: -658.113.183

    A támadó(k) nyeresége 9.781.840.982 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -68.968.695.738

    Kristály: -40.723.638.327

    Deutérium: -9.932.410.817

    A védő(k) összesen 119.624.744.882 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • szépre sikeredett srácok!

    őszintén szólva én biztos voltam benne h gagarin fselt, de szerencsére neked lett igazad :)

    raizent sajnálom h kimaradt a buliból, de menni kellett.

    devil te meg b*zd meg a kolóhajódat :D :D



    nekünk jó költekezést, a védőnek pedig gyors felépülést kívánok. :beer::beer:

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Hát ez csodálatosra sikeredett gratulálok srácok profi szervezés profi kivitelezés :) nektek jár a sör és az ováció a védő pedig ha ebből fel àll az tiszteletre méltó lesz!!!
    ja de az örökbecsű igazság amit minden nyugger tud nincs fs nincs flotta!!!

  • Pedig én írtam neki hogy le lesz szedve... Stay meghoztad a szerencsénket! :thumbsup: Gratulálok magunknak, bocsi Raizen itt is!

    Meg köszi Malesde a deut, a nélkül nehéz lett volna összehozni! :beer:Védőnek mielőbbit és... Csatadal:



  • Az örömöt nem szeretném rontani.

    De nem Gagarint kaptátok el.

    1 napja nem ő van az accon

    Megmondanád akkor kérlek, hogy kit is kaptunk el pontosan mert nem tudjuk?

    Mert ez így elég érdekes, ha valaki átveszi miért nem meri felvállalni a saját nevét a játékba

    Gondolom Gagarin nem egy újoncnak adta oda


    Köszönöm előre is!


    Edit: De ez így elég vicces...valaki átveszi nevet megtartva, hogy ő titokban tevékenykedjen, ismerjük az ilyet már

    Persze így akár lehet, hogy egy barátom van azzal az accal de nekem nem szólt és most így járt sajnos, nem tudok erre mit mondani

    De az, hogy Gagarin életművét 1 nap alatt tönkreverje az még 666-nak se menne ilyen gyorsan


    Viszont költözéskor kb 4 órát láttuk full offnak és a flotta is bent volt amire nem számoltunk, ezért is készültünk alapból rombolással.

    Nem így ismertük Gagarint, értetlenül néztük a dolgot mit keres bent a flotta amikor odaért az áthelyezés

    De így már összeállt a kép, kicsit felborult így a megszokott bioritmusa annak az accnak és ezért (is) lett az a vége ami


    Gagarin, részvétem!

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Pedig én írtam neki hogy le lesz szedve... Stay meghoztad a szerencsénket! :thumbsup: Gratulálok magunknak, bocsi Raizen itt is!

    Meg köszi Malesde a deut, a nélkül nehéz lett volna összehozni! :beer:Védőnek mielőbbit és... Csatadal:



    lehető legjobb helyre füstölted el eszméletlen csata nem csalódtam barátom

  • Védőnek jobbulást.

    Kövezetek meg de lehet rá magyarázat miért nem volt fent.

    Ez lehetett ,hogy esetleg olyan vihar volt egyes megyékbe ,hogy még internet kapcsolat sem volt egyes helyeken.Bár mobil netet még feltöltő kártyásra is vehetsz pár 100 forint ját kb 150 mb 275 ft tán.


    Vagy tényleg valami fatális hiba történt.Az az hogy az illető bennhagyta,vagy valami olyan szólt kőzbe ami maga játéknál is fontosabb volt.


    Nem tudjuk jelenleg.

  • Gratulálok Kollégák :)


    Semmit sem von le a csata szépségéből, hogy miért nem volt fent, vagy ki vette át az accot. Ezek mellékes dolgok és a védő magán ügye.


    Gigászi csatát hoztatok össze, amit nem lesz könnyű überelni.

    Még a visszaépülőt érdemes lesz vadászni :D becspont javításra kiváló lenne.

  • Ha tényleg nem Gagarin volt az áldozat, akkor nagyon szép észrevétel és csata!

    És persze ebben az esetben nem kellene valami retorzió a megtévesztés miatt?


