tiltás, őrzés vagy túlkapás?

  • Tegnapi nap történt, hogy a munka helyen irodai megbeszélés volt.

    Ezért gebasztanyát megkértem, hogy lépjen be és figyelje az expedíciós DF-et

    Aurrival sokat beszélek és azt mondta, hogy meló miatt nem tudott figyelni és egy f.fej beszedte a DF-et.

    Ez okból kifolyólag kértem meg gebaszt, hogy lépjen be.

    Történt e szabály megszegés?

    2017 óta nincs a szabályzat át írva tehát abból gazdálkodunk amink van.

    Jött ez a lobby és változott sok minden

    De a szabályzat maradt 2017es editsön.

    Gondolom nem 1 olyan játékos van aki játszott lobby előtt

    Azok nagy része át esett már őrzésen .

    Régen is úgy ment, hogy örzés és jegy.

    De miért is lépett be gebasz?

    Top1 vagyok gazdaságban , a bolygók 15ön, 100 mrd flotta repül expedíción.

    Ezt így sem bírni deuval de még is mennek az expedíciók.

    Ha valaki el lopja a DF-et az iszonyat nagy cumi.


    Az illetőnek aki írta és publikálta a szabályzatot

    Jeleztem csütörtökön , hogy úgy érzem a szabályzat elavult.

    A válasz én is elavult vagyok (ő)

    Kérdem akkor én?!

    Ha van egy ogame team aki juttatást kap a munkáért

    Miért nem csinálják úgy a dolgokat ahogy kell!


    Egyszer kaptam bann-t eddig akkor is tévesen és jött is több száz ezer S.A kupon.

    Kedves Trockij nyíltan írom most , hogy

    A BANN OLDHATÓ ÉS VÁROM A KÁRTÉRÍTÉST.

    2017 ÉS AZ ELÖTTI SZABÁLYZAT SZERINT

    ILLEGÁLIS DOLOG NEM TÖRTÉNT.


    Gurat:

    ITT AZ IDŐ ÁT ÍRNI A SZABÁLYZATOT MERT EZ ELAVULT !!!

  • Ilyen nincs mèg most sem hogy egy accuntba kèt felhasználó ..főleg hogy gebasztanya is játszik azon a szerveren :O

    Kicsit benezted szerintem...de ez maganvèlemeny :)

  • Kedves kotnyeles bugacs

    őrzés mindig is független volt attól ki hol játszik és mivel

    jegy volt írva és gebasz betelen szedett df-et

    A df szedés engedélyezett szabályzat szerint is ami ismétlem 2017es

    Xalyn abban a körben nem lett DF .

    3 nap bann lett hozzá teszem

  • Felvázolsz valamit amire megkaptad jegyben a választ. Nem az őrzés a probléma. Megadtad a belépési adataidat ami tiltott! Elég régóta másképp megy az őrzés. Az, hogy ennek te nem néztél utána az a te sarad.

  • Őrzésnél akkor egy új jelszót kell beállítani?

    Meg kell várni hogy mit mondanak rá?

    Őrzés akkor nem csak ki be lépésre van?

    Érdekes dolgok ezek.

    Nem...a lobbyban egy kódot kell generálni (van rá menüpont) és azt megosztani azzal a személlyel, akivel őriztetnél. Lényegesen egyszerűbb és nyomon követhetőbb így, mint korábban volt.

  • a játékon belül van egy szabályzat menüpont, ott frissítették a dolgot.

    3. Őrzés

    Az „Azonosító őrzés” lehetővé teszi egy játékos számára, hogy egy másik játékos „őrizze” az azonosítóját, vagyis vigyázzon rá helyette.

    Egy azonosítót maximum 48 órán át lehet őrizni.

    Azonosító őrzés csak a Lobby-ban elérhető „Őrzés kódok” használatával engedélyezett. Amíg egy azonosító őrzés alatt áll, nem lehet vele más játékosok elleni harci tevékenységet kezdeményezni.

