+ Uni top1- ACS [Ö: 16.745.080.000] Leonidas [HANGOVER] & Jason Voorhees [HANGOVER] & Loky [HANGOVER] vs. Revolution [EOW] (T: 3.165.503.000, V: 13.579.577.000)

  • Nem is tudom hol kezdjem a védőt már rég óta terveztük elkapni de kuka hiány miatt nem tudtuk beszedni így húztuk a flottával azokat is szép számban s még így se volt elég mert forogni kellett a kukákkal mert összesen 250k kuka df volt nekünk meg 190k jött össze de sikerült besöpörni mindent köszönjük Lokynak a szövi szemétszedőjének :phatgrin: Tegnap láttam fs-en van a védő , tudtam honnan fs-elt terveztem leszedni a holdat de mivel 24ó hajó épült mindenhol így nem tudtam déneseket gyártani többett maradt a kivárás .. Védőnek az fs haza ért jött a számolás 4 fős ACS 2 en voltunk fent ... Szerencsére a Spártai előkerült így már 3 an voltunk vállaltuk a döntetlent rá próbáltunk lentebb az eredmény . Gratulálok a srácoknak élmény volt velük repülni mint mindíg :phatgrin: Jár a :beer: . A védőnek meg mielöbbit ha folytatja :thumbsup:

    Top1 flotta esett el hozzá teszem szépen összehozta a védő :thumbsup: Íme az UNI TOP1 csatája :

    Ezen az időponton (07-06-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Leonidas [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 462.596

    Cirkáló 47.279

    Csatahajó 25.784

    Csatacirkáló 17.810

    Romboló 9.663

    Reaper 979

    Nehéz Harcos 1.699

    Bombázó 2.618

    _________________________________________


    Támadó Jason Voorhees [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Romboló 8.000

    Könnyű Harcos 400.000

    Nehéz Harcos 50.000

    Cirkáló 40.000

    Csatahajó 40.000

    _________________________________________


    Támadó Loky [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 525.500

    Nehéz Harcos 2.000

    Csatahajó 28.000

    Csatacirkáló 3.460

    Cirkáló 40.800

    _________________________________________


    Védő Revolution [EOW]

    ________________________________________________


    Kis szállító 60.909

    Nagy Szállító 350.071

    Könnyű Harcos 991.656

    Nehéz Harcos 51.950

    Cirkáló 22.649

    Csatahajó 11.759

    Kolóniahajó 8

    Szemetesek 57.140

    Kémszonda 23.469

    Bombázó 4.288

    Romboló 6.292

    Halálcsillag 26

    Csatacirkáló 6.106

    Reaper 4.134

    Pathfinder 14.954

    Rakéta kilövő 28.888

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Leonidas [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 253.396 ( -209.200 )

    Cirkáló 43.306 ( -3.973 )

    Csatahajó 25.183 ( -601 )

    Csatacirkáló 17.508 ( -302 )

    Romboló 9.552 ( -111 )

    Reaper 974 ( -5 )

    Nehéz Harcos 1.294 ( -405 )

    Bombázó 2.584 ( -34 )

    _________________________________________


    Támadó Jason Voorhees [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Romboló 7.913 ( -87 )

    Könnyű Harcos 215.512 ( -184.488 )

    Nehéz Harcos 37.792 ( -12.208 )

    Cirkáló 36.488 ( -3.512 )

    Csatahajó 39.062 ( -938 )

    _________________________________________


    Támadó Loky [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 287.719 ( -237.781 )

    Nehéz Harcos 1.533 ( -467 )

    Csatahajó 27.371 ( -629 )

    Csatacirkáló 3.395 ( -65 )

    Cirkáló 37.287 ( -3.513 )

    _________________________________________


    Védő Revolution [EOW]

    ________________________________________________


    Kis szállító 0 ( -60.909 )

    Nagy Szállító 0 ( -350.071 )

    Könnyű Harcos 0 ( -991.656 )

    Nehéz Harcos 0 ( -51.950 )

    Cirkáló 6 ( -22.643 )

    Csatahajó 229 ( -11.530 )

    Kolóniahajó 0 ( -8 )

    Szemetesek 0 ( -57.140 )

    Kémszonda 0 ( -23.469 )

    Bombázó 444 ( -3.844 )

    Romboló 1.655 ( -4.637 )

    Halálcsillag 26 ( -0 )

    Csatacirkáló 442 ( -5.664 )

    Reaper 2.134 ( -2.000 )

    Pathfinder 6 ( -14.948 )

    Rakéta kilövő 0 ( -28.888 )

    Kis pajzskupola 0 ( -1 )

    _________________________________________



    A harc döntetlen lett.


