Hibák, bugok.

  • Most játszatok, amíg nem jön be az új verzió :D


    Utána már kicsit nehezebb lesz...

    Az újítás kb annyi, hogy a panelek, amiket eddig sorban megnyomkodtunk egy flotta indításakor egy ablakban vannak és lehet velük trükközni, hogy melyik hol legyen, alul - középen - felül.

    Amit az angol fórumon olvasgatok:

    - 6x speed szerver visszaállt 1x-re és ilyesmik... még frissítés sincs, de már készül a javító peccs :)

    Rock 'n' roll!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Hali

    Nem tudom másnál is jelentkezik-e?

    Gal nézetben lépkedek kémkedek és vannak olyan rendszerek amit sehogyan sehonnan nem tölt be

    Pl. 4:266-ot és 4:264-et betölti, de 4:265-ös rendszert nem

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Hali

    Nem tudom másnál is jelentkezik-e?

    Gal nézetben lépkedek kémkedek és vannak olyan rendszerek amit sehogyan sehonnan nem tölt be

    Pl. 4:266-ot és 4:264-et betölti, de 4:265-ös rendszert nem

    Van még más is. Pl. 1:19

    Én már elengedtem. Bug bug hátán van

    Mostani eventjutalomválsztásnál, kiválasztom a szélsőt és a középsőt adja meg. Ez Ursan megtörtént

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • azért nem tölti be, mert ott admin account van.. konkrétan én.. :D

    tudunk a hibáról.. :) -> nyitottam rá jegyet..


    edit: gandalf.. ezzel az event-hibával még nem jelentkezett más, valamint nálam 6 szerveren sem volt ilyesféle probléma.. kérlek, teszteld más böngészőn/gépen.

  • azért nem tölti be, mert ott admin account van.. konkrétan én.. :D

    tudunk a hibáról.. :) -> nyitottam rá jegyet..


    edit: gandalf.. ezzel az event-hibával még nem jelentkezett más, valamint nálam 6 szerveren sem volt ilyesféle probléma.. kérlek, teszteld más böngészőn/gépen.

    Költözz ki az 1-19-ről kérlek,zsíros inaktív van ott😁

    Tesztelni nem tudok, évek óta telefonrol játszok csak. Néha néha ha nagyon muszály,belépek laptoprol

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Hali

    Tisztelt Trockij!


    Teszteltem Edge-n és exploreren is és telefonon is.

    Sehol nem működik

    Rigel, Nusakan és Merkúr szervereken is fenn áll a probléma

    Edit:

    Flottaküldésnél főleg expedíciónál hiába aktív az exp színes ikon akkor is rá kell kattintani az egérrel, hogy menjen tovább.

    Enterezni az utolsó lépést nem lehet flotta indításnál

    Raktér kapacitásnál a deufogyasztást levonja mint régen.

    Kb ennyi.

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Költözz ki az 1-19-ről kérlek,zsíros inaktív van ott😁


    küldj SA-t, h tudjak költözni :D hm.. vak-indítással sem tudsz flottát indítani az inaktívra? tehát ha csak beírod a koordinátát, akkor sem tudsz flottát indítani?


    gandalf: az enter sehol sem múködik :) ezt megszüntette a frissítés..

    agr be van kapcsolva?


    Rigel, Nusakan és Merkúr szervereken is fenn áll a probléma


    mármint, h kiválasztod valamelyik jutalmat és mégsem azt adja be? ( csak, h tisztán lássak.. )

  • Rigelen es Ursan rakattintani sem tudtam

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • vak-indítással sem tudsz flottát indítani az inaktívra? tehát ha csak beírod a koordinátát, akkor sem tudsz flottát indítani?

    De igen, ugy mukodik. Pedig mar kezdtem azon gondolkodni, hogy a rendszeredbe koltozok es ott fogom tartani a flottat ^^

    Bar meg igy is megerne, mert nem tudna Herceg figyelni


    az enter sehol sem múködik ezt megszüntette a frissítés..

    Jo sz@r dolog, engem is bosszant, sokkal gyorsabb es hatekonyabb volt enterezni...

    Rigel, Nusakan és Merkúr szervereken is fenn áll a probléma

    Szerintem arra gondolt, hogy mas szervereken is vannak olyan rendszerek, amik nem toltenek be

  • mármint, h kiválasztod valamelyik jutalmat és mégsem azt adja be? ( csak, h tisztán lássak.. )

    Nekem ezzel nincs bajom.

    Flottaküldés és gal rendszer problémákról akartam jelezni :D

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Nem kell rakattintani. Flotta nezetbol kuldod ki a kemkedest es a tamadast. En ugy farmoltam 4:265rol

    A jutalomvalsztaszt nem tudtam hasznalni

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • De igen, ugy mukodik. Pedig mar kezdtem azon gondolkodni, hogy a rendszeredbe koltozok es ott fogom tartani a flottat


    nem eredeti az ötlet, már más is gondolkozott ezen.. :D

    ahol admin account van -legyen az bármelyik szerver- nem lehet jelenleg megnézni a galaxis áttekintésben.. globális hiba :(


    A jutalomvalsztaszt nem tudtam hasznalni


    mindkét uniban azt látom, h tudtál választani és meg is kaptad őket :)

    ha gondolod dobj jegyet és ott egyeztessünk, mert itt nem szeretném leírni, h melyek voltak a választásaid.. meg mikor.. meg ilyesmi..