Ursa accot keresnék

  • Sziaztok szeretnék benézni ursára esetleg valakinek nincs 1 fölös acc-ja ne legyen teljesen 0 az acc ezen felül nincs igényem :D kiépitem saját magamnak!!

    Kiváncsi vagyok a nagyok mit kezdenek velem ha már a fidises emberkék nem tudnak elkapni :)

  • ezzel a hozzáállással nem lesz hosszú pályafutásod ursán ha kapsz accot.

    magadra húzod az összes nagyot, és az nem lesz kellemes.


    csak szerényen.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Anno hasonlóan mentem uni7 indulását követően hónapokkal regisztrált, majd top50-ig magamat felküzdő játékosként más szerverekre is. És kb minden szerveren elhangzott hogy na majd ott. :) Vagy na majd 2x sebességen. :) Most meg már senki sem akarja hogy játsszak vagy GO-skodjak :( :(


    Ne becsüljétek le, inkább örüljetek annak ha lesz egy kis zavar az állóvízben. Az mindenkinek csak jót tesz, hajrá!

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Anno hasonlóan mentem uni7 indulását követően hónapokkal regisztrált, majd top50-ig magamat felküzdő játékosként más szerverekre is. És kb minden szerveren elhangzott hogy na majd ott. :) Vagy na majd 2x sebességen. :) Most meg már senki sem akarja hogy játsszak vagy GO-skodjak :( :(


    Ne becsüljétek le, inkább örüljetek annak ha lesz egy kis zavar az állóvízben. Az mindenkinek csak jót tesz, hajrá!

    Ez nem igaz, én mindig hívlak. Még az accom is mondtam, hogy vedd át, ha gondolod. :Dold Legalább pihenek kicsit. 8)old

    Amikor kiderült, hogy te kapod Ursát, én annak is örültem. Még le is írtam akkor. :evil:old Kicsi piros. :Pold


    Én szurkolok malesde, remélem kapsz egy faja accot, és felrázod a téli álmot alvó Ursa lakókat. =)old

  • Ez nem igaz, én mindig hívlak. Még az accom is mondtam, hogy vedd át, ha gondolod. :Dold Legalább pihenek kicsit. 8)old

    Amikor kiderült, hogy te kapod Ursát, én annak is örültem. Még le is írtam akkor. :evil:old Kicsi piros. :Pold


    Én szurkolok malesde, remélem kapsz egy faja accot, és felrázod a téli álmot alvó Ursa lakókat. =)old

    azon leszek csak nehogy megbánják bár ahogy nézem a forumot itt bujkálnak az igazi veteránok

  • Jelentem, jelen.

    Csak miattad kapcsoltam vissza a laptopot, hogy ne telefonról (pötyögjek) szerencsétlenkedjek.

    Én szívesen várok minden kedves játékost Ursán, csak a nagy arcoskodást mellőzzük.


    "Kiváncsi vagyok a nagyok mit kezdenek velem ha már a fidises emberkék nem tudnak elkapn. :)"


    Hogy mrkrisz példáját hozzam elő, az lesz.

    Csak míg neki kemény munkájába és hónapjaiba került egy rajongó tábor összegyűjtése, Te megoldottad egy poszttal. :lol:


    Sokan várunk. :phatgrin:

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • hát oké elkaptok :) na bumm ujraépitem kész nem vagyok mkrisz meg egy némelyik emberke szerintem a lista hosszú lenne akik 1 buko után feladják nagyon régi játékos vagyok és tényleg csak a kihivást keresem gondolom ez nem baj nameg ha pár olyan dolgot látok amit még nem tapasztaltam még meg is fogom köszönni :)

  • Az a baj... hogy te kihivast keresel... a Fidisen ott a kihivas.. szedjel le minket... vagy az tul nagy falat lenne? XD

    Kezdel kicsuszni a TOP10ből is es fölényesen TOP1 accot adott át Sadman.

    Az amit irtál kicsit b...za a csöröm.. mert én túl jól ismerlek. De nem mondom rossz játékos vagy.. de nem is vagy olyan jó mint aminek hiszed magad.


    Igy ha kapnal ursan is accot szerintem a nagy flottasokat magadra huztad a bemutatkozo szovegeddel. Es szerintem emiatt buta lenne aki accot is adna..

  • Az a baj... hogy te kihivast keresel... a Fidisen ott a kihivas.. szedjel le minket... vagy az tul nagy falat lenne? XD

    Kezdel kicsuszni a TOP10ből is es fölényesen TOP1 accot adott át Sadman.

    Az amit irtál kicsit b...za a csöröm.. mert én túl jól ismerlek. De nem mondom rossz játékos vagy.. de nem is vagy olyan jó mint aminek hiszed magad.


    Igy ha kapnal ursan is accot szerintem a nagy flottasokat magadra huztad a bemutatkozo szovegeddel. Es szerintem emiatt buta lenne aki accot is adna..

    gondolkoztam irjak-e egyeltalán erre válszt végül arra jutottam hogy igen

    na nézzük csak akkor pontrol pontra nem szedlek le fidisen mert perpill ha megfigyelheted gazdaságot fejlesztek hogy késöbb egyszerübb legyen minden kevés a cp ennyi az oka

    igen fölényesen topp1 accot kaptam de idöm már nincs annyi hogy játszak is ugy minden bele modon mint anno.

    kicsit félreismertél itt ez a gond fidisen nem számoltam még visszatéröt és sok kis fortályt nem csináltam amit viszont ismerek az hogy te leszedegettél embereket egyerse a tudásodnak köszönhetted hanem a szerencsédnek esetleg annak hogy kiszámitható volt és igy tudtál arra épiteni na de nem is ez a lényeg kezdek kicsuszni a topp10-böl is ahogy kiemelted ha neked a topplista a fontos az már régen rossz de oké legyen a flottáink közt van 7.5 milio pont ahogy az imént néztem de összesitésben csak 3 mlla pontal vagyok alattad akkor kinek is van jobban összerakva az akuntja? bármeik profibb emberke aki benéz fidisre megnézi 2-önk acc-ját az enyémre voksolna ezt garantálom.

    na de mindegy is pont az én accom elözö tulaja mosta fel veled a padlot elég rendesen aminek következtében te is új accot kaptál de pl ott a xalin kapott accod ott is el lettél verve keményen!


    na de hogy lezárjam és mielött kiposztolnád ide igen nekem is voltak már veszteségeim és néztem be 1-2 dolgot de sose rinyáltam miatt nem mentem v-be!!



    na és még 1 viccesnek tartom hogy a többiek ezt sértésnek vették pont hogy nem annak szántam forum alapján az ursan elég sok a profi igy hát szeretném megtudni mire megyek köztük!!