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 3.165.503.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 13.579.577.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 5.117.589.237 fém és 2.896.055.765 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 2.802.167.237

    Kristály: 2.077.055.765

    Deutérium: -31.081.000

    A támadó(k) nyeresége 4.848.142.002 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -8.039.812.000

    Kristály: -5.008.360.000

    Deutérium: -531.405.000

    A védő(k) összesen 13.579.577.000 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Top1 flotta? Ejha! Gratulálok, nagyon szép lett.. 8)

    Hát igen.. ha nincs FS, flotta sincs,, Nem tudom, hogy a védő Rev - e, aki a minap bukott az új szerveren, de sikeres pótlást, ha tovább játszik.. :)

    Jár a sör.. :beer:

  • hatalmas gratula srácok!

    szépen átalakítottátok az erőviszonyokat az uniban :D

    emlékszem mikor átvettem gandalf accountját párszor lekémkedtem a védőt, mire elkezdett arcoskodni h jobban járok ha nem kötök bele a top flottásba és a top szövibe.

    hát nem sokáig maradt az top flotta, és a szövije tagjai is hullanak mint a legyek :)

    gyors pótlást a védőnek, nektek pedig jó költekezést.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • en csak arra lennek kivancsi.. mivel hallani ezt azt.. hogy melyik volt Rev haverja.. aki csata elott torolte baratlistarol.. mikor OFF volt..es igy indultak azonnal.. mert ez ha igy volt Gerinctelensegbol jeles.. es igy ebbol a szemszogbol nezve.. undorito csata!! es a profitott gyogyszerre..!!!

  • en csak arra lennek kivancsi.. mivel hallani ezt azt.. hogy melyik volt Rev haverja.. aki csata elott torolte baratlistarol.. mikor OFF volt..es igy indultak azonnal.. mert ez ha igy volt Gerinctelensegbol jeles.. es igy ebbol a szemszogbol nezve.. undorito csata!! es a profitott gyogyszerre..!!!

    csakhogy nem így volt, 2 fő is ment volna mivel az a 2 fő figyelgette Revet

    a 2 megfigyelő tag nemtudott a barátlista dologról barátlista törlés jóval indulás előtt megtörtént, se kérdezgetés se semmi egyéb nem volt

    Revtől nem volt aktivitás jónéhány órája sehol, fs beért neki ment rá a kém percesedett a kémtől ígyhát megvolt a zöldlámpa és az indulás is

    nekem nem kell barátlista hogy lássam ki van fent vagy nincs,Rev pedig rá fél napra jött fel

  • Leonidasnak volt baratlistas!! es Ő torolte indulas elott.. es Ő hivta be a brigatot.. de majd a fenti felistenek..majd elbiraljak mennyire volt egyenes az a Gerinc.. ha te nem tudtal errol.. az meg szarügy.. a masik meg.. volt szovi tars..baratlista..kereskedelmi partner.. stb.. aztan igy ra mentek.. elotte jelezhettetek volna neki egyenest a szemebe..innentol Cp.. es ha ugy szeditek le..azt mondtam volna szep csata.. de nem igy tortent.. igy nalam ez a csata egy szegyenfolt ismet..

  • en csak arra lennek kivancsi.. mivel hallani ezt azt.. hogy melyik volt Rev haverja.. aki csata elott torolte baratlistarol.. mikor OFF volt..es igy indultak azonnal.. mert ez ha igy volt Gerinctelensegbol jeles.. es igy ebbol a szemszogbol nezve.. undorito csata!! es a profitott gyogyszerre..!!!

    Smartax tőled nem vártam ezt :) Soha nem vettem részt tisztességtelen csatában és nem is fogok .. Elköltöm gyógyszerre , hát köszi .. Nem fogok magyarázkodni mert nincs mit megmagyaráznom , nem1x kémkedtem a Rev-et és ezt ő is tudja kis odafigyeléssel kiismered az ellenfeled szokásait de ezt neked nem kell elmagyarázni :)

  • Leonidasnak volt baratlistas!! es Ő torolte indulas elott.. es Ő hivta be a brigatot.. de majd a fenti felistenek..majd elbiraljak mennyire volt egyenes az a Gerinc.. ha te nem tudtal errol.. az meg szarügy.. a masik meg.. volt szovi tars..baratlista..kereskedelmi partner.. stb.. aztan igy ra mentek.. elotte jelezhettetek volna neki egyenest a szemebe..innentol Cp.. es ha ugy szeditek le..azt mondtam volna szep csata.. de nem igy tortent.. igy nalam ez a csata egy szegyenfolt ismet..

