Hibák, bugok.

• Nagyon jó, a kolózás is behalt, beértek a hajók egymás után csak nem jelezte az uj kolot torolni sem tudtam igy szval most várhatok órákat mire visszaérnek azok a rohadt hajók mert tele a flottahely...

Haladunk! :cursing:

• HAli

AGR működik?

Nekem tegnap óta nem

Üdv

[color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Legjobbkor mentünk vakba :D

Remélem azért előbb-utóbb javul a szitu! Kitartás!

Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

• Jutalmaknál eza küldetés nem teljesül és már második napja hogy nem adja meg akárhogy is próbálom

Galaxis

Nézz rá egy másik galaxisra

valami ötlet?

• Van most ez a bejelentkezés bónusz.

Tuti biztos, hogy a 7. belépés után 10.000 deu a jutalom, ha meg van minden parancsnok?

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

• Hali

Érdekes BUG-ra leltem ma.

Tuti biztos vagyok benne, hogy nem nyomtam rá egy bizonyos hold kémkedésére, de mégis kaptam onnan kémjelentést.

Valaki találkozott ilyennel?

Egyik kedves szövitársam is pont emiatt a bug miatt ment inkább vakba mert elvileg olyat kémkedett akit soha az életben nem kémkedett volna

[color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Most hogy ezt így említed, nekem is volt olyan hogy nézelődtem és kémkedtem és ment olyanra kém akit nem akartam kémkedni mert szövetséig tag vagy épp barátlistás, én azzal voltam hogy biztos csak én kattintottam félre laptopról vagy valami. Érdekes. Amúgy ezt a a "bugot" hogy lehetne dokumentálni ?

• Ez nem a szövetségi kémkedés bugja? Van valami class, ami adja a szumma kémkedést mindenre.

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.