Nincs tájékoztatás!!

  • Sziasztok gondolom mindenkinek féltünk hogy jóideje semmilyen infót nem kapunk sem a frissitésekről sem a játék eventjeiről! Nem tudom konkrétan hányan írhatnak ki ilyen infók át de személy szerint örülnék ha ezt a dolgot nem hanyagolnák el az illetékesek és nem más országok fórumárol kellene tájékozódni!!

  • Egyetértek ezzel Én is! Nem értem mi lehet a gond mert régebben elég naprakész volt minden infó de az el múlt pár hétben ez igen sokat hanyatlott! :( Jó az ember látja azért , hogy milyen event van mikor már aktuális de jobb lenne ezt 1-2 nappal előre már látni és akkor úgy kalkulál az ember ha befizetne vagy bármi mást csinálna ami az eventel egyszerűbb lenne... :) Előre is köszönjük a pozitív visszazörrenést amennyiben az megoldható! :) :beer:

  • Én kiírogattam párszor ide-oda, de le lettem ugatva, szval abbahagytam. Saját szórakoztatásomra lefordítgattam ezt-azt (hogy megy a csata, új expok, ilyesmi), amikor nagyon unatkoztam (repülön föleg) de ez gondolom csak az újaknak segítene, olyanok meg nincsenek...

  • Nem is értem srácok, főleg a "nyuggereket"! Malasde, Tywin... Ti egy szöviben vagytok Gurattal, én meg tudom, hogy nyaral... de bárki tudhatja, aki olvasgatja a harcokat.

    Ti meg, akik feljöttök fórumra, szerintem nem csak ide jártok.

    Itt vannak az eventek:

    https://board.en.ogame.gamefor…/index.php?board/24-game/

    https://board.en.ogame.gamefor…ex.php?board/1022-events/


    Ott a gógölfordító, ha nem értetek valamit.


    On Thursday 23rd and Friday 24th of July, we will have a discount on relocations from 00:01 until 23:59 (server time).

    All relocations started within the event period will have a discount of 50%.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    2 Mal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • Ez eventek tényleg az én saram. Igyekszem ezentúl jobban odafigyelni rá, ha már igény van rá. Mondjuk előtte nap 10 órakor publikusak csak, és ingame is van róla üzenet, tehát annyira arról pont nem lehet lemaradni...

  • amugy meg bárki kiirhatja azt ha valaki beszol nem kell foglalkozni vele xD énis kitettem már engem nem szoltak le :PPP

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Pl. a pushing pontos definíciója sincs sehol. Pedig az már vagy 2 hónapja kinnt van .org-on.

    Sztem stílusról inkább valaki olyan nyilatkozzon akinek van.

    Mielött felb..dik az agyam és idemásolok pár választ, aztán mindenki dönthet, hogy megfelelö-e...

  • Pl. a pushing pontos definíciója sincs sehol. Pedig az már vagy 2 hónapja kinnt van .org-on.

    Sztem stílusról inkább valaki olyan nyilatkozzon akinek van.

    Mielött felb..dik az agyam és idemásolok pár választ, aztán mindenki dönthet, hogy megfelelö-e...


    Nem minden szabályt veszünk/vettünk át a .org-ról, mint ahogy azt nyilvánvalóan te is tudod.. Mindazonáltal, ennek éppenséggel semmilyen köze sincs a témához, tehát mellőzd kérlek a provokációt. Köszönöm.

  • Nem minden szabályt veszünk/vettünk át a .org-ról, mint ahogy azt nyilvánvalóan te is tudod.. Mindazonáltal, ennek éppenséggel semmilyen köze sincs a témához, tehát mellőzd kérlek a provokációt. Köszönöm.

    Csak folytattam a megkezdett gondolatod. Nevet nem említve, csak egyértelmüen utalva. Ahogy Te kezdted. Akkor ki is provokál kit?

    Úgy kezdödött, hogy visszaütött?

    Komolyan itt is ki akarod röhögtetni magad?

  • Ha gondoljátok én tudok segíteni a naprakész események kitételével. Kb. 2percet vesz igénybe naponta. Ha a GO-k engedik, szívesen csinálom.


    Anno Jockass csinálta, ha gondolod, akkor jelentkezz Guratnál, ő is biztos, h örülni fog neki/Neked :)


    Csak folytattam a megkezdett gondolatod. Nevet nem említve, csak egyértelmüen utalva. Ahogy Te kezdted. Akkor ki is provokál kit?

    Úgy kezdödött, hogy visszaütött?

    Komolyan itt is ki akarod röhögtetni magad?


    Pedig ebben az esetben nem is rád gondoltam, hiszen többen is írták már ki nem éppen enyhe stílussal a különböző eventeket.. az, h ezt magadra vetted kérlek ne rám vonatkoztasd.. köszönöm.

  • Anno Jockass csinálta, ha gondolod, akkor jelentkezz Guratnál, ő is biztos, h örülni fog neki/Neked :)



    Pedig ebben az esetben nem is rád gondoltam, hiszen többen is írták már ki nem éppen enyhe stílussal a különböző eventeket.. az, h ezt magadra vetted kérlek ne rám vonatkoztasd.. köszönöm.

    Ezért kell(ene) leírni kikkel is van problémád. De ha velük is olyan stílusban (és hozzáértéssel) kommunikálsz ahogy velem, akkor nem csodálkozok semmin :)...

    Gondolom majd tolnak ide nekem LIKE:)

    Miért nem tartozik ide, hogy milyen szabály magyarázat nem került ki magyar Fórumra?

    Valamint érdekes lenne azt is tudni, hogy melyik szabály nem érvényes itt, ami az org-on az. Esetleg van olyan ami itt létezik, ott meg nem???

    Na jó, erre nyitni kell másikat.:)


    Ps.: Majdnem töröltem, mert igazából 5 szó elég lenne, de inkább nem

  • Pl. a pushing pontos definíciója sincs sehol. Pedig az már vagy 2 hónapja kinnt van .org-on.

    Sztem stílusról inkább valaki olyan nyilatkozzon akinek van.

    Mielött felb..dik az agyam és idemásolok pár választ, aztán mindenki dönthet, hogy megfelelö-e...

    Pl. a pushing pontos definíciója sincs sehol. Pedig az már vagy 2 hónapja kinnt van .org-on.

    Sztem stílusról inkább valaki olyan nyilatkozzon akinek van.

    Mielött felb..dik az agyam és idemásolok pár választ, aztán mindenki dönthet, hogy megfelelö-e...

    en kivancsi lennek rá , azokra a valaszokra:)