    A Lobby adatai nem adhatók át más játékosoknak. Ezen szabályok bármelyikének megszegése a Lobby azonosító végleges kitiltását eredményezheti azonosító megosztásért.



    szóval örülj h csak 3nap bannra raktak.

    viszont az jogos h frissíteni kéne a fórumon is a játékszabályokat.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Megtorló: "Felvázolsz valamit amire megkaptad jegyben a választ. Nem az őrzés a probléma. Megadtad a belépési adataidat ami tiltott! Elég régóta másképp megy az őrzés. Az, hogy ennek te nem néztél utána az a te sarad."


    Meg az én saram is..... nincs mit szépíteni ez van...én tanultam belőle :)

  • Megtorló: "Felvázolsz valamit amire megkaptad jegyben a választ. Nem az őrzés a probléma. Megadtad a belépési adataidat ami tiltott! Elég régóta másképp megy az őrzés. Az, hogy ennek te nem néztél utána az a te sarad."


    Meg az én saram is..... nincs mit szépíteni ez van...én tanultam belőle :)

    ennyi el kell fogadni szerencsétekre 3 nap nem vészes szerintem legközelebb odafigyeltek

  • TywinLannister szemfüles volt és megtalálta, de mi ettől elnézőbbek vagyunk. :)old

    A Játék Operátor(oka)t értesíteni kell a Támogatói Felületen mielőtt az őrzés kezdetét veszi.

    Az időpontok alapján itt a hiba.

    A kitiltás továbbra sem fórum téma, viszont, hogy más ne járjon így, válaszolok.

    Szóval, az accountod jelszavát nem adhatod ki senkinek, ez szerintem tiszta sor. Erre megvannak a megfelelő hivatkozások, bárki megtalálhatja.

    Emiatt lett kitalálva az őrzés kód generálás. Ami igazából teljesen jól működik. Probléma leginkább az első használatkor szokott lenni. Mert még nem teljesen ismerik, és be lehet nézni. Ezzel sincs semmi baj, olyankor írsz egy jegyet, hogy nem adta ki, de szükség lenne az őrzésre. (elrontott őrzés kód után várni kell, szóval csak a belépési adatok megadásával lehet belépni) Amit mi biztos hogy jóváhagyunk, feljegyzünk, és utána mindenki boldog. Mi nem vállalunk felelősséget, amiért te kiadtad a belépési adataidat. Itt megjegyezném, hogy amint elküldted a jegyet, az őrzés kezdetét veheti, jó ha megírod, hogy mikortól meddig. Amire nagyon figyelni kell, hogy amíg őrzik az accot, addig az eredeti gazda nem léphet be, illetve ha belép, akkor az őrző utána nem folytathatja az őrzést. Ezért is jobb az őrzés kód, mert az megakadályozza ezt.


    Személyes véleményem, hogy amíg leírod az email-od, jelszavad, simán generálhatsz őrzéskódot is.


    Tegyük fel nincs interneted, nem tudsz jegyet írni, őrzéskódot generálni. Akkor a másik félnek kell megírnia a jegyet belépés előtt.

    Ha belépés előtt jön a jegy, akkor tudomásul vesszük a dolgot, bárkivel megeshet, hogy nincs internet.(bár már szerintem lassan ez se opció, mai világban mindenkinek van mobilnete)

    Ha az őrzés, hamarabb kezdetét veszi, mint ahogy az bejelentésre kerül, akkor egy minimális tiltást fogsz/fogtok kapni.

    Ha mi vesszük észre, márpedig észre fogjuk venni, és nincs róla jegy, akkor multi miatt véglegessel díjazzuk ezt a megmozdulást.

    Természetesen továbbra sem célunk, hogy végleges tiltásokat adjunk. Szóval, ha megírod jegyben, hogy mi történt, mi miatt volt rá szükség, akkor beszélhetünk enyhítésről. De itt sok minden függ a körülményektől.


    A témát zárom, ha Trockij szeretne még valamit hozzáfűzni, vagy javítani, akkor majd megteszi. =)old