Hibák, bugok.

  • Mint tudod ingyen és bérmentve dolgoznak ezek a fejlesztők 2-3 állás mellet szabad idejükben. Nem lehet elvárni tőlük hogy minden azonnal jó legyen ,főleg hogy csak hobbyból csinálják azt amit mi látunk :D Szerintem jelent kezük egy páran biztos meg jobban menne a munka, már ha lenne ennyi állás mellet a hobbyinkra időnk :)


    A fejlesztok penzert dolgoznak. Az adminok csinaljal ezt a szabadidejukben. Csak hogy tiszta legyen.


    Enko: nem volt idointervallum, de pontosan tudtatok, h frissites lesz. Raadasul, erinti a flottamozgasokat is. Aki ilyenkorra tervezi az FS-t, az vallalja a kovetkezmenyeket. A GF nem hiaba tett blokkolast mindenre..

    A kiirt hirek messze allnak a fent emlitett idointervallumtol


    Malesde: maskor is kerult ki angolul hirek, akkor miert nem volt semmi problema belole? :) Egyszeru.. roppantul orultem, h hazaerek, a mielott beesek az ágyba, legalabb ennyit kiirjak :)


    De hát itt semmi se jo :)


    Kieg: lehet jelentkezni MOD-nak, hirfelelosnek. S akkor ugy csinaljatok, ahogy nektek tetszik, hajra :)


    Kieg II.: Arra azert kivancsi lennek, h ha nem jott volna hir.. es nem lett volna blokkolas, akkor milyen felhaborodas lenne.. :D kicsit gondolkozzatok mar el ezen..


    Koszonom.

  • Ertem en a tamadasblokkot,de nem szoktak a telepitest,szallitast,expit blokkolni szerintem

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • De, ha komolyabb a gond. Amugy az idointervallumot kiirtam, elmeletileg egy oraig blokkolas van. ( Kozep-EU-ido )

    Vannak gondok ? 😱

    Na jo,nem kotekedek,mindenestre koszonom a munkadat👍

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Kb 2 oraja jott ki a hir :)


    13:00 oratol viszont figyeljetek, mert elmeletben jo lesz minden.

    Raise 16:00

    El sem hiszem hogy talaltak hibat🤞

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Nem jön kémjelentés :)

    A kém elmegy, de nem mond semmit :)


    Megfejtve:


    Angol szerver, google fordítóval:
    Havi karbantartás02.08.2021 15:28:17
    Feladó: kewlness
    Kedves császár,
    augusztus 4 -én havi karbantartás lesz. Ez 10:00 - 10:25 CEST között történik (9:00 - 9:25 szerveridő), de a tényleges állásidő csak néhány perc.
    Kérjük, ennek megfelelően tervezzen.
    Üdvözlettel:
    OGame csapata

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • Engem az érdekelne hogy másnál is elő fordult mióta jött ez az evet,hogy nem hozz semmit az expedíció vagy nagyon ritkán akkor is csak 1 flotta,hajót vagy nyerseit? Nálam napok óta ez van csak küldöm de nem hozz semmit. Ráadásul nem is olyan régen váltottam helyet...

  • Én nem vettem észre most hasonlót. Egyébként sem lehet kiindulni 1-2 napi expből. Sokkal hosszabb távon kell megvizsgálni. Vannak jobb és rosszabb szakaszok. Az egyetlen gyanús dolog amikor 9x-es sa-t lehet találni akkor sosem talál sa-t. Mihelyst lejárt az akció azonnal futnak be a 300-500 közti sa-találtatok. :)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Én nem vettem észre most hasonlót. Egyébként sem lehet kiindulni 1-2 napi expből. Sokkal hosszabb távon kell megvizsgálni. Vannak jobb és rosszabb szakaszok. Az egyetlen gyanús dolog amikor 9x-es sa-t lehet találni akkor sosem talál sa-t. Mihelyst lejárt az akció azonnal futnak be a 300-500 közti sa-találtatok. :)

    Lehet csak nálam de mióta beszedtem az első sa 17 kordin azóta nem hozz semmit az expedíció. Az meg megint nem lehetséges hogy 5-6 kör semmi ráadásul 12-el megyek körönként.Aztán be tesz a 12ből 1re egy kis flottát majd megint 5-6 kör semmi majd oda dob nekem 28m fémet(megint csak 1 flotta) majd megint 5-6 kör semmi.


    UI: valami történt most 12ből 7 hozott :D

  • Engem az érdekelne hogy másnál is elő fordult mióta jött ez az evet,hogy nem hozz semmit az expedíció vagy nagyon ritkán akkor is csak 1 flotta,hajót vagy nyerseit? Nálam napok óta ez van csak küldöm de nem hozz semmit. Ráadásul nem is olyan régen váltottam helyet...

    Nekem is ez volt, de még az event előtt. 4-5 napig, napi 7X12 kanyar exp, és összesen hoztak kb 5X.

    Mondom várok még egy napot, ugyanan az... Mégegy nap, ugyanaz...

    Visszamentem most gyüjtőnek, nincs dolgom, és van napi 300 milla fém, 80 milla krisi, 70 milla deu extra.

    Minden kasztból van még 2 raktáron, majd pár hét múlva visszamegyk expedezni. :D

  • Lehet csak nálam de mióta beszedtem az első sa 17 kordin azóta nem hozz semmit az expedíció. Az meg megint nem lehetséges hogy 5-6 kör semmi ráadásul 12-el megyek körönként.Aztán be tesz a 12ből 1re egy kis flottát majd megint 5-6 kör semmi majd oda dob nekem 28m fémet(megint csak 1 flotta) majd megint 5-6 kör semmi.


    UI: valami történt most 12ből 7 hozott :D

    Én azt vettem észre hogy amikor betettem plusz expeket sokkal rosszabbul hozott mint amikor az alap (unitól függően 7 vagy 8) exp ment. Túl sokszor ugyan nem próbáltam de minden ilyen esetre igaz volt hogy a plusz expekkel gyakorlatilag nem jött több nyersi vagy flotta.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.