+ Uni top1- ACS [Ö: 16.745.080.000] Leonidas [HANGOVER] & Jason Voorhees [HANGOVER] & Loky [HANGOVER] vs. Revolution [EOW] (T: 3.165.503.000, V: 13.579.577.000)

  • igy mar ertheto hogy kalisto szeron is miert utik a volt klantagokat..meg pushilgoltatjak magukat..vegulis..mindenki verje be a baratjat/klantagjait.... aztan majd lesz nagy kibekules a vegen..utana mehet forditva is.. :D

  • Top1 flotta? Ejha! Gratulálok, nagyon szép lett.. 8)

    Hát igen.. ha nincs FS, flotta sincs,, Nem tudom, hogy a védő Rev - e, aki a minap bukott az új szerveren, de sikeres pótlást, ha tovább játszik.. :)

    Jár a sör.. :beer:

    Az információk tudatában az előzőek sörrel együtt visszavonva.. =O

    a gerinc az gerinc legyen, akkor is, ha ez csak játék..

    Revnek továbbra is sikeres pótlást!

  • Gratula nagyon szép csata! :) Szép összefogás és szép profit is lett! Jó költekezést és megy a sör! :) :beer:


    Hát olvasva az infókat a csata körülményeiről... Csatlakozva Johnnyhoz a gratulációmat Én is vissza vonnám! Ha ez tényleg így van márpedig nagyon úgy tűnik akkor ez tényleg nem volt szép dolog attól függően, hogy ez nem tiltott dolog azért mocskos húzás volt! Így is kevesen játszunk de az ilyenek miatt csak még kevesebben leszünk... Ha barátlistáról törölsz valakit akkor írj neki és legalább 24órát adj utána amíg nem támadod ez lenne az alap szerintem! A számok szépek szépek de ilyen körülmények között sajnos ez nem számít már! :puke:

  • Nem fogok leállni vitázni senkivel mert kva okos ilyenkor mindenki :thumbsup:

    Lokynak már este jeleztem nem emlékszek kb 10 fele , hogy bent parkol Rev lekéne csapni . Szimeztünk és igen döntetlen lett volna 2 őnkel is csak ha jól emlékszek kb 1200-1300m profit lett vna és a flottánk jó része le esik , de még az se érdekelt volna mert majd vissza épül csak nem volt annyi kuka "még így sem volt elég" ... A csata majdnem hajnali 1 kor volt , láttam szövi oldalon mindenki aktív lett a kukákat ki is lőttem abba bízva csatlakozik egy 3-ik személy ha nem akk forgatom a kukákat . Blistához közünk nem volt mint írtam is figyeltem Rev-et mert tudtam honnan fs-el :) Nekem tiszta a lelkiismeretem és Loky se tudott a bl dologról . Miután megtudtuk elbeszéltünk vele mi se tartunk b listán senkit csak szövi társakat . A védőből sikerült mártírt csinálni :thumbsup: Leonak jobb a tempó tech+közelebb is volt mint én még is én szedtem az első kör df-t :thumbsup:

  • Nem fogok leállni vitázni senkivel mert kva okos ilyenkor mindenki :thumbsup:

    Lokynak már este jeleztem nem emlékszek kb 10 fele , hogy bent parkol Rev lekéne csapni . Szimeztünk és igen döntetlen lett volna 2 őnkel is csak ha jól emlékszek kb 1200-1300m profit lett vna és a flottánk jó része le esik , de még az se érdekelt volna mert majd vissza épül csak nem volt annyi kuka "még így sem volt elég" ... A csata majdnem hajnali 1 kor volt , láttam szövi oldalon mindenki aktív lett a kukákat ki is lőttem abba bízva csatlakozik egy 3-ik személy ha nem akk forgatom a kukákat . Blistához közünk nem volt mint írtam is figyeltem Rev-et mert tudtam honnan fs-el :) Nekem tiszta a lelkiismeretem és Loky se tudott a bl dologról . Miután megtudtuk elbeszéltünk vele mi se tartunk b listán senkit csak szövi társakat . A védőből sikerült mártírt csinálni :thumbsup: Leonak jobb a tempó tech+közelebb is volt mint én még is én szedtem az első kör df-t :thumbsup:

    Én elhiszem, hogy Ti ketten nem tudtatok róla de ez így akkor is elég kaki helyzet rátok nézve... Az is lehet, hogy nem használtátok ki a blistás dolgot és tényleg figyeltétek és úgy lett leszedve előfordulhat de Leo szólhatott volna róla, hogy nekem blistás de gyors törlöm és megyek veletek...Ilyen esetben én tuti nem engedtem volna, hogy csatlakozzon a csatához inkább 2fővel mentem volna kevesebb profittal...a Kukás dolog érthető de Leo tudott volna kukázni nektek anélkül is, hogy csatlakozik a csatához! Ha Leo nem említette a dolgot az meg nagyon gáz szerintem mert nem csak magát de Titeket is lehúzott a mélybe ezzel a húzással...Megértem, hogy első a szövetség ez tiszta sor de ezt lehetett volna normálisabban is csinálni szerintem! Én nem firtatom, hogy nem tudtátok volna leszedni mert ugye írtátok, hogy fél nap múlva jött föl így biztos le lehetett volna szedni anélkül is, hogy blistán nézegessétek de ez így most egy irtó sz*r helyzet amibe kevertétek magatokat illetve amibe Leo kevert Titeket... A védő nem lett mártír szerintem senki szemében mert ugye aki nem fsel vagy jön fel mikor érkezik az benyelheti a dolgot ezt tudja mindenki aki flottázik!

  • Könnyű kis csata lehetett ha a bizakodott csak állt
    De nem hinném hogy az volt ;) Tuti remegett a láb és a kéz

    A Fasza gyerek meg utána is b listás marad ;)

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

    Einmal editiert, zuletzt von 987 ()