    Ha meg Gagarin, akkor nagyon sajnálom...

    Nem rossz ember ő, nem érdemelte volna meg ezt a flottaaprítást. Hívtam még a héten is, hogy szálljon ki ebből a csúnya szövetségből.


    Maga a csata nagyon szép!

    De a Gagarin flottát sajnálom :(

    Én ezt a csatát Oven számlájára írnám...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • hát, gratulálunk akkor az új tulajnak

    666 se építette volna le gyorsabban azt a flottát

    és ő még a nevét is felvállalná

    gagarin! sajnálom

    elég rossz kezekbe helyezted az accod.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Szép volt uraim!

    Lassan hozzá kell szoknunk, hogy hiba nélküli csata nincs :rofl:


    Ebben is volt gazdagon, miután odaértek a kolók, folyamatosan ment a tanácskozás, a szimuzás, hogyan, mikor induljunk. Első költözésemen akkor lepődtem volna meg, ha nem rontom el :phatgrin:

    Sajnos távoli bolygót választottam, no meg később is tudtam csak indítani hozzátok képest, ez volt az oka hogy kimaradtam. Abszolút a saját bénázás. Jó lecke volt, majd legközelebb összejön :)old

    Persze a legnagyobb hibát ebben a csatában a védő vétette, ami bizony az fs hiánya volt... Miközben most ezt leírtam, eszembe jutott az a történet, mikor Aurri 4x vagy talán 5x átment rajtam (anno Lord Cosmo koromban) és fórumon csak az fs hiánya szerepelt sztoriként. :rofl::rofl:Hát igen... Az a fránya fs... Ha esetleg a Gagarin acc új tulaja nem ismeri a sztori, nyugodtan olvassa vissza, több mint 1 év távlatából már nekem is vicces :crazy:


    De visszatérve a csatához, szerintem a lehető legjobban alakult a kimenetel. A lényeges flották ott voltak, kuka is és idő is volt éppen elég. Ami pedig a hibákat illeti, hát lényegében azoktól lesz szép egy csata.

    Szépen összehoztátok, gratulálok! Védőnek pedig gyors felépülést! :beer:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Gratulálok srácok!

    Ahogy olvasom a csata így is, úgy is össze jött volna. Igaz így lényegesen "egyszerűbb" volt, de ez semmit nem von le a támadók érdemeiből.


    Ha valóban volt átadás, akkor mókásra sikeredett az új tulaj belépője. Szép tűzijáték lett belőle. Mielőbbi pótlást kívánok...


    Oven... legalább egy "Gratulálok"-ot belebiggyeszthettél volna a beböfögésedbe ha már kényszert éreztél a kommenteléshez.


    Még egyszer gratula Srácok! Nagyon szépre sikeredett!

  • Eljött az idő, és igaz ami igaz, ha rászállnak erre a flottára, nincs menekvés itt sem:!: Megvan a ACS csapat, max. a Hold leugrik - egyik, talán másik is- és utána hogyan tovább:!::?: Ekkora flottát mozgatni, maradt volna a VAKÁCIÓ . Erre már nem került sor, kicsit több a bukó, de egyszerűsödött a módszer, és minden sec. számít.

    Viszont ha új a tulaj - amit szinte senki sem tudott- lehet mindenki kényelmesen belefért volna, de ki tudta ezt.

    Így lett szép, a csatához nagy gratuláció, így is úgy is nagy érdem, jó költekezést, a védőnek talpra állást, talán a visszaépülők segítenek benne :beer:.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • ja de az örökbecsű igazság amit minden nyugger tud nincs fs nincs flotta!!!


    ezt alapvetően is minden ogame-s játékosnak tudnia illene csapattól függetlenül..


    És persze ebben az esetben nem kellene valami retorzió a megtévesztés miatt?


    Igen és nem. Remélem, h önszántából mielőbb megváltoztatja a nevét..


    Én ezt a csatát Oven számlájára írnám...


    Nem kell, ehhez nem volt köze.


    A csatához gratulálok, ha így adódik egy célpont, akkor menni kell! A védőnek mielőbbit, szerintem folytatni fogja :)


    üdv, T.

  • Gratulálok, szép csata!


