Teki [Ö: 1.270.178.000] Devil666 [Nyugger] vs. Orpheus [H U J E] (T: 10.875.000, V: 1.259.303.000)

  • A csatát ajánlanám Trockijnak! Had örüljön, ez is csak viccből volt! Legyen élet vagy mi...




    Ezen az időponton (15-04-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Devil666 [Nyugger]

    ________________________________________________


    Romboló 200.000

    _________________________________________


    Védő Orpheus [H U J E]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 827

    Nehéz Harcos 2

    Szemetesek 2

    Kémszonda 1.443

    Napműhold 1.000

    Crawler 202

    Reaper 16

    Pathfinder 434

    Rakéta kilövő 377.432

    Könnyű lézer 10.807

    Nehéz lézer 5.315

    Gauss ágyú 1.250

    Ion ágyú 9.736

    Plazmatorony 2.194

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Devil666 [Nyugger]

    ________________________________________________


    Romboló 199.913 ( -87 )

    _________________________________________


    Védő Orpheus [H U J E]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    1.129.518 Fém, 816.742 Kristály és 718.482 Deutérium


    A támadó összesen 10.875.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 1.259.303.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 4.635.000 fém és 6.170.700 kristály lebeg.

    A támadó 2.664.742 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 544.518

    Kristály: 2.637.442

    Deutérium: -586.518

    A támadó(k) nyeresége 2.595.442 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -997.704.018

    Kristály: -190.727.242

    Deutérium: -73.536.482

    A védő(k) összesen 1.261.967.742 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Ez nagyszerű! Köszönöm Trockij! Ezt jó tudni! Majd csinálok még hasonlót, hátha akad még ott idézet! :D


    Ui: tegnap még örültél a csatának hogy van élet most meg nem, vagy csak a hüjés csaták jelentik számodra a fórumos életet? 🤔 Jó látni hogy nem vagy elfogult egy kicsit sem! :lol:

  • Szerintem csak a profit hiánya mondatja ezt vele. Szerintem a tettek értelmezése épp úgy minősíthet bárkit. Mindenki hozzá van szokva a profithoz, pedig az csak egy része a játéknak :)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Boldogok a lelki szegények: mert övék a mennyeknek országa.


    Devil te meg mindig önfejű vagy és az életben történt sérelmeid miatt ogamezel.

    Miért nem mered kiírni, hogy aurrinak és Gagarinnak szól az egész csata?!?!

    200k rombi megfelemlítés 1 hónap munkája ez a mennyiség 😘😘

  • Nem érdekel ursa. Ha nagyon akarnán aurri ide adná az accját.

    pitiskedj csak 30 dfen ilyen csata van 100 db amit ki tudok rakni dupla ennyi rombolóval 😘

    Találkozunk még nyugtasd meg a lelked. És én nálam nem tudsz ki sírni mnt fel évig, hogy hagy fejlődjön a lelki világod. A csata 5*a minősítés - 5.

    És kezdjetek el sírni trockijnak, hogy pushingolt az új acc.... Nyugodtan ki lehet vizsgálni és szerintem folyamatosan vizsgálat alatt van de a napi 1.7 Mrd nyersi be jön simán

  • elolvastam még egyszer a csatát mert gondoltam átsiklottam a számok felett de nem - mondjuk a támadó beharangozta, hogy ezek fognak történni ...


    ha Joker csinál ilyet mérgében velem vagy Au val azt lehet jobban megértené mindenki ( bár Ő "kínálta" fel tálcán a hajóit) de a fentiekkel kapcsolatban nem gondolom hogy olyan nagy egyetértés honolna az öregotthon lakói közt .....


    a védőnek nem lehet a szemére vetni hogy lustaságában mérhetetlenül nagy és csábító kincseket hagyott parlagon heverni ezért járt volna így - mindenesetre jobbulást kívánok


    a fenti csata olyan amilyen mondhatjuk profitos .... csináltam meg tán fogok is ilyen csatát csinálni én is, az engem ért vélt vagy valós játékbeli sérelmek miatt, de másnak az esetleg valótlan sérelméért talán inkább nem ....


    az üzenetet gondolom biztos mindenki megértette, hogy ez lenne a jó irány arról nem vagyok meggyőződve de ha igen akkor ehhez kell majd idomulnunk ......


    megjegyeztem, hogy van profit - ha lenne még két kerek nulla is utána akkor még gratulálhatnék is még ha nem is teljesen szívből ...

  • A szövi érdekeit néztem szem előtt, amikor a Te nagy békédről volt szó.

    Nem magamnak kértem. Levezettem elég hosszan, mi fog történni, ha kölcsönösen nem állunk le. Szóval le lehet állni az én békekötésemről.

    A mrkrisz-es csatánál kifejtettük, mi a véleményünk a békén hagyott, csendben megerősödött, majd kinyílt csipájú játékosokról.


    A tett maga az ember.


    A Joker elleni csata, a hatalmas véletlenek műve volt. 1,5-2 hónapja kémet se kapott, most is csak egy véletlen folytán került szem elé, és lett végignézve ennyi kihagyás után (megjegyzem előtte is max. heti 1-2x ha ránéztem). Véletlen, hogy Gaga még épp fent volt, véletlen, hogy flottája sem volt FSen, a legnagyobb véletlen, hogy a Joker közelében bőven volt deuja is. Így nem egyedül nekem kellett (megint) leverni.


