leköszönő [Ö: 70.727.000] Helix19 [W-SQ] & DaemonATi [W-SQ] & Malesde [W-SQ] & Valkyrie [W-SQ] vs. Riddick [W-SQ] & Blade [SF-TAG] & Anubis [SF-TAG] & Csoki [SF-TAG] & Sicario [W-SQ] (T: 54.672.000, V: 16.055.000)

  • :minigun: Egy korszak lezárul de elötte tekintsünk vissza, hogy mi is történt ebben a fejezetben!

    Kezdetben sicarió megmutatta hogyan is kell flottázni, megmutatta mi is a lényege az Ogamenek, hogy mennyire is jó hatásal van az életben a pontos időérzékre a rendszeresitett alvás és kelés, a napi rutin és a többi vele járó pozitiv dolog mint az adrenalin a kikapcsolódás és nem utolsó sorban a társaság. nagyon élveztem ezt a kevéske időt amit a játékban töltöttem, jó embereket ismertem meg ez alatt az idő alatt akikkel remélem nem szakd meg a kapcsolat attól hogy itt hagyom a játékot ! köszönöm hogy velem repültetek utoljára Malesde& DaemonATi & Valkyrie & és köszönöm a lehetőséget Ridicknek hogy nála történhetett e esemény !

    kedves Blade &Csoki&Anusbis köszönöm nektek is hogy segitettetek sajnos nem beszéltem veletek sosem de igazán nagyra értékelem hogy félrre tudtátok tenni minden sérelmet és össze fogtatok a W-SQ val erre a repülésre a legszebb hogy igy érhetet véget e pályafutásom! Ez akár még jól jöhet az összevonáskor :) :missilelauncher:

    további kellemes időtöltést a játékban és szép csatákat !<3

    -Helix






    u.i azért csak 10000 kh mert lenne egy ember aki továbbvinné amit az acc előző tulajdonosa és én felépitettünk :)



    Ezen az időponton (22-06-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Helix19 [W-SQ]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 10.668

    _________________________________________


    Támadó DaemonATi [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1.000

    _________________________________________


    Támadó Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1.000

    _________________________________________


    Támadó Valkyrie [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kémszonda 10.000

    _________________________________________


    Védő Riddick [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kémszonda 18.000

    Rakéta kilövő 986

    Könnyű lézer 579

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________


    Védő Blade [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kémszonda 3.333

    _________________________________________


    Védő Anubis [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kémszonda 4.333

    _________________________________________


    Védő Csoki [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kémszonda 2.222

    _________________________________________


    Védő Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Cirkáló 5.000

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Helix19 [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Támadó DaemonATi [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Támadó Malesde [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Támadó Valkyrie [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Riddick [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kémszonda 7.876 ( -10.124 )

    Rakéta kilövő 792 ( -194 )

    Könnyű lézer 482 ( -97 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Blade [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1.518 ( -1.815 )

    _________________________________________


    Védő Anubis [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1.996 ( -2.337 )

    _________________________________________


    Védő Csoki [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1.025 ( -1.197 )

    _________________________________________


    Védő Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Cirkáló 5.000 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 54.672.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 16.055.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 9.634.500 fém és 11.445.600 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -32.004.000

    Kristály: -22.668.000

    Deutérium: 0

    A támadó(k) összesen 54.672.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 9.101.000

    Kristály: -4.075.900

    Deutérium: 0

    A védő(k) nyeresége 5.025.100 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Nos fájó szivvel irom de viszlát a barátság örökre megmarad és tudod 1 telefonotokba kerül és már repülök is :) Nagyon jó hogy megismertelek és még jobb hogy ez idö alatt személyesen is találkozva szorosabbra füztük barátságunk!! Nem bucsuzom hisz csaka játékbol lépsz ki de az életemböl nem igyhát a viszont látásra drága barátom!!