    Ki tudja mit akartak összehozni okosba, de így jártak. Nem tudom sajnálni azokat, akik... Inkább nem is folytatom :)


    Jár a sör és a megérdemelt költekezés.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Szep munka volt sracok, jarnak a Sörök :beer: Kalistora is jott egy nagyon Pro gamer.. nevet nem valalva hogy majd minket Sharkosokat Df-be rak foleg DonaldTrump-ot:DD aztan 1 nap alatt el lett intezve a csoka.. azota sem vallalja a nevet..de ott Bugi-ra szavaz mindenki.. amilyen nagy szaja van..es utalja a magyar ogame-et , mindenkit ocsmarol..hogy senki nem tud jatszani... bezzeg Angolon Ő a szár:DD es ha ez igaz..es tenyleg Bugi van a kapott Acc-ok mogott..akkor ismet kiderult hogy egy nulla:D Remelem ez az Acc mogott se Ő van. meg akkor aztan nagyon gyorsan tonkre vagott 2 kapott Acc-ot.. Mariot lekorozve , igy egyeni Rekord-ja lett:D Bugi te vagy az ?:DDD valald mar magad ember:DD

  • Trockij először is köszönöm a gratulációt mindannyiunk nevében! :) ne haragudj a következő sorokért csak jó lenne ha te is észre vennéd!


    "

    - Az esetben nem kellene valami retorzió a megtévesztés miatt?


    - Igen és nem. Remélem, h önszántából mielőbb megváltoztatja a nevét.."


    Megint az elfogultság! :) de ennyiből már kizárható marquez. Annó ugyan ezt játszotta be Gagarinnal akkor kapott tőled 2hét pihit, haverodat nem akarod bannra tenni? ezért vársz!?


    Don :D első olvasásra olyan volt mintha azt hinnéd Ninja lett volna.


    Smartrax tuti nem Bugi volt! :) jelenleg Bugi csak Lengyelen nyomja ha jól tudom! Marquezre lett volna egy voksom de Trockij ezt a kételyt eloszlatta. Az is megfordult a fejemben hogy Aurri vette át Gagarin accját elvégre minek változtatná meg a fórumos képét az után hogy "leköszönt"? De nem ez a leglényegesebb érv a mellett hogy Aurri vitte hanem Trockij reakciója a bann várakozással (tudjuk hogy oda van a hüjésekért) s hogy Aurri nagyon pikkelt a szövire amiért itt lévő barátlistások is mentek védeni ellene szövitagot annó! Így a helyett hogy oldotta volna a barátlistát vagy velem szemben az mnt-t felkérte Ovent hogy rakjon rendet aztán majd visszaveszi amikor leszedte a barátlistásait. Összeállna a kép pillanatok alatt ha kiderülne hogy Marqarin után most kaptunk egy GagAurrit! :rofl:

    Máskülönben meg annyira nem lenne vicces hogy levadásztatja a barátait és így próbálja megkerülni a megállapodásait. Aurri ha te vetted át...

    Nagyon elmentél a marquezes irányba és ez nagyon nem jó!

    Na de ez csak 1 tipp, majd látjuk ha Trockij megembereli magát egy kicsit és kilép az elfogultság fátyla alól! ^^

  • akkor itt az ideje hogy Trockij kiteregessen, ki jatszik az Acc-al.. mert az illeto nagyon nem fedi fel magat!!! jogotok van tudni, vagy nem :DD várom a folytatast!!! Nem Aurrit akarom vedeni..mert megtudja sajat magat..de nem hiszem hogy ilyet muvelne..!! ha akarta volna 1 gombnyomassal mindenkit torol..es sajat maga kezdi el leszedni a brigadot..flottaja megvolt ra boven.. szerintem.. :)

  • Szoktam én mellébeszélni? :doofy:

    Don :D első olvasásra olyan volt mintha azt hinnéd Ninja lett volna.

    Trockij: nekem nem kell elárulnod, én tudom ki van az account mögött. :pinch:


    Mielőbbi felépülést a védőnek, remélem, hogy nem adja fel, ha már lett egy ekkora bukta. Korábban sikerült már felállni! :hail:

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

    Einmal editiert, zuletzt von don csakazertis! ()