ugrókapú hiba!

  • Sziasztok!

    Ursán csekkoltam, AGR-el működik.

    Másik böngészővel, másik eszközzel próbáljátok meg. Esetleg kiegészítők nélkül.

    Chrome-nak voltak minap frissítései, arra emlékszem. A szervereket folyamat javítják ezért a sok kidobálás, szóval cookie-k törlése is ajánlott.

  • Nálam se nagyon akart működni se xalin se japentuson sem pedig fidisen

    Vagy az nsz ek vagy a ds ek nem ugrottak de volt olyan is hogy semmit nem tudtam át Ugrasztani

    Milliók maradtak bent a holdamon mert nem tudtam fs eltetni az összeszedett nyersit...

    Arról nem beszélve hogy akartam volna támadni 2 szeron és abszolút nem kezdtem bele mivel nem tudtam hogy ha vissza terozni akarnak be tudok e ugrani elé

  • kérem azokat, akiknek nem mennek az ajánlott javítások után sem az ugrókapuk, azok képpel együtt nyissanak jegyet az adott univerzumokra.. csak így tudom jelezni a fejlesztők felé a problémát..

  • nos du. 16:30 kor megint behalt az ugró uh annyira nem biztos minden teljesen rendben van ha ki/belépések után resetelni kell .... mivel vegyes a kép nem mindenkinél omlott/lik a rendszer össze ezért nem jelzem jegyrendszerben :gamer:

  • nos du. 16:30 kor megint behalt az ugró uh annyira nem biztos minden teljesen rendben van ha ki/belépések után resetelni kell .... mivel vegyes a kép nem mindenkinél omlott/lik a rendszer össze ezért nem jelzem jegyrendszerben :gamer:

    Az a baj, hogy nem maga az Ogame-val van a baj, mert kiegészítő nélkül, működött minden, amikor próbálgattam. Hanem az AGR-el, aminek a használata engedélyezve van. De nem a Gf csinálja, ezért hiába is írnál, nem tudnak vele csinálni semmit.


    Gyártásnál is vannak problémák, 999 felett akármennyit beraksz csak 1-et gyárt. Néztem ezt is AGR nélkül, működik.

  • Az ugrókapu hiba nálam is okozott fejtörést.

    Először azt hittem, hogy kihagytam az nszeket ugrásnál.

    Másik holdnál direkt figyeltem rá és ott sem dobta át (csütörtökön és pénteken). Fél órával később kellett fselni a tervezetnél..


    Ma úgy néz ki normálisan működik ismét.

    Hajó gyártásra nem tudok mondani semmit, azt nem próbáltam.