Felderítő - utólagos bónuszok

  • Sziasztok!


    Váltani szeretnék kasztot és az lenne a kérdésem, hogy a feldeírő gyarmatosítási bónuszát utólag is megkapom a meglévő bolygókra? Előre is köszönöm a válaszokat!

  • mi?

    a kérdés az volt ha egy másik kasztból átváltassz felfedezőre mondjuk 9bolygóval, akkor a váltás után a meglévő 9 bolygóra megkapod-e a felfedezők +25%bolygómező bónuszát

    és nem, nem kapod meg. ha új kolót csinálsz arra már megkapod.

    mi tünne el?

    vagy arra gondolsz ha felfedezőről váltassz másik kasztra, akkor eltünnek-e a bolygómező bónuszok?

    mert azt nem tudom.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Nem sanszos, tény.


    A felfedező kaszt, az csak a bolygó kolonizáláskor található méretét befolyásolja +10%-al

    Lekolonizáltál, kész, pont.

    Van egy bolygód X mérettel. (Y lenne ha más kaszt, tehát X=Y x 1,1 :D)


    Az, hogy utána váltogatsz kasztot már semmit sem befolyásol, mert:


    +10%-kal nagyobb bolygók a gyarmatosításkor.


    (többször váltottam már kasztot)

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • sziasztok a felderítéseket meddig szándékoztok nerfelgetni ?

    elvileg a felfedező azért felfedezők hogy jobb esélyek és gazdagabb zsákmány legyen , ezt sajnos én nem tapasztalom combóban elküldve sem hoz 10m nél többet .... a tárgyakról ne is beszéljünk mert még egy kezemen meg tudnám számolni a mennyiséget amit onnan gyűjtöttem expen.

  • A találás esélye asszem kezdésbe 4% volt most már azt se írja csak megnövelt.

    Mindenki írta hogy 22-80 millióig talált valamit.Ez sokan nak nem tetszett.Végül is könnyű pénz igen de menyi idő menyi deu és soroljam.

    Van 100 milliónál nagyobb játékos?

    Mert ez sem elhanyagolható.

    Nagyon befolyásolja pl az összeállítás .Hát nem jó az 10 mill valami?

    Egy bolygód napi termelése nem jó valamibe?

    Hydra 7 x eco van ellátva szoval sztm elég magas. Felderítővel szépen lehet haladni való igaz. Nem kell telhetetlennek lenni.

    Indistácsál napi 50 et és akkor jön valami.Tudom nem ér rá az ember meg visszakísérik. Függőséget okoz sztm

    Felderítőből bolygókat rendezed azt átcsapod magad gyűjtőbe és dől a lé :D és még időd is marad másra.

    Felderítő jó de ne várjunk 100 millió fémet naponta csak idő feloldozással.

    Azt mondták nem értek hozzá .Azonban találtam egy nap 150 millió fémet .Nem értek hozzá bevallom.Repked.

  • Üdvözlet!

    Volt itt pár tipp Lacitól, hogy miként érdemes kimozdulni expizni.

    Én eddig gyűjtő voltam. Kényelmes, fix bevétel volt. Ma váltottam kasztot és kipróbálom, hogy adott idő ráfordítással mennyivel tudok többet kihozni belőle. Aki figyel az láthatja, hogy jövedelmező lehet ha elég energiát rak bele.

    Aki nem érzi magáénak, hogy 2 óránként flottákat indítson, annak ajánlom a gyűjtő kasztot. Az sokkal jövedelmezőbb, mint pár kiküldött expi felfedezőként.

    Ha van időd, kedved és energiád, akkor viszont jobban lehet haladni felderítőként.

  • Mi az a mennyiség amit küldesz?

    Felderítő szonda + szállító illetve hadihajók.

    Elméletben a felderítős csatáknál a te hajóid 20-30% illetve tán van nagyobb érték is láttam már olyant.Valaki nyilatkozzon ezen téren.

    A 30% meg volt a kalózoknál általában.

    A biztos jövedelem jobb mi az ami napi termelés +25 az már olyan mint ha mindig +20 + gyorsítót tennél fel+ árokásó. Ez jó erős gazdaságnál igen kemény.

  • Prometheusz te vagy az Ogame Bíró Marija az aranyköpéseiddel :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Én most a 100k kh 3k nsz 500 felderítővel tolom egy ideje...azt vettem észre, hogy ha nem küldök hadihajót akkor több nyersi jön be illetve valamilyen módon lehet, hogy a flotta nyersanyag összetétele is számít mivel ez a flotta elég fém orientált nyersanyag szempontjából baromi sok fémet fogok el de kris is elég szépen jön bár fémből sokkal több...a csatákon átlagosan ha nem bukok sokat vagy ha bukok akkor is olyan 25milla körüli profit van viszont kevesebb a csata ahogy néztem a sok hajó miatt talán! A 20milla fémes találások viszonylag már gyakoriak de akad 30milla+os fém találás is...eddig 1 flottát buktam mondjuk az nem pont ezzel az összeállítással volt mert azóta már változtattam de szerintem bőven kitermeli az esetleges bukót... teszteljük tovább...xD