Felderítők figyelem.

  • Miért nem bontod szét a csatcirkálót?

    Vagy neked is van 800k csatcirkálod ?:D

    Azt meg szétbontod :D

    Hiszen a 6-7 csatából lehet 2 csata min általában. Deu költség oszlik még ha szellem vagy feketlyuk is.

    Más elvet találtam ki néha bejön néha nem.

    Hazárdjátékot mindig lehet csinálni de ha neked megéri és van az SA támogatásod akkor te tudod .

    100k csatacirkáló nem kevés még nem hogy 2x.

    Érdemes a páncél pajzs tech et növelni a csatákhoz.

    Vagy neked is van 800k csatcirkálod ?:D

  • Van neki...

    Én se pár hajóval toltam a kh+nsz kombót... ez a nagyok játéka :D Vagy nagyot nyersz, vagy nagyot buksz. Kicsiben/kicsiknek a sima szállítóflottás az ami stabil fix és szép bevételt ad, nekik én mindenképpen azt ajánlom.

  • Gurat jól beszél ;)


    "4x100k csc, 3x500k kh, 1x a maradék flotta megy expire"


    Ez 8 adag flotta tehát ennyivel és így járok expire/kör


    Jelenleg persze, a mennyiséget növelni szeretném

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • nem feltetlen a nagyok játéka :)

    Nh nsz komboval agyon gyorsan feltudsz rantani egy jol mukodo exp flotát :)

    Pont jol adja h az nszeket stabilan és hamar felhuzd .....nekem ezzel a komboval ment a leggyorsabban a felhuzás...kh.nsz kevés krisit ad azt kiis akarom váltani csatacirikre ....csak hát van hátráltato tenyezo nállunk de megoldjuk ;)

  • nekem fidis el volt olyan hogy 14 oran belül eltűnt az összes csata ciri ami nem az othon volt mivel nem lett volna kerek szám ugye bár valamit. Építésben volt

    Második körben ez időn belül 300 e kh m lett oda

    Előtte sűrűbben jártam úgy hogy 200/300/150 e kh m + nsz mellete vagy szellem vagy fekete lyuk vagy robbant a reaktor ..

    Késői írj én mikor vissza altam a kis nyersi Vadász hajó Vadász expekre nem hazudok !!! 3 nap alatt 17 flottam tűnt el ezeknek a 3 asoknak a kombojan

    Jelenleg top 1 vagyok (elviekben ennek alapján hoz az exp vagy top 1 gazdasag alapján az nem az enyém )

    Volt ahol 7 korbol 2 szellem egy fekete lyuk melle a maradek nyersi Vadász flotta 5 bol 3 bol csatazott


    vannak napok mikor semmit nem hoz vannak napok mikor 2/300 Milla is befolyik mert valtogatom a flotta oszetetelt

    Minél többet küldök annál többet is tud hozni így nsz eket othon hagyom hiába van csata nyerek 1 korel 3 percet 15 rol így egy napra nyerek 1 körre való időt ...

  • 60.000 nh + 90.000 nsz + aprók (1-1 nagy hajó)+ 4-5000 kém ---> 7(max exp)/ 3-4 db

    100.000 nh + 150.000 nsz + aprók (1-1 nagy hajó)+ 4-5000 kém ---> 7(max exp)/2-3 db


    Ezekkel megyek nonstop. + kis expek este... amit a rendszer ad.


    Kb 2-3 hetente esik le flottám. Néha nagy néha csak az esti kicsik közül. A kicsik direkt azért vannak küldve, hogy ha hullnia kell hátha onnan esik.

    Ennél nagyobbakkal egyenlőre nem megyek, mert a deu kemény keresztmetszet. Áthelyeztem minden bolygómat 15-ös posztra, most épülnek a 40es deubányák.

    Egy helyről nyomom a 7 expet, ott maradok egy darabig, kiépítem a bányákat, majd költözöm tovább.

    De: ismerősöm 6 helyről nyomja és neki jobb a termelés a csatát illetőleg.



    Dobok róla 2 heti statisztikát: (néha ha 2-3 csata esik egy kör alatt azt egybeszámolom)




    2020.06.01 (3 csata) ( napi nyersi: 302,254)

    104,181

    104,885

    93,188

    2020.06.02 (8 csata) ( napi nyersi: 842,208)

    402,849

    117,705

    109,107

    212,547

    2020.06.03 (3 csata) ( napi nyersi: 290,436)

    192,899

    97,537

    2020.06.04 (5 csata) ( napi nyersi: 816,111)

    93,913

    172,573

    157,35

    272,089

    120,186

    2020.06.05 (2 csata) ( napi nyersi: 201,63)

    98,292

    102,77

    2020.06.06 (2 csata) ( napi nyersi: 213,026)

    113,172

    99,854

    2020.06.07 (8 csata) ( napi nyersi: 1036,737)

