Ninjaaaa ne kekeckedj stilusban [Ö: 20.510.000] Stadtholder Seren [SF-TAG] vs. Malesde [Lovagok] & Sicario [W-SQ] (T: 20.000.000, V: 510.000)

  • Nos kicsit korábban keltem mert párom felhivta figyelmem hogy egy régi társunkhoz mennek holdat pukantani..

    Éppenséggel a védövel fasirtban voltunk/vagyunk de az adott ember aki ment hozzá még inkább bögyömben van igy néztem egy szimut..

    Látja csipás szemem ez profitos de kis csinyt csempésztem bele mivel hát csak ne ö legyen már Loki a csinytevés istene... hmmm akkor lássuk miböl élük. 1 perc és bent a flotta jipijájéééé. gyors ugrás és go...

    Na de mégse nincs deu na sebaj esti deu mit termeltek szorgos munkásaim fel a holdra és most rajt ....

    Kémkedés hada jött kereste a flotám na lám csak jol tettem hogy dupláztam... Micsinálsz te b...m ? kérni mondom a dolgom...

    Malesdének leeset az álla hiába fordult meg az elsö kör védelem a második ment...

    hmmmm na már jöhet a kávé kuka is régen uton mi kell még ? :lol:

    Összesen 9 csillag hullot sirba és énekli halálnak odáját mig a révész viszi át öket a tuloldalra!

    Malesde köszönöm a meghivást hiába kicsi profit akkor is izgalmas volt és legalább felébredtem !

    (Köszönd meg az asszonynak ha nem vesz rá nem megyek :chinese::chinese: )..


    Volt egy kicsi buko de az árulokat hullámsirba küldöm !8)

    :minigun::missilelauncher:


    És a csata :


    Ezen az időponton (09-04-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Stadtholder Seren [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 2

    _________________________________________


    Védő Malesde [Lovagok]

    ________________________________________________


    _________________________________________


    Védő Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 2.000

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Stadtholder Seren [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Malesde [Lovagok]

    ________________________________________________


    _________________________________________


    Védő Sicario [W-SQ]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 1.994 ( -6 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 20.000.000 egységet vesztett.

    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 90.000.000.


    A védő összesen 510.000 egységet vesztett.

    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 11.050.000.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 3.054.000 fém és 2.472.000 kristály lebeg.

    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:11.616.000 fém és 9.888.000 kristály.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A védő(k) által beszedett törmelék:

    6.409.000 Fém és 6.409.000 Kristály

    8.261.000 Fém és 5.999.000 Kristály


    A védő(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    14.670.000 Fém és 12.408.000 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -45.000.000

    Kristály: -36.000.000

    Deutérium: -9.000.000

    A támadó(k) összesen 90.000.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 10.770.000

    Kristály: 7.208.000

    Deutérium: -1.950.000

    A védő(k) nyeresége 16.028.000 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • köszi a védést :D milyen jó hogy elaludtam és nem mentem melozni!

    csak 1 kis megjegyzés 9 támadás jött 3 ds csapodott sikertelenül elötte 3 tisztogatás szintén sikertelen igy kis barátunk a bannok örök vadászmezejére távozik!!!

  • Szép volt srácok, úgy látszik egyeseknek nem elég egy pofon megverekszik a kettőért csak így tovább 👌👏 A védőnek jó költekezést a támadónak mielőbbi csatát.. akarom mondani felépülést 🤫 😇🥂

  • nem biztos az a ban .

    2x sebességnél 6 támadás megengedett

    3x os nál 9 támadás

    Ti hatos sebességen vagytok nem?


    Olvasd el a szabályzatot mielőtt ilyet írsz. Úgy látom rád is fér.

    Erick144

    2 Mal editiert, zuletzt von Prometheusz () aus folgendem Grund: Aszt hiszem egyszer megtorló kérdezte miért nem kap az illető bant mert többett támadott mint 6 ,és akkor ez volt kiírva tán amit írtam és még ot oktatták ki ő nem tudja.

  • Erik ez már nem él ?

    ~ A 2-szeres sebességű szervereken 12 órában lehet 6-szor támadni, egy 24 órában pedig maximum 12-szer. Ha egy 12 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít.

    ~ A 3-szoros sebességű szervereken 8 órán belül lehet 6-szor támadni, 24 órán belül 18-szor. Ha egy 8 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít.

    ~ Az olyan univerzumokban, ahol a kémszondák képesek nyersanyagot szállítani, a támadások azokkal beleszámítanak a zúzásba. Ez egy kivétel az általános szabály alól."

  • 4. Zúzás


    Nem engedélyezett egy aktív felhasználói fiók egy adott bolygóját vagy holdját 6-nál többször megtámadni 24 órán belül. Ez a szabály vonatkozik a hold megsemmisítésre irányuló küldetésekre is. Kémszondákkal és bolygóközi rakétákkal végzett támadások nem számítanak bele a zúzásba.


    A fórumon (http://board.ogame.hu) kihirdetett különleges univerzumokban ez a szabály módosítható vagy felülbírálható. Ha ilyen módosulás vagy felülbírálás történik, az a fórumon kifejezetten jelezve van.