    Akárhogy csavarod a szót, ez egy aljas gerinctelen húzás, hogy szövitárs tekiket zúzol, csak mert jól esik és kell a feszültséglevezetés. Emberileg ez NULLA.


    Ja és zárószóként, Te milyen accal vagy??? Jaaaa, hogy VADER-től átvett és pushingolt, NO KOMMENT!

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • Ursát mindenki egy nyugodt szervernek gondolja/gondolta.

    Ez valójában nem így volt/van/lesz.

    Vannak kialakult lövészárkok ahol mindenki bebunkerezte magát. Mindenkinek kényelmetlen ebből a helyzetből kimozdulni. De ha van egy-egy villanás, az mindig nagy füsttel, korommal és mocsokkal jár. A mocskot mondjuk jobb lenne ha ingame és privát csatornákon szórnátok, s nem itt...


    Az eseményekről a privát véleményem: Jokernél volt hiba, beverték. Semmi extra, megszoktuk. Devil begőzölt és kicsit dühöng... ebben sincs semmi extra :D Szerintem ezt is megszoktuk :D

  • A kb 13 éves ogames pályafutásom alatt soha nem csaltam! Azért bélyegeztek meg mert piactéren NYERSANYAGÉRT, LEGÁLIS KERETEK KÖZÖTT vettem flottát! Sorry de ez nem pushing! Azért néha ne felejtsétek el megnézni az érme másik oldalát! A 13 év alatt ez a 3.ik átvett accountom! Az eredeti Ursás accommal ami ettől jóval kisebb volt 6-7db Topp Hoffot toltam öv után ami egy időben volt jelen a Top10 Hoffban! Sokkal többet elértem azzal az accal mint most jelenleg ezzel! Csak hogy tiszta sor legyen mindenkinek miért kapom a sarat!

  • A kb 13 éves ogames pályafutásom alatt soha nem csaltam! Azért bélyegeztek meg mert piactéren NYERSANYAGÉRT, LEGÁLIS KERETEK KÖZÖTT vettem flottát! Sorry de ez nem pushing! Azért néha ne felejtsétek el megnézni az érme másik oldalát! A 13 év alatt ez a 3.ik átvett accountom! Az eredeti Ursás accommal ami ettől jóval kisebb volt 6-7db Topp Hoffot toltam öv után ami egy időben volt jelen a Top10 Hoffban! Sokkal többet elértem azzal az accal mint most jelenleg ezzel! Csak hogy tiszta sor legyen mindenkinek miért kapom a sarat!


    Szerintem ebbe ne menjünk bele, mert nem én járnék rosszabbul.. Az, h még nem tartunk ott, ahol mások szerint tartanunk kellene nem jelenti azt, h végül nem kapja meg mindenki azt, amit "érdemel"..


    Egyébként szerintem 1-2 oJan hüJés van csak, aki még nem lett tiltva általam/általunk.. ha már az elfogultságról beszélünk.. :) marquez tudna mesélni.. ( és igen, figyelünk Márk ;) )


    Orpheus: remélem, h folytatod és méltó revansot veszel majd.


    üdv, T.

  • Trockij! Szerintem össze keversz valakivel, de semmi baj meg van bocsájtva! :) amit a fejlesztőitek csinálnak azt meg ne rajtam akard leverni légyszi! Köszönöm!


    Ui: Amióta Marquez a Hüje szöviben van nincs olyan bizonyíték amiért tiltanátok, még nálunk volt addig viszont elég gyakori volt! Ne érts félre nem kötözködni akarok!

  • Az eseményekről a privát véleményem: Jokernél volt hiba, beverték. Semmi extra, megszoktuk. Devil begőzölt és kicsit dühöng... ebben sincs semmi extra : D Szerintem ezt is megszoktuk : D

    köszönöm az állásfoglalást


    ha nem titkos az adat akkor publikálni kellene, Márk aki jelenleg is vakban van pontosan mennyi napot töltött aktívan a huje szovi tagsága kezdete óta - (de biztosan fél hogy kitiltják és ezért nem játszik) és ezen számadat birtokában talán egyesek megnyugodnak


    egyébként pedig lehetne nyitni egy állandó oldalt Márknak mert akkor ott lehetni írogatni neki vagy róla és ezzel párhuzamosan megtiltani hogy eljussunk a nevéhez olyan témákban amikhez végképp nincsen semmi köze nem volt ott, nem hallotta, nem látta csak mint mindenki más tudomást szerzett róla



  • Trockij! Szerintem össze keversz valakivel, de semmi baj meg van bocsájtva! :) amit a fejlesztőitek csinálnak azt meg ne rajtam akard leverni légyszi! Köszönöm!


    Ui: Amióta Marquez a Hüje szöviben van nincs olyan bizonyíték amiért tiltanátok, még nálunk volt addig viszont elég gyakori volt! Ne érts félre nem kötözködni akarok!


    Ha már itt megszólítottál.. nem keverlek össze senkivel sem.. nagyon ügyesen leverted szegény Orpheust, aki biztos, h rengeteg csuklik mostanság, gratulálnom kell, h egyedül is sikerült.. szegény Aurri és Gagarin csak együtt volt képes Jokert ( utóbbinál respect és mihamarabbi felépülést Neki! ).. bár igaz, h nekik valszeg ezért vannak ekkora flottáik.. :/


    Marquez esetében Gagarin tökéletes választ adott, így köszönöm Neki ezúton is :)