    204,462

    96,663

    99,597

    122,785

    97,624

    92,169

    168,98

    150,456

    heti összes df: 3.698,401

    ------------------------

    2020.06.08 (4 csata) ( napi nyersi: 620,626)

    90,521

    149,248

    189,141

    191,716

    2020.06.09 (4 csata) ( napi nyersi: 402,269)

    289,149

    -38,754 kh-s csata

    151,874

    2020.06.10 (4 csata) ( napi nyersi: 476,432)

    164,2

    113,293

    94,732

    104,207

    2020.06.11 (3 csata) ( napi nyersi: 506,934)

    150,694

    200,335

    155,907

    2020.06.12 (10 csata) ( napi nyersi: 1285,052)

    272,034

    92,745

    117,052

    120,659

    161,16

    113,024

    123,099

    115

    170, 279

    2020.06.13 (2 csata) ( napi nyersi: 346,721)

    165,34

    181,381

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Akkor összességében megállapodhatunk abban, hogy mindenkinek megvan a maga kis bevált csapata, kisebb-nagyobb sikerekkel. Fix recept még nincs. A techeket hiába húzom a csillagos égig, az idegenek, ufók, stb ... mindig +2 techekkel jönnek. De egy "jól" összetett csapattal - kevés nagy hajó - mindig nyerőre hoztam ki.

    Ha pedig csak az aprót küldöm sok szállítóval, 99%-ban nyersi.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ezek milliók ?:D


    Akkor összességében megállapodhatunk abban, hogy mindenkinek megvan a maga kis bevált csapata, kisebb-nagyobb sikerekkel. Fix recept még nincs. A techeket hiába húzom a csillagos égig, az idegenek, ufók, stb ... mindig +2 techekkel jönnek. De egy "jól" összetett csapattal - kevés nagy hajó - mindig nyerőre hoztam ki.

    Ha pedig csak az aprót küldöm sok szállítóval, 99%-ban nyersi.

    Én néha +3 al látok többet tech el azthitem én mondom mindig rosszul.


    *Hozzászólások összevonva - Lorovus

  • Ezek milliók ?:D

    Ha engem kérdeztél, igen.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Mennyivel olcsóbb a cscket küldeni- azonos flottapont értékű kh-nsz 10:1 arányú flottához képest?

    Mert 100k csc-val kb 1,5 milla kh 150k nsz, vagy egy kicsivel több, ami hasonló méretű csatákat produkál és pont értékben is hasonló. Ebből kb 1kör 7,8 millióba kerül.


    Csak azért kérdezem, mert 1,5 mrd deut kockáztatni az nem semmi. Abból kereskedelmi szabályokon belül maradva akár 6mrd fém kijön, ami elég a fent leírt 1,5 milla kh-hoz.

    illetve ezt a 1,5 mrd deut hány kör alatt lehet megspórolni a fenti költséghez képest.


    Amúgy Prometheusz köszi, hogy felhoztad itt fórumon a témát, legalább lett egy kis eszmecsere az expedíciózással kapcsolatban.

  • Oh hát inkább a negatív oldalát akartam elmondani tudatni a fekete lyukat a szellemet a reaktor borannást bár avval érdekesen még jött vissza és nem tudom hogyan .

    Vanhogy néha 3szintel kisebb a techek és van hogy nagyobbak.

    Hazárd játék amúgy :D

    Ez az ha van 1.5mrd deud pl 750 millió kristályba átváltasz 1.5mrd kristály meg maradékot meg fémbe.

    Van haszna biztos.De negatív is van.

    Amúgy oroszok jó matematikusok sztm nem nehéz kiszámolni aki ért ezekhez a tanokhoz mikor hol menyi flottát küldjenek hanyadik eyp utan jön csata.

    Nem kizárt aki ért hozzá kamatoztatja.

  • Vanhogy néha 3szintel kisebb a techek és van hogy nagyobbak.

    Hazárd játék amúgy :D

    A techek attól függnek, hogy kalóz, vagy alien. Ha kalóz -3 szint ha alien +3. Amúgy uni elején ezt nagyon durván lehet "exploit"-olni. 3-as hadi techek. Ha kalóz jön 0-ás techekkel nagyon durván fel lehet velük mosni a padlót. Amúgy a hazárd játékkal egyetértek. Maga a deu költség kockáztatása is elég komoly rizikó egy idő után, mikor 8 flotta megy ki egyszerre és 30-40 milla deut benyakalnak összesen és kap az ember 3 legjobb képet az univerziumban meg szonda meg 1-2 későbbi visszatérés és a 8. hoz egy 20%-os energia marhaságot, akkor elég pipa tudok lenni.. és ekkor még örülhetek, hogy minden visszatér.