    A zúzás akkor engedélyezett, ha a Szövetséged háborúban áll egy másik Szövetséggel. A háborút ki kell hirdetni az OGame fórumon, annak megfelelő részlegében a fórum külön szabályainak betartásával.


    ~ Azok a támadó flották amik teljesen megsemmisülnek, nem számítanak bele a zúzásba.

    ~ Minden hold megsemmisítés küldetés beleszámít a zúzásba, függetlenül a csata eredményétől.

    ~ A 2-szeres sebességű szervereken 12 órában lehet 6-szor támadni, egy 24 órában pedig maximum 12-szer. Ha egy 12 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít.

    ~ A 3-szoros sebességű szervereken 8 órán belül lehet 6-szor támadni, 24 órán belül 18-szor. Ha egy 8 órában 7-szer támad egy játékos egy másik játékos bolygóját, akkor az már zúzásnak számít.

    ~ Az olyan univerzumokban, ahol a kémszondák képesek nyersanyagot szállítani, a támadások azokkal beleszámítanak a zúzásba. Ez egy kivétel az általános szabály alól.


    Ha még mindig sokan nem tudnák!

  • Szép csata, Csatacirkáló, DS, NINJA és ez többször is igazán remek! Grat!!!!

    Zuzás? tilos az igaz, de remélem még is nem örökét tart a ban.

    Stadtholder Seren egy igazi Keljfeljancsi nem tudom hogy csinálja de folyamatosan feláll és a harci kedve cseppet sem lankad.

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Szép csata, Csatacirkáló, DS, NINJA és ez többször is igazán remek! Grat!!!!

    Zuzás? tilos az igaz, de remélem még is nem örökét tart a ban.

    Stadtholder Seren egy igazi Keljfeljancsi nem tudom hogy csinálja de folyamatosan feláll és a harci kedve cseppet sem lankad.

    Köszönöm !!! Kis csiny megvolt mellé XD

  • Hát ha holdat megy rombolni nem sok csiny kell egy ninjahoz :)

    Max ha bealszik és nem fordit ...de ezt kitudta volna ö védeni több ízben is...de szerintem off volt és ennyi :)

    Grat a ninjahoz csak szerintem picit lejjebb a lóról :)

  • Hát ha holdat megy rombolni nem sok csiny kell egy ninjahoz :)

    Max ha bealszik és nem fordit ...de ezt kitudta volna ö védeni több ízben is...de szerintem off volt és ennyi :)

    Grat a ninjahoz csak szerintem picit lejjebb a lóról :)

    nos akkor kifejtem

    Négy a hr tőled erre szépen küldesz első elé mint szokás tisztogatás 2/3/4/5 elé nem küldesz semmit

    Nem ninjaztak nem is lett probléma de hirtelen eltűnik a kovi a kovi és az azutáni is mert “nem figyelsz”

    Kérdez rá a védő re miért is tűntek el és lett df !!?

    Hmm nos ha nem megy tisztogatás az első kor is daralva lett volna ugyanis 39 re rá altam következő vedes a kovi elé mivel arra nem küldött semmit így pórul járt.

    Tanulság ha megy is tisztogatás akinek nincs esze egy tisztítást küld az az első elé ennek ellenére tudja meg bukni a többit ha szemfüles a ninjas.

    😎

    Le a lorol 🤜🏻🤛🏻

  • Akkor a "csíny" inkább a mázlin múlt...ha az első kör ds teszi a dolgát, akkor hiába az a fene nagy csínytevés...amúgy meg ha 3 darabra szedte a takarítást, akkor azokat kellett volna inkább fogni...legalábbis szerintem. 1et felkenni, egyet mondjuk hazavinni és akkor a holdat sem kockáztatjátok.

    A védéshez még egyszer grat, mázlitok volt vele

  • nem tudtuk sajna én flottám uton volt a védö pedig másik galbol jött a támado 1 rendszerre volt igy jocskán kicsusztunk az idöböl viszketett is miatta a tenyerem ha haza tudtam volna kisérni a tisztitó flotát akkor bukta volna a maradék flotáját ami extra lett volna azon hogy 9-szer támadott és bannolták

  • Látom megy az okfejtes a hszemre :)

    De hidd el láttunk már pár holdrombolast+ védést is :)

    Így nem gondolom h nagy csiny van a dologban ...az hogy aludt közben úgy mozgattatok a szálakat ahogy akartatok ..de ha fent van és tudja mit csinál valszeg egyet sem kentetek volna fel akar milyen csinyt vettek be :)

    Ezért írtam hogy szép a ninja csak a magas ló nem tetszik és ennyi ....hidd el párunk tudna neked/TEK mutatni csinyt de ezért nem regisztralunk új halott szerora :)

    A profitot okosan ...

    Ám amit Csabi ellen csináltatok az részemről szégyenteljes.."paraszt vakitas"itt írom le nem kommentalom ott a dolgot...az hogy eljatszottatok hogy mekkora haragban vagytok az csak a félelem jele reszetekrol...mert tudtátok ha egy e vagytok nem támad úgy ami természetes ...de ez amit csináltatok hogy írjam.."fúj"...igen jön majd az hogy nem.ide tartozok még nem érdekel titteket...de hidd el engem sem amit gondoltok...ez az én véleményem és annyi ...nah legyetek jók és további szép vakitasokat a szerveren :)