[Ö: 8.581.000] DonCorleone [PSSYCTS] vs. Bumblebee [EOW] (T: 156.000, V: 8.425.000)

  • Ezen az időponton (31-03-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:


    Sajna csapódás után nem sokkal feljött a kolléga és úgy nekiállt szedni a szemetet mintha nem lenne holnap. (profit ez alapján módosítva)

    Holdat szerencsére nem dobta be, de nem baj, majd legközelebb :) nekem így is megérte ez a kiruccanás :)




    Támadó DonCorleone [PSSYCTS]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 300

    Csatahajó 500

    _________________________________________


    Védő Bumblebee [EOW]

    ________________________________________________


    Kis szállító 200

    Szemetesek 10

    Kémszonda 50

    Napműhold 880

    Crawler 395

    Ion ágyú 400

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó DonCorleone [PSSYCTS]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 287 ( -13 )

    Csatahajó 500 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Bumblebee [EOW]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    3.800.773 Fém, 3.205.267 Kristály és 2.674.561 Deutérium


    A támadó összesen 156.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 8.425.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 684.000 fém és 1.569.000 kristály lebeg.

    A támadó 9.680.601 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:25% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 3.722.773

    Kristály: 3.127.267

    Deutérium: 2.674.561

    A támadó(k) nyeresége 9.524.601 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -7.100.773

    Kristály: -7.475.267

    Deutérium: -3.529.561

    A védő(k) összesen 18.105.601 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Grat a csatához megmondom őszintén hogy dolgoztam és nem figyeltem állandóan :( (elpusztította a crawlereim meg a műholdjaim) és ismét egy értelmes satoker hozzászólás..

    A kis roma legény megint szájhősködik.. Mióta bezárták az iskolákat azóta érdekes szinte 0-24-be online.. :D

    Bár szerintem inkább tanulnia kéne, mert az eddigi megnyilvánulásai alapján nem túl magas az értelmi szintje. :) :)

  • Jaja mutatnod is kéne már valamit ellenem, nem csak szájkaratézni :dash::growup: 50 milla mínuszba vagy legalább, erről kéne inkább pofáznod :rofl::rofl:Azért mert expedícióval az ilyen viccjátékosok mint te fejlődnek, attól még a tudásod egy nulla.

  • Jaja mutatnod is kéne már valamit ellenem, nem csak szájkaratézni :dash::growup: 50 milla mínuszba vagy legalább, erről kéne inkább pofáznod :rofl::rofl:Azért mert expedícióval az ilyen viccjátékosok mint te fejlődnek, attól még a tudásod egy nulla.

    Nem azért mondom de moderáld magad kicsit.

    Ne kövezzd már meg mert Felderítő kasztot választott.

    Megvolt az esély mindenki számára.Nagyon aktív emberkének kell lennie egy Felderítőnek ha valamit szeretne nem beszélve egy nagyobb felderítő menyi deu éget el egy nagyobb expedicios flottával.

    Ha szeretnéd tudni én jo magam 8 millió pontot építettem magamra 2 hónapon belül.Nem kevés munkával.A játék adta lehetőséget ki kell használni.

  • Fáj az igazság? Olyan vicc játékosok hagytak le, ezzel a felderítő kaszttal, hogy azt se tudják mi ez a játék. 12 éve tudod hol lettek volna ezek? V-ben, az összes. Bár készítőket is megértem, már csak ezzel lehet játékosokat itt tartani valameddig. Expedíció nélkül egy amatőr mit csinálna a játékban? Bejelentkezne, utána meg 5 perc után kijelentkezne és ennyi. Ez van, egy jó játékból lett egy vicc sajnos.

  • Nekem nem fáj és én nem most kezdtem lehet nem vagyok nagy flottás és nem is vagyok de szeretem a scfi játékokat meg békés játékos vagyok.

    Elmondom én neked mit csinálna :Djátszana 1 x szerveren vagy 6 évig mint én :D


    Nem csak játékos verbuválnak hanem neked cp et nyersanyaggal.

    A felderítő egyfajta nyersanyag generáló a belső piacra.

    Neked meg legyen az a dolgod hogy elvidd ha tudod.

    Hidd el a gyűjtő is van olyan kemény mint a felderítő.


    Editet használtam többször :D

  • Nem hinném, mert te nem amatőr vagy mivel tudod miről beszélek. :D Az amatőr az nem tudja, mi volt 10-12 éve. Én is csak visszanéztem jó pár év után, de csalódnom kellett. Világ is sokat változott, az ilyen internetes játékok már nem népszerűek és vonzóak, mint most egy Fortnite és társai, ezért a készítőknek is újítani kell, aztán vagy bejön vagy nem. Hát nekem sajnos az utóbbi, de igen, egy jó 1x 30%-on, kasztok nélkül, exp nélkül megnézném az itteni játékosokat mit alkotnának.

  • Egyet kell ertsek Satokerrel. Ez a jatek már egy vicc. Uni2-ben kezdtem, de uni6-on toltam 1 evig top2 flottaval. Akkor 12.000! jatekos volt.. Semmi extra nem volt csak geologus es technocrata admiralis mernok, mast nem tudtal venni. Nem volt piac vagy arveres vagy tormelekkereskedo, nyersanyag csere adott aranyokon ment sotetanyagert es ennyi.

    Most fullba megy a pay to win + random expik. Total gaz.


    Satokert miert bannoltak es meddig?

  • Nem hinném, mert te nem amatőr vagy mivel tudod miről beszélek. :D Az amatőr az nem tudja, mi volt 10-12 éve. Én is csak visszanéztem jó pár év után, de csalódnom kellett. Világ is sokat változott, az ilyen internetes játékok már nem népszerűek és vonzóak, mint most egy Fortnite és társai, ezért a készítőknek is újítani kell, aztán vagy bejön vagy nem. Hát nekem sajnos az utóbbi, de igen, egy jó 1x 30%-on, kasztok nélkül, exp nélkül megnézném az itteni játékosokat mit alkotnának.

    Hát muszáj zárkózni a csapathoz voltak olyan szerverek akik kisebbek voltak és olyan játékossokkal kerültek egy helyre akik erősebbek voltak.Biztos volt ilyen.

    Sokan ugy kerültek fel hogy a vel egyszintű magas társakat kísérték le persze érthető volt hogy otthagyja évek múltán a számára kedves jatékosokra hagyja az ő munkáját accját.

    Ilyenek is voltak.Igaz most mondjuk ki én kimondom a Sa játékos miatt van játékunk sztm.

    Sok mindent lehetne beszélni ezekről.

  • Egyet kell ertsek Satokerrel. Ez a jatek már egy vicc. Uni2-ben kezdtem, de uni6-on toltam 1 evig top2 flottaval. Akkor 12.000! jatekos volt.. Semmi extra nem volt csak geologus es technocrata admiralis mernok, mast nem tudtal venni. Nem volt piac vagy arveres vagy tormelekkereskedo, nyersanyag csere adott aranyokon ment sotetanyagert es ennyi.

    Most fullba megy a pay to win + random expik. Total gaz.


    Satokert miert bannoltak es meddig?

    Provokáció,sértegetés :rofl:Érdekes ugyanilyen provokációért más nem kap semmit, mind1 is :D Amúgy is már gondolkoztam, hogy itt a vége, de ez most be is biztosította. És igen a sötét anyag nélkül ez a játék már 410-es hibakódot dobna.