Hibák, bugok.

  • Én azt vettem észre hogy amikor betettem plusz expeket sokkal rosszabbul hozott mint amikor az alap (unitól függően 7 vagy 8) exp ment. Túl sokszor ugyan nem próbáltam de minden ilyen esetre igaz volt hogy a plusz expekkel gyakorlatilag nem jött több nyersi vagy flotta.

    Ez már nekem is szemet szúrt!

    Mondjuk többnek több jött mindig, de ahogy aktiváltam egy +1 v +2 v +3 expeset leestek a betakaritott nyersi mennyiségek.
    Pl ha alapon expeztem hozott mondjuk jó esetben 8-12 millát mikor hogy, ha aktiváltam valamit mindjárt csak 2-6 millákat hozott... sőt a 750.000 a kedvencem.
    Írogattam hetekig... össz mennyiségre több jött ha aktiváltam valami pluszt, de ha azt vesszük h mennyivel több exp ment ki illetve az idő ami a plusz kiküldésekbe került... vagy a deu amibe kerül egy exp kiküldés...

    Amik eventről jönnek azokat elnyomkodom, de hogy ilyenre SA-t nem fogok költeni az tuti :pillepalle::thumbsup:

    De ha tovább megyünk... már 7 kör az alap amit kitudok küldeni, mig 4-6 ot tudtam majd hogy napi szinten jöttek fullos rakományok mostanában meg már azt sem tudom hogy mi az a fullos :D :dash:

  • Mondjuk többnek több jött mindig, de ahogy aktiváltam egy +1 v +2 v +3 expeset leestek a betakaritott nyersi mennyiségek.
    Pl ha alapon expeztem hozott mondjuk jó esetben 8-12 millát mikor hogy, ha aktiváltam valamit mindjárt csak 2-6 millákat hozott... sőt a 750.000 a kedvencem.

    Nekem az a tapasztalatom, hogy idő kell csak neki és utána már jól működik. Pl. az egy hónapig tartó eventes expek az első két héten szarul-, a 3. és 4. héten jól hoztak. Most 14 expo pörög - ideális esetben - 16-17 körben; eddig elég szörnyű volt, most végre kezd beérni a dolog. :)

  • Nekem az a tapasztalatom, hogy idő kell csak neki és utána már jól működik. Pl. az egy hónapig tartó eventes expek az első két héten szarul-, a 3. és 4. héten jól hoztak. Most 14 expo pörög - ideális esetben - 16-17 körben; eddig elég szörnyű volt, most végre kezd beérni a dolog. :)

    16-17 kör? :O
    Hát hány órából áll nálad egy nap? :D
    Örülök ha kb 8x8 kört kiküldök :D

  • Hi!


    8-as ver. óta mobil nézetben középen a banner. Írtam jegyet...

    Most vagy csak én használok egyedül androidot vagy csak ezen az egy fajta telón van ez a hiba, mert nem látom, hogy más is panaszkodott volna. Ez esetben én kérek elnézést és húzok a vérbe.

  • A válaszokat köszönöm, bár boldogabb nem lettem, de ahogy a jegyben is jeleztem, az nem megoldás, hogy kikapcsolom a mobil verziót, akkor ugyanis az ugrókaput nem lehet használni.

    Nem picsogok tovább...

  • A válaszokat köszönöm, bár boldogabb nem lettem, de ahogy a jegyben is jeleztem, az nem megoldás, hogy kikapcsolom a mobil verziót, akkor ugyanis az ugrókaput nem lehet használni.

    Nem picsogok tovább...

    Nálam is előjött ez a probléma. Megoldássá végül az vált, h katt a bannerre, ekkor betölti a boltot és kirakja szélre, ill. onnantól már be is lehet zárni. Esetekben 2-3 katt is kellett, hogy előjöjjön az X. Hajrá!

  • Pálinkásat mindenkinek!


    Olyan panaszom lenne, hogy hajó gyártásnál mostanában 2-3x bekell írjam a gyártani kívánt mert ha beírom és rányomok frissít egyet az oldal de nem csinál semmit....

    Ugyanez épületeknél is feltűnt... Odaszállítom a nyersit elinditom az epitkezést aztán nem csinál semmit pedig frissit az oldal egyet.

    Multkor észre sem vettem és másnap vettem észre hogy még ott van az a temérdek nyersanyag ami kellett az épülethez....

    Próbáltam már telefonról, laptopról, wifiről mobilnetről, de ugyanezt csinálja.

    Valakinek tipp/ötlet? Illetve más is tapasztalt már ilyet?


    Üdv

    Bender

  • Szia! Nekem is volt már ilyen épületnél, flottánál eddig nem, ahol MINDIG ez van, az a crawler és napműhold, ott már hónapok óta ezt tapasztalom.

    Sajnos mindent le kell csekkolni, jobbat nem tudok, mindenre nézz vissza még egyszer, ciki ha így happolják el a nyerset!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Szia! Nekem is volt már ilyen épületnél, flottánál eddig nem, ahol MINDIG ez van, az a crawler és napműhold, ott már hónapok óta ezt tapasztalom.

    Sajnos mindent le kell csekkolni, jobbat nem tudok, mindenre nézz vissza még egyszer, ciki ha így happolják el a nyerset!

    Igen mostmár odafigyelek a nyersire, de leginkább a hajógyár idegesít hogy ha 13 bogyómon egyszerre mindenhol tolom a hajókat azt ha beszorzod hogy 2-3x kell ugyanazt megcsinálni.... Kicsit idegesítő a dolog, főleg meló közben mikor alapból sietnem kellene :dash:

  • Igen mostmár odafigyelek a nyersire, de leginkább a hajógyár idegesít hogy ha 13 bogyómon egyszerre mindenhol tolom a hajókat azt ha beszorzod hogy 2-3x kell ugyanazt megcsinálni.... Kicsit idegesítő a dolog, főleg meló közben mikor alapból sietnem kellene :dash:

    Erre megoldás lehet, ha melós napokon, csak összeszeded a nyersit egy helyre, majd hétvégén leépíted flottába.

    Akkor elég ránézni fél óránként vagy óránként uni sebességtől vagy rajongótábortól függően :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Erre megoldás lehet, ha melós napokon, csak összeszeded a nyersit egy helyre, majd hétvégén leépíted flottába.

    Akkor elég ránézni fél óránként vagy óránként uni sebességtől vagy rajongótábortól függően :)

    Jaja mostanában így tolom csak jobban szeretem ha sokszor kevesebb hajót gyártok mint egyszerre több órányit mindenholaz ördög sosem alszik :evil:

  • Nusakan be döglőt az árverés,vagy ez szándékos? mindenesetre egyáltalán nincs számláló.

    Mázlisták, eddig volt?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.