Bosszú csata [Ö: 993.621.000] Stadtholder Seren [SF-TAG] vs. Reed [W-SQ] (T: 196.432.000, V: 797.189.000)

  • Sziasztok! Seren kérésére teszem ki eme szép csatát. A sztori annyi hogy a védő többször is provokálta Seren-t holdrombolási kísérletekkel így viszonozta a kedvességet :) Szép észrevétel szép csata! Gratulálok itt is Seren! Sok ilyet még! A védőnek gyors pótlást már-már lassan egész jól megy neki a talpra állás. :)


    Ezen az időponton (18-06-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Stadtholder Seren [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Romboló 4.775

    Könnyű Harcos 30.454

    Cirkáló 8.548

    Csatahajó 9.299

    Csatacirkáló 4.734

    Reaper 63

    Pathfinder 219

    Kémszonda 1.715

    _________________________________________


    Védő Reed [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kis szállító 8.543

    Könnyű Harcos 31.123

    Nehéz Harcos 1.291

    Cirkáló 435

    Csatahajó 4.269

    Szemetesek 1.630

    Kémszonda 4.014

    Romboló 166

    Halálcsillag 12

    Csatacirkáló 79

    Reaper 9

    Pathfinder 5.219

    Rakéta kilövő 6.377

    Könnyű lézer 19

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Stadtholder Seren [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Romboló 4.573 ( -202 )

    Könnyű Harcos 13.266 ( -17.188 )

    Cirkáló 6.836 ( -1.712 )

    Csatahajó 8.765 ( -534 )

    Csatacirkáló 4.527 ( -207 )

    Reaper 60 ( -3 )

    Pathfinder 178 ( -41 )

    Kémszonda 319 ( -1.396 )

    _________________________________________


    Védő Reed [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 594.843 Kristály és 5.023.707 Deutérium


    A támadó összesen 196.432.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 797.189.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 173.940.032 fém és 98.720.669 kristály lebeg.

    A támadó 5.618.550 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    173.940.032 Fém és 98.727.794 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 45.193.032

    Kristály: 41.584.637

    Deutérium: -4.923.293

    A támadó(k) nyeresége 81.854.376 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -462.945.500

    Kristály: -273.101.343

    Deutérium: -66.760.707

    A védő(k) összesen 802.807.550 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • hát aki arra nem veszi a fáradtságot hogy beregizzen forumra és maga rakja ki a csatákat valamint a játékban többször banolták trágár megnyilvánulásai maitt az tölem nem érdemel tiszteletet ha emelt fövel képes majd elviselni hogy elkaptam és nem veszi szájára az édesanyámat stb akkor majd elgondolkodom azon hogy tisztelhetem

  • no. A csata szép! Itt is gratulálok serennek, bár ő ezt nem látja :D a védőnek természetesen mielőbbit, mert hát érdekes és üde színfoltja az univerzumunknak ;) és ő is bele való géjmer :) ahhoz szólnék még hozzá h egymás tisztelete...egy játékostársunkkal történt az esetem még az uni idejének első harmadában h egyik holdján pár hajót megcsíptem, aztán pár óra múlva rám írt háborogva, megbánom, meg szétcsap, és hasonló, nem túl szép magyar szavakkal megírt üzenet volt, akár még jelentjettem volna ha ahhoz van kedvem de aztán szépen nyugod és normális hangnemben válaszolgattam neki erre ő megnyugodott és teljesen normálisan váltottunk pár mondatot, igaz nemsokra rá vett egy revansot, de nyugodt hangbemben kezeltem azt a szituációt is! És b.r ellenfelek vagyunk a játékban mégis jó párszormár beszéltünk elég sokat egymással...remélem magára ismer ;) szóvalezzel vsak azt akarom mondani h oké hirtelen felindulásból és méregből az ember lehet h ír olyat amit nem kéne és jelenteni kellene vagy lehetne miatta de a folytatás az mindenképpen rajtunkmúlkk h hogyan kezeljük azt le. Lehet így is meg úgy is. Köszönöm a figyelmet!

  • Mi tagadás, szép észrevétel volt Seren részéről, a védőnk pedig hamar rendbe jön.:)


    Tisztelet... még jó hogy az nem regisztrációhoz kötött... szócséplés (megint?!), komolyan, had ne kelljen megint fejtágításra időt szánni. Szerencsére meg vannak a kölcsönös tisztelet elnyerésének játékon belül és azon kívül is a maga demokratikus módjai.


    -V-

  • no. A csata szép! Itt is gratulálok serennek, bár ő ezt nem látja :D a védőnek természetesen mielőbbit, mert hát érdekes és üde színfoltja az univerzumunknak ;) és ő is bele való géjmer :) ahhoz szólnék még hozzá h egymás tisztelete...egy játékostársunkkal történt az esetem még az uni idejének első harmadában h egyik holdján pár hajót megcsíptem, aztán pár óra múlva rám írt háborogva, megbánom, meg szétcsap, és hasonló, nem túl szép magyar szavakkal megírt üzenet volt, akár még jelentjettem volna ha ahhoz van kedvem de aztán szépen nyugod és normális hangnemben válaszolgattam neki erre ő megnyugodott és teljesen normálisan váltottunk pár mondatot, igaz nemsokra rá vett egy revansot, de nyugodt hangbemben kezeltem azt a szituációt is! És b.r ellenfelek vagyunk a játékban mégis jó párszormár beszéltünk elég sokat egymással...remélem magára ismer ;) szóvalezzel vsak azt akarom mondani h oké hirtelen felindulásból és méregből az ember lehet h ír olyat amit nem kéne és jelenteni kellene vagy lehetne miatta de a folytatás az mindenképpen rajtunkmúlkk h hogyan kezeljük azt le. Lehet így is meg úgy is. Köszönöm a figyelmet!

    csao magamra ismeretem XD

    Igen bár utána eleg jól elbeszélgettünk anno is mondtam lehet h nem a full flotad kellet volna meg Csipnem de eltem a lehetőséggel mint te is a kis flotamnal..

    Azóta nem igen piszkaltuk egymást de na ..

  • csao magamra ismeretem XD

    Igen bár utána eleg jól elbeszélgettünk anno is mondtam lehet h nem a full flotad kellet volna meg Csipnem de eltem a lehetőséggel mint te is a kis flotamnal..

    Azóta nem igen piszkaltuk egymást de na ..

    Történt ami történt :) kicsit meg is érintett a flottám kétharmadának elvesztése de mondtam h nagyobbra növök mint valaha ;) és úgy is lett. akkor sajnos közbejött valami fontosabb :)