Ursa accot keresnék

  • Egy kezdő felderítő mindennél jobb jó magas bogyók sötét se kell rá áldoznod.

    Hydrán 279 -302 es bogyó amire lehet építeni nem gyengén.

    Gondold el a 202 es bogyóimat ledozerolni újra építeni nem lesz piskóta :D

  • nos hát meghagyom a bolygóimat amire már beépítettem maximum amit ki tudok hozni azokon kb 290 helyes bolygó terrával.

    12 bolygóm van egyesével leépítem közbe építgetem.

    A kis bogyókon nincsen nagy bánya.


    Persze új bolygóm is van ahol már építkezem 302 es hely terra nélkül az nagyobb baba lett úgy érzem helyben de van 279 es alap bolygóm.

  • sötétet találsz igy fémet váltasz bérmire az már jó.

    8 bogyóm van Izaron első hónap kemény volt mert ugye ott nincsen kereskedő hívás.

    Szoval mindegy hol indulsz Ursa Hydra ott van váltás Izaron nincsen jelenleg.

    Na szóval 8 bogyó lassan mindenhol napi 1 mill termelés lassan még van mit tenni.

  • Hmmm Érdekes egy fiú vagy te is :thumbsup:. Szereted a kihívásokat azt látom . Remélem sikerül accountot szerezni . Főleg hogy Ursán a nagyok között vannak íratlan szabályok :P Amiket te valszeg le tojnál , vagy nem is tudnál . (már ha akkora account sikerül) Így szerintem mindenképpen érdekes köreid lennének itt... Főleg hogy szerintem kapásból a top 3 szövi érdeklődését fel keltetted . Hajrááááá Papa :) gyere

    Ha új accountot kezdesz eskü még kezdő segítséget is küldök neked :beer: (nyugi , később ha úgy van majd visszaadod, akaratodon kívül )

  • ember ha vannak ilyen szabályok párat szerintem már most is tudok mint mondtam fentebb nem kell lenézni ha ugy alakul meglátjátok egyébként ha szombatig nem lesz acount akkor kezdem a 0-rol :) bár igy nehezebb lesz ez szent igaz de kiváncsian várom!!

    de sajnálom hogy andron uni1 és 7-es csatáim nincsenek már meg azok talán beszédesebbek lennének!!

  • Össz pont:

    1 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

    37.286.818

    4 down (1) [Lovagok] Malesde (1.281.105)


    34.147.984


    Gazdaság

    2 stay [Lovagok] Malesde (1.281.105)


    20.314.049

    3 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

    19.677.439


    Hadsereg

    1 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

    15.514.628

    stay [Lovagok] Malesde (1.281.105)


    8.036.463


    Kutatás

    1 stay [Lovagok] Malesde (1.281.105)


    6.276.488

    8 stay [SF-TAG] CSABIKA (778.015)

    2.732.309


    Gondoltam bemásolom hogy mire is vered magad. A kutatásra? Mert abba vagy jobb. Ja hogy most lemaradtam gazdaságba egy kicsit, mert teljes nyersibedobással a flottámat erősitem? De ez nem mentség én nem keresek rá kifogást, hogy mit miért hogyan.
    De te mindig a kifogásokkal jössz. Ami senkit sem érdekel.


    Emlitetted, hogy nincs annyi időd játszani...HMMM... Érdekes..Mégis accot keresel egy erős szerveren?


    Emlitetted, hogy tudás nélkül szedtem le embereket és csak a szerencsének köszönhetem... Ez is Fura...
    akkor biztos szerencsém volt visszatérőket kiszámolni telepitésből vissza hivott flottából és stb... Sheezer elkapása aki nagyon aktiv játékos volt kevés volt a kiskapu és nagyon messze tartotta a flottát. Daemon inaktivról támadásának visszamérése, leszedése. És sorolhatnám a többit, plusz még UNI1 és UNI3-ból... Nem tudom, hogy gondoltad ezt, de teljesen butaságokat beszélsz.


    Az hogy Xalyn mi történt ahoz semmi közöd nincs, de ha már ennyire felhoztad.. Akkor Megtorló és a többiek megtudnák mondani, hogy Sokat voltam V-be, majd kijöttem és visszamentem. Aznap kijöttem és FS-re mentem, majd elfelejtettem másnapra, hogy kijöttem ott V-ből és mire észbe kaptam már késő volt. És ott sem rinyáltam, mint sehol máshol sem.
    De ebbe sincs semmi érdemed, amit nem is értek miért hoztad fel.
    Most énis feltudnám hozni a TE Xalyntos pályafutásodat (Nagyobb 20% + farmok: Guul Damaar [F-F] vs. Malesde (T: 12.222.000, V: 427.216.000))
    Viszont ehez semmi közöm nincs, igy nincs mire verjem magam. Viszont visszatérve magamhoz... Igy jártam és ennyi, aki nem figyel és megfeletkezik azt leszedik.


    Az hogy Fidisen Sadman leszedte a flottám, abba neked miért kell büszkélkedned? Tudtommal nem te voltál.
    Arra legyél büszke amit te csináltál. De az értelmetlen romboláson kivül mást nem tudsz felhozni. A tőled 20millával kevesebb pontú játékosok zaklatásához értel és mész a napi termelésre ami egy kisebb védelem mögött bentmarad.