    csak Leonidasnak volt szövetségi társa előzőleg

    kettőnknek szövetségi tagja sem volt sem kereskedelmi partner se barátlista

    egyszer ha cseréltem nyersanyagot Rev el de annak másfél 2 hónapja már

    nekem ez nem lesz szégyenfolt, szövetség vezetőjét kémkedte és ez ment oda vissza, Rev számított a válaszreakcióra éppen ezért volt fs mivel előtte nem fs elt jóideje

    akkor kinek is kellene hogy ez szégyenfolt legyen? tudta hogy Cp ezért volt az fs

  • latom magaslabda volt..azt nem fogod fel agyilag.. LEonidas-nak volt hatalmas szegyen folt.. es mivel Ő inditotta az ACS tamadast.. es ugy csatlakoztal be.. igy te csak seged voltal..csataba nem tettel semmit sem..mivel tudtatok hogy full OFF mert elotte Leonidas latta a statuszat..aztan torolte..es indultatok.. de innentol nem erdekel tovabb.. jo koltekezest.

  • latom magaslabda volt..azt nem fogod fel agyilag.. LEonidas-nak volt hatalmas szegyen folt.. es mivel Ő inditotta az ACS tamadast.. es ugy csatlakoztal be.. igy te csak seged voltal..csataba nem tettel semmit sem..mivel tudtatok hogy full OFF mert elotte Leonidas latta a statuszat..aztan torolte..es indultatok.. de innentol nem erdekel tovabb.. jo koltekezest.

    1.Blistárol fingom(unk) nem volt

    2 . Nem volt sok deuja azért indított Leo

    3. Acs partnert vártunk 5 en vagyunk szöviben 2 en voltunk Online , ha lett volna több kuka akkor Lokyval 2-en beütjük ...

  • rég felfogtam csak épp jobb ha te is látod a másik oldalt, minden érmének két oldala van

    kivülálóként csak azt tudod amit halottál másoktól, mint ahogy azt meg nemtudod hogy én és Jason mit tettünk bele a csatába

    hogy ki indítja az acs-t részemről az csak egy apró részlet,hogy Leo indította igen könnyen gondolhatod hogy annak okán hogy ő szervezett csakhogy nem ő szervezte ezt sem mint ahogy másikat sem


    gondolsz amit jónak látsz vagy reálisnak

    csak reagáltam a commentedre hogy ne csak az egyik oldalról lásd a dolgot

    részemről ennyi

  • Mese habbal!


    Hogy ketten is levertétek volna mindenképp?

    Hárman se bírtatok vele, a DF meg csak 50%


    Azt meg, hogy a féreg Leonidas barátlistájáról nem tudtatok nem hihető.

    Tudtátok hol volt előtte és minimum az indulás előtt tudtatok a törlésről...nem hiszem el, hogy nem közölte volna veletek.

    Hirtelen kellett indulni így megfelelt az is akinek barátlistás az illető, legfeljebb törli és kész


    Ha pedig ilyen kellemetlen helyzetbe hozott titeket és eltitkolta vagy esetleg hazudott a blistáról akkor miért van még a szövetségetekbe?

    Nem féltek attól, hogy titeket is elárul egyszer?

    Bár ha tudtatok a blistáról akkor nincs miért aggódni igaz?

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • enyit errol.. a gerinctelensegbol meg mindig jeles a team.. ! a tobbi meg rizsa habbal..ahogy irod Stay... eleve hogy repulsz Cp ellen..? figyeled..megtudsz rola infokat.. kik vedhetnek be.. milyen szoviben van..ki lehetne a haverja..stb.. ugy h minden zsebbol verzik.. majd pont Leonidas nem mondja el nektek hogy jah..nekem haverom amugy..es most latom hogy pont OFF.. Törlöm es inditom az ACS-t aztan csatlakozzatok.. pff.. elhanyom magam!!! az ilyen fergeket Instant Bann-ra kell rakni!ha korrekt lenne a brigad..a Df-et leszallitani a Go-nak, ha mar a 3. fel ennyire gerinctelen patkany volt.. legalabb Ti mosakodjatok ki ebbol a csatabol..ha nem , akkor tudtatok rola..es patkanyok vagytok Ti ketten is..