UJ UNIVERZUM NYITAS

  • Ha sa ért nemlehet nyerset kereskedni az tönkreteszi az unit , de legalábbis nagy mértékbe visszaveti mert , ha mindenki felfedező és nyilván mindenkinek fejlesztésekre is kell deu képtelenség annyi deut venni , hogy elég legyen expre. Ezért a többi unit nem fogja beérni. De javítsatok ki , ha rosszul látom.


    Előny az SA váltás de nem hiszem, hogy világ vége lenne amiért nincs...Meg hát ha te lassan fejlődsz emiatt akkor a többiek is ugyan úgy így nincs különbség... A szerver beállítások sem ugyan azok mindenhol van ahol gyorsabban lehet haladni van ahol lassan ezt így nem hiszem, hogy nagy el lehetne dönteni...

  • Előny az SA váltás de nem hiszem, hogy világ vége lenne amiért nincs...Meg hát ha te lassan fejlődsz emiatt akkor a többiek is ugyan úgy így nincs különbség... A szerver beállítások sem ugyan azok mindenhol van ahol gyorsabban lehet haladni van ahol lassan ezt így nem hiszem, hogy nagy el lehetne dönteni...

    Amikor egy nap expi 200m deu és azmég nemis olyan nagy flotta exp ugy ez megcsömörlik max negyedénél mert nem lehet majd finanszirozni , így ettől kezdve meg lessz lőve az ember és az amugy is régebbi unikkal szembe esélye se lessz közeledni hozzá.


    Eddig úgy láttam , hogy mikor nyitogatják az unikat egyre nagyobb eco ju lessz hogy ne nőjön nagyon a különbség. Nyilván a top gamerek igyis növelik a különbséget de egy esetleges összevonással egy erős középmezőnyt , élmezőnyt el lehetett érni akár egy 4-5 unival régebbihez képest is. Ez így lehetetlen lessz szerintem.

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Amikor egy nap expi 200m deu és azmég nemis olyan nagy flotta exp ugy ez megcsömörlik max negyedénél mert nem lehet majd finanszirozni , így ettől kezdve meg lessz lőve az ember és az amugy is régebbi unikkal szembe esélye se lessz közeledni hozzá.


    Eddig úgy láttam , hogy mikor nyitogatják az unikat egyre nagyobb eco ju lessz hogy ne nőjön nagyon a különbség. Nyilván a top gamerek igyis növelik a különbséget de egy esetleges összevonással egy erős középmezőnyt , élmezőnyt el lehetett érni akár egy 4-5 unival régebbihez képest is. Ez így lehetetlen lessz szerintem.


    Majd meglátjuk úgy is... meg hát igazából nagyon tenni se tudunk ellene mert így állították be és ez van sajnos...Én is örülnék Izaron egy SA váltónak vagy legalább eventként berakhatnák 1-2 napra hébe-hóba xD

  • Expen se lehet találni váltót?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.