Hibák, bugok.

• Minap Hydrán nagy farmolásokban voltam egy Banditánál (Bandita Király volt ) , és még mindig csak 75%-ot tudtam elcsenni.

Ez ki lesz javítva 100%-ra, ahogy régen volt?

Vagy vegyek egy papírt, húzak egy vonalat középpen, az egyik oldalra írjam fel,hogy nyereség...másikra hogy veszteség, és könyveljem a veszteség oldalra? :lol::grumble:

honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

• Minap Hydrán nagy farmolásokban voltam egy Banditánál (Bandita Király volt ) , és még mindig csak 75%-ot tudtam elcsenni.

Ez ki lesz javítva 100%-ra, ahogy régen volt?

Vagy vegyek egy papírt, húzak egy vonalat középpen, az egyik oldalra írjam fel,hogy nyereség...másikra hogy veszteség, és könyveljem a veszteség oldalra? :lol::grumble:

Mondanám, hogy menj kétszer, de Te tudsz küldeni 2-3 csapatot egyszerre kisujjból :D

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

• Az idióta banner továbbra is kitakar mindent mobilon, bekapcsolt Parancsnokkal is. Nyissak Jegyet, hogy kérem vissza a heti 10k SA-t, vagy automatikusan megkapjuk ha javítják?

Ahhoz kepest, h admin voltal / vagy furcsa, h ilyesmit kerdezel.. :/

Mar van ra nyitott jegy a fejlesztok fele is.. de volt mar ra par javaslat, h mikent lehet megoldani..

• Az idióta banner továbbra is kitakar mindent mobilon, bekapcsolt Parancsnokkal is. Nyissak Jegyet, hogy kérem vissza a heti 10k SA-t, vagy automatikusan megkapjuk ha javítják?

Nekem a kutatási kedvezmény bannert addig nem engedte ki X-elni, amíg bele nem mentem a kutatásba.

És ez mindegyikkel így volt. Egyszer megnyitod, odadob, ami épp eventben van, és akkor elvileg megy .

• 1. Sose voltam Admin, GO voltam (te vagy Admin)

2. A Jegyeket nem látom

3. Tök hülye vagyok hozzá, nem próbáltam egyiket se (maga a bezárás ikon nem jelenik meg, gyengébbek kedvéért kicsi x, a jobb sarokban, felül)

4. Természetesen a provokációt jelentem

5. Elég öngólszagú, eresszük rá a VAR-t?

6. Ha egy kérdésre nem tudom a választ, én csendben maradok

• 1. Mindenbe bele lehet kotni :)

2. Korabban is elhangzott, h meg lett nyitva a fejlesztok felé.

3. -

4. Jol tetted, en is a tiedet :)

5. Felesleges, nem mukodik jol.

6. Ha GO voltal, pontosan tudod, h annal tobbet, h jelezzuk a fejlesztok felé, mi sem tehetunk. Ennelfogva a jatekosok megoldasi javaslatait tudjuk kozvetiteni csak :)

• Eventen nem számolja a kémkedést!

Kíváncsiság

Kémkedj 10 bolygón

Folyamat: 0/10

Valakinek valami megoldás rá? :thumbsup:

Már nem emlékszem a konkrét időpontra (talán este 6?), onnantól szokott működni. Egyszóval próbáld újra később!

Edit: ez azokra vonatkozik, ami flottamozgást tartalmaz

• Már nem emlékszem a konkrét időpontra (talán este 6?), onnantól szokott működni. Egyszóval próbáld újra később!

Köszi akkor várunk :)

Igen ezek sem mennek :)

• Már nem emlékszem a konkrét időpontra (talán este 6?), onnantól szokott működni. Egyszóval próbáld újra később!

Amit Xeth irt, az a valos. Este szokta szamolni oket, nem bug, regen is ez volt. Legkozelebb beleirom..

Koszi X.