  • Egyel kevesebben lettünk de akkor részben még sem!Személy szerint azt hiszem sok vizet nem zavartam az ittléted alatt max néha kémleltem arra hogy miújság. Minden jót így "ismeretlenként" is a való életben! Összképnek szokatlan a két szövi együtt repülése de ezzel bizonyítottuk hogy félre lehet tenni az esetleges ellentéteket! Örültem azért hogy így is sikerült repülni nem csak egymást ütni.

  • Nos kicsim ! Köszönöm azt a sok időt amit velem jatszotal mind itt mind más szerveren !!

    Köszönöm hogy eggyut repül hetünk Csabi ellen és hogy végül részben én is koszonthetelek le !

    Talán egyszer ismét vissza térsz a játékhoz bár erősen kétlem hiszem én is gondolkodom a végén !

    Blade szinten köszönettel tartozom hiszen első szóra mind anubis és csoki is sőt meg yanke is jött volna igaz sajnos o már nem fért be..

    Az ellentéteket félre rakhat juk később ha úgy alakul hiszen ez a mi unink és nem idegeneke !


    WSQ vagy SF TAG egy kutya emberből vagyunk !!

    Való életben melletem hajtod álomra fejed kedvesem viszont itt csak egyszer kell befejezni !

  • Szia Helix! sosem beszéltünk :D csak kémkedtelek olykor olykor :D de minden egyes kommentedet olvastam forumon és az jött le vérmes kis menyecske lehetsz, Sicario kösd fel a gatyád :D

    Viccet félre téve, örültem h hozzájárulhattam eme nemes tetthez és nyilván nehéz meghozni egy ilyen döntést ha az ember már ennyire belefolyt a játékba. de néha muszály.

    További minden jót az életben így ismeretlenül is :)

    Sicario néhány mondatát adom, ha lesz összevonás ez a mi unink, és igen, emberből vagyunk. :)

  • Szia Helix! sosem beszéltünk :D csak kémkedtelek olykor olykor :D de minden egyes kommentedet olvastam forumon és az jött le vérmes kis menyecske lehetsz, Sicario kösd fel a gatyád :D

    Viccet félre téve, örültem h hozzájárulhattam eme nemes tetthez és nyilván nehéz meghozni egy ilyen döntést ha az ember már ennyire belefolyt a játékba. de néha muszály.

    További minden jót az életben így ismeretlenül is :)

    Sicario néhány mondatát adom, ha lesz összevonás ez a mi unink, és igen, emberből vagyunk. :)

    nos ezt megcáfolni nem tudom és nem is óhajtom!!!

    Részben vihar ladynek is szoktam becezni és sose unatkozok mellete !

    Gatya fel kötve de ezt meg anno mondtam csabinak is !


    meggyet értest köszönöm és ha úgy lesz h jönnnek idegenek ide akkor sok minden megváltozhat csak akkor úgy kell hozza alni a dolgokhoz !

  • nos ezt megcáfolni nem tudom és nem is óhajtom!!!

    Részben vihar ladynek is szoktam becezni és sose unatkozok mellete !

    Gatya fel kötve de ezt meg anno mondtam csabinak is !


    meggyet értest köszönöm és ha úgy lesz h jönnnek idegenek ide akkor sok minden megváltozhat csak akkor úgy kell hozza alni a dolgokhoz !

    A gatya felkötést nem a játékra értettem, hanem vihar lady-re és az ő mentalitására ;) és viccesre próbáltam venni a dolgot :P Semmi féle játékbeli és fenyegő dolog nem volt a közlendőmben, ha félreérthető volt akk elnézést...talán a hozzáállásommal sincs baj a játékbeli történések alapján, de hát ki tudja :D

  • A gatya felkötést nem a játékra értettem, hanem vihar lady-re és az ő mentalitására ;) és viccesre próbáltam venni a dolgot :P Semmi féle játékbeli és fenyegő dolog nem volt a közlendőmben, ha félreérthető volt akk elnézést...talán a hozzáállásommal sincs baj a játékbeli történések alapján, de hát ki tudja :D

    Nem volt benne sertés remelem te nem értetted félre !

    Igen az életben kototem fel a gyatyam XD

    A vicces rész az tetszett 😂😂😂