  • A techek attól függnek, hogy kalóz, vagy alien. Ha kalóz -3 szint ha alien +3. Amúgy uni elején ezt nagyon durván lehet "exploit"-olni. 3-as hadi techek. Ha kalóz jön 0-ás techekkel nagyon durván fel lehet velük mosni a padlót. Amúgy a hazárd játékkal egyetértek. Maga a deu költség kockáztatása is elég komoly rizikó egy idő után, mikor 8 flotta megy ki egyszerre és 30-40 milla deut benyakalnak összesen és kap az ember 3 legjobb képet az univerziumban meg szonda meg 1-2 későbbi visszatérés és a 8. hoz egy 20%-os energia marhaságot, akkor elég pipa tudok lenni.. és ekkor még örülhetek, hogy minden visszatér.

    Van ebbe minden :D kockázat,megszálltság,idegesség a végén,

  • 2 hete vettem át az acc-ot adott flottával és sose voltam otthon expiben

    Felderítő se voltam sose így nem tudok nagy következtetéseket levonni még


    Viszont a számításaid nem jók


    Először is az 1,5mrd deu kereskedelmi szabályokon belül sehogy sem jön ki 6mrd fémre, az csak 4,5 mrd.


    Deu fogyasztás...mielőtt leírnám mennyit is lehet így spórolni elmondanám, hogy így se győzöm deuval a napi expiket!


    Nem megyek abba bele most, hogy ki mennyivel számol és ki mennyi szállítót tesz mellé és, hogy mennyit kellene hozzájuk

    Az általad leírtakkal számolok!

    100k csc-t vettél 1,5m kh-nak és150k nsz-nek

    Rendben, számolok ezzel:

    - 100k csc + 1 db nsz (sebesség azonosság miatt és spórolok is) 4,3 milla deu fogyasztás

    - 1,5m kh + 150k nsz az 7,3 milla deu fogyasztás


    Tehát 3 milla deuval több...ez 8 flottahelynél már 24 milla plusz/kör

    Ha tolok 8 kört egy nap akkor az már 192 milla plusz deu naponta ha "azonos" értékű kh+nsz-t küldök a csc helyett


    Viszont ez 1-es deu fogyasztású uniba! Ha Yakin expiznék ahol 0,5 a fogyasztás ott már elgondolkoznék, hogy átálljak a kh-ra teljesen!

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Át lehet váltani képlet egyszerű. átváltod kristályra 3mrd majd keresel vkit akinek kristály kell és 2:1-ben átváltod fémre :phatgrin:.


    Tehát akkor kb 7-8 nap alatt jön 0-ra a deu fogyasztás difi, vagy máshogy számolva 62,5 kör, kb 500 exp. Abban azért elég nagy már a fekete lyuk/szellem esély. Számomra ez még nem elég meggyőző.

  • Át lehet váltani képlet egyszerű. átváltod kristályra 3mrd majd keresel vkit akinek kristály kell és 2:1-ben átváltod fémre :phatgrin:.


    Tehát akkor kb 7-8 nap alatt jön 0-ra a deu fogyasztás difi, vagy máshogy számolva 62,5 kör, kb 500 exp. Abban azért elég nagy már a fekete lyuk/szellem esély. Számomra ez még nem elég meggyőző.

    menyi idő az már xd

  • Kemény amit írsz Stay, de én emellett vagyok:

    - Ha buksz, minél kevesebbet bukj

    - Ne legyen rengeteg deu

    - a legdurvább exp harc is legyen profitos

    - havi szinten is megérje


    Statisztika: (https://www.mmorpg-stat.eu/bas…_a=1&univers=_125&pays=25)

    Ezek szerint Te június elseje óta ezzel a módszerrel: +3.814.739

    Én, ezekkel a kisebb flottákkal ennyit: +15.133.125


    Jó, ebben gondolom benne van a bányatermelésem is jócskán, de nem hiszem, hogy ennyire számottevően. Más lehetőség: nem a Yakinin csinálod ezt.


    Az a bajom a nagy flottákkal, hogy lehet hogy többet hoznak, de érezhetően több is veszik el belőlük. Ill. többet fogyasztanak. Így lehet hogy a nagy df-ek csak látszatok. Király dolog behozni egyszerre 7-800 milla nyersiket róla, de ha összességében nullszaldós vagy rosszabb, akkor nincs értelme.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Az a bajom a nagy flottákkal, hogy lehet hogy többet hoznak, de érezhetően több is veszik el belőlük. Ill. többet fogyasztanak. Így lehet hogy a nagy df-ek csak látszatok. Király dolog behozni egyszerre 7-800 milla nyersiket róla, de ha összességében nullszaldós vagy rosszabb, akkor nincs értelme.

    Kb egyet tudok érteni veled. Én ezért nem megyek feljebb 500-550k khnál meg 60-70k nsznél. Mivel elég sok nem hoz semmit csak deu költség. ha anyagot találok legalább 0-ra jön ki a kör,ha csata, akkor profitos.

    Lehet, hogy még finom hangolni kell a flotta arányokat, de számomra ez tűnik a legkifizetődőbbnek. Más részről, a megtermelt deumat így tudom leggazdaságosabban, "átváltani" fém-re és kristályra, amiből a gazdaságot fejlesztem tovább.