[TOP1 Csata+Kézi PH][Ö: 2.967.353.000] III RaTeL III [Wanted] & Lao-Ce [Wanted] & Panelboy [Wanted] & Wanted Z [Wanted] vs. Stadtholder Alpha [Jandaya] (T: 30.004.000, V: 2.937.349.000)

  • Szep összefogás és revans a tarsert ....inajkonak mielobbit kívánnek szívből :(

    Ha érdekel hogyan lehet kivédeni a ph.zast forditaskor hiába vudeozak nem látják majd elárulom ...teszteljük nagyon külföldön ;)

    Remélem talpraallsz mert jó játékos vagy ....:)

  • Szep összefogás és revans a tarsert ....inajkonak mielobbit kívánnek szívből :(

    Ha érdekel hogyan lehet kivédeni a ph.zast forditaskor hiába vudeozak nem látják majd elárulom ...teszteljük nagyon külföldön ;)

    Remélem talpraallsz mert jó játékos vagy ....:)

    Igen talpra:pump:de lasabban,kevesebb idöt pazarlok a játékra :-)

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Naaa, engem érdekel az ötlet ;). Nem akarom OFF-ni a csatát, talán a telepakolt flottahely bonyolítja, de a figyelmes támadót ez nem nagyon zavarja / de egy HR fordítást számoló általában figyelmes =O/, ráadásul ha videózza is .... Vagy ha atom hosszú az FS, de ez már nem technikai feladat :( .

    Inajko ne hergeld magad, Ti se vegyétek fel. El kell fogadni, ez a szabályzat, átvehető egy ACC. Akár minden nap szétrakétázhat, lefarmolhat napi 6x, stb. Ha már TOP-ok, összejönnek egy szövibe, 98%-ban így a nagyok is hátradőlhetnek., vagy MNT-t kötnek egymással. A többi megy a levesbe. Itt kevés szerveren nincs így. Nemrég még Csabiék kergették egymást 8|.

    Szóval a csata még mindig szép, épüljetek, költekezzetek:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Naaa, engem érdekel az ötlet ;). Nem akarom OFF-ni a csatát, talán a telepakolt flottahely bonyolítja, de a figyelmes támadót ez nem nagyon zavarja / de egy HR fordítást számoló általában figyelmes =O/, ráadásul ha videózza is .... Vagy ha atom hosszú az FS, de ez már nem technikai feladat :( .

    Inajko ne hergeld magad, Ti se vegyétek fel. El kell fogadni, ez a szabályzat, átvehető egy ACC. Akár minden nap szétrakétázhat, lefarmolhat napi 6x, stb. Ha már TOP-ok, összejönnek egy szövibe, 98%-ban így a nagyok is hátradőlhetnek., vagy MNT-t kötnek egymással. A többi megy a levesbe. Itt kevés szerveren nincs így. Nemrég még Csabiék kergették egymást 8|.

    Szóval a csata még mindig szép, épüljetek, költekezzetek:!:

    Köszönjük szépen :) Hát még orgon úgy fseltem anno, hogy holdról holdra telepítés mindig más %on és mindig más időben hívtam vissza! Csak ugye itt mindig számolgatni kell mikor kell feljönni, hogy visszahívja az ember! A lényeg, hogy nagyon random kell legyen a % is meg a visszahívás ideje is és akkor nagyon minimális az esély rá, hogy elkapnak! :) Legalábbis szerintem aztán lehet van jobb módja is a dolognak! :)