    Majd ha már vádaskodol, inkább maradj csendbe, mert én nem volt tiltva még, de te hányszor is? Ja bocsi egyszer igen 2napra a DF osztás JEGYBEN való elküldése miatt.

    Utoljára irok, engem nem érdekel.. DE AZ A HÜLYE AKI AD NEKED ACCOT!!! És olyanokkal ne menősködjél amihez semmi közöd nincs.


    edit: provokáció miatt warn-t kaptál. üdv, T.

  • Hát ezt félre értetted :) semmi rosszindulat nem volt a szöveg háterében . Ha 0-ról kezdesz tényleg segítek . Aztán meg majd boldogulsz ahogy tudsz . És ha tényleg itt szeretnél lenni, hát legyél . És kergetőzz , ahogy páran teszik . Az íratlan szabályokon se kell semmit túlgondolni ... Ezzel NEM a tapasztalatod vagy tudásod kérdőjelezem meg. Egyszerűen pl nekem ezek újak voltak itt Ursán (eddigi szervereken sose tapasztalt dolgok) .

  • tudod mit kitartás az megvan benned 1 olyan posztnál szájkaratézol amihez lófasz közöd van igen leszedtek xalin na bumm de én ott vagyok és viszem tovább az accom nem hagytam abba mint ahogy te de no problem biztos te neked van igazad csak kicsit uncsi tudod mindennek eljön az ideje és én perpill pont arra készitem fel az accom és csak hogy ne a szavakkal dobálozzak ha vége ennek az egésznek 2 honapig szabin leszek majd akkor kiderül mit érsz ellenem ha addig nem sikerül leszedned de pont ettöl nem tartok bár ki tudja visszaszámolást lásd vzs csatáját seren ellen azt pl én számoltam!! vagy ott van hr likvidálása én figyeltem ki de minek is bizonygatok bármit is tudod nagyon jol majd eldöl játékon belül!!!!



    a témát kérem zárni nagyon elkanyarodtunk a témátol aki esetleg csabika vádaskodása után is tudna adni accot fidisen megtalál irjon privátban!!!!


    edit: trágárság miatt warn-t kaptál. üdv, T.

  • Hát ezt félre értetted :) semmi rosszindulat nem volt a szöveg háterében . Ha 0-ról kezdesz tényleg segítek . Aztán meg majd boldogulsz ahogy tudsz . És ha tényleg itt szeretnél lenni, hát legyél . És kergetőzz , ahogy páran teszik . Az íratlan szabályokon se kell semmit túlgondolni ... Ezzel NEM a tapasztalatod vagy tudásod kérdőjelezem meg. Egyszerűen pl nekem ezek újak voltak itt Ursán (eddigi szervereken sose tapasztalt dolgok) .

    értem nos szombatig várok hátha nem kell 0-rol kezdenem de kétlem hogy ezek után bárki adna de majd eljön az én idöm és majd akkor 1 1v1-es hábirúban kiderül ki mit tud

  • Milyen íratlan szabályok vannak a szerveren? Az, hogy a nagyok lepacsiznak, hogy védve legyen a seggük? Ez többnyire minden beállt / besavanyodott szerverre igaz. Gullcsiék vezérmotívuma, ha klánt is meg kéne külön nevesíteni :)


    malesde: van itt pár jó memóriájú egyén, ha megmondod milyen néven és kiket szedtél le uni1 / uni7en, akkor lehet az már elég a nagyérdeműnek :)

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • mondom az én karakternevem andron az RA-ba voltam Supernesdela néven Uni 1-en nesdela uni7-en már malesde néven nyomtam nevek sajna eléggé idö martalékává váltak voltak df blindjeim (bár lehet most rosszul használom a kifejezést) sima visszatérözés és rengeteg ninjázás az accom összevonáskor v-ben volt kislányom születésekor hagytam abba és majd 5 év kihagyás után 1 balesetem után tértem vissza :)

    andron nem tudom kinek mond valamit a Misimano név neki volt 1 szövije amiben még nagy csatákat nyomtunk sajna név memoriám hulladék igy sok névvel nem szolgálhatok

    de pl ott voltak a társaim közt Equinox és Hinata is akiknek a neve még megmaradt :D

  • LOL

    ember ha vannak ilyen szabályok párat szerintem már most is tudok mint mondtam fentebb nem kell lenézni ha ugy alakul meglátjátok egyébként ha szombatig nem lesz acount akkor kezdem a 0-rol :) bár igy nehezebb lesz ez szent igaz de kiváncsian várom!!

    de sajnálom hogy andron uni1 és 7-es csatáim nincsenek már meg azok talán beszédesebbek lennének!!

    De te csatákról beszéltél amivel feltudnál vágni.
    Most veterán neveket könnyű leirni., akik ott voltak a szerveren. De kiket szedtél le?
    És nem kifogást kértek hogy milyen magánügyi gondjaid voltak.


    .... voltak df blindjeim (bár lehet most rosszul használom a kifejezést) sima visszatérözés és rengeteg ninjázás....

    Érdekes zárójeles irás. :DDDD