Hibák, bugok.

  • Ezzel most bukni fogsz éjjel 2-3 holdat... :D

    Jah nem bizos. Egyik csatánál írta Sicario, hogy 2 tűz között van, meg a Sith, meg Havas... És betámadja havast. Majd 1 nappal később becsatlakozik Havas támadásába ellened :D

    Vigyázz!!! Ez egy hete volt, és akkor még nem is figyelmeztetett! :D

    ellenességem ellensége a baratom

    És te verted minimális profit végett a bolygom ahol nincs didf

    Na M1 fejezetek be én is utoljára írtam ezzel a témában itt mert ez már jócskán offolas!!!!

    Kosz

  • ellenességem ellensége a baratom

    És te verted minimális profit végett a bolygom ahol nincs didf

    Na M1 fejezetek be én is utoljára írtam ezzel a témában itt mert ez már jócskán offolas!!!!

    Kosz

    Itt a minimális profit... :)

    Bocsánat az Off-ért, csak ez az aláírás már fájt...

  • nem volt benne az :D nem csak tőled kaptunk erre vonatkozó jegyet..


    csak szimplán nem tudom, h az űrdokkot arra szánták-e, h akár nyersz, akár vesztesz védőként a csatánál, akkor is működnie kell-e vagy csak akkor, amikor vesztesen hagyod el a csatamezőt..



    Nos amikor bejött az ürdokk nekem volt egy csatám amit ha kell el küldök amikor engem támadtak és levertem a támadót saját bolygón akkor én nem csak a df-et hanem a hajóim x-% roncsként is megkaptam de mióta bejöttek a kasztok nem tudom hogy ez maradt e a régi vagy csak akkor aktiválódik ha elveszted a csatát vagy ha döntetlen.

  • Tiszteletem


    Deimos szerveren ma karbantartas volt .. jelzem tele hibaval ...


    telepites atalakul szallitassa miutan elkuldöd .. minden flottamozgasom a cel eleresenel lefagy ..


    kemkedest elinditom.celba er . visszater de jelentes semmi söt igazabol a cel nem lesz csilis se

    a szallitast nem megy vegbe szepen vissza hoz mindent .. szuper karbantartas 1 tesztet nyomhatnanak miutan ugyerzik kesz vannak azzal amit csinaltak . de gondolom az mar tul nagy falat nekik XDXD

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von fantom111 ()

  • Karbantartás


    ki is volt hirdetve :)

    Kedves Játékosok!


    Március 17-én 10 óra körül pár perces leállásra lehet számítani karbantartás miatt.

    Ezért ezen a napon támadásblokk lesz 8 órától 10:30-ig.

    Előreláthatólag nálunk csak ezt a szervert fogja érinteni:


    OGame HU Deimos 130


    A fennakadásokért elnézést körünk!

    OGame Team


    kb megismetelted azt amivel kezdtem ..KArbantartas volt ma Deimoson ...


    azt hittem van valami erdenben hizzasuolas is vagy info esetleg ..ettöl hogy leirod azt is amit en 1 szoban nem segitett semmit ..talan a szmajli ami ertelmes volt ..összesen


    anug atrtott a karbantartas azt is irta ki hogy karbantartas es nem az uni nevet ,,hogy HU Deimos


    ahogy vege lett normalisan az uni neve lett kirva ... minden levan gafyva gyakorlatilag totalis sz... van :)


    attol meg a szmajliD tetszik

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von fantom111 ()

  • Üdv az addig oké hogy kivolt hirdetve, de arról is tudnak a fejlesztők hogy kb használhatlan lett az egész uni? expedíciókról nem érkezik jelentés, kémkedésekről sem érkezik jelentés, visszatérő kémek beragadnak


    nohát, ez már egy értelmesebb véleményalkotás, valamint kép- és jelzés arról, h milyen hibák vannak és h ezek azóta is fent állnak.. jelentve a felsőbb erőknek..


    egyébként pedig kedves fantom, ennél több infót mi sem kaptunk. sőt, máshol semmi panasz nem volt.. de örülök, h tetszett a szmájli :) legalább valamiben látod a pozitívumot ;)

  • nohát, ez már egy értelmesebb véleményalkotás, valamint kép- és jelzés arról, h milyen hibák vannak és h ezek azóta is fent állnak.. jelentve a felsőbb erőknek..


    egyébként pedig kedves fantom, ennél több infót mi sem kaptunk. sőt, máshol semmi panasz nem volt.. de örülök, h tetszett a szmájli :) legalább valamiben látod a pozitívumot ;)

    ez valoban ertelmesebb volt mint a te szmajlod :) amugy eleg lett volna ennyi hogy nem kaptatok ti se több infot


    mas szerverre nem is volt jelezve a karbantartas :)


    igy van kedves trockij volt pozitivum is ..a szmajlid

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • Ugy gondolod, h ha lett volna tobb infonk, akkor azt nem osztjuk meg veletek? Eddig is mindent megirtunk, szoval a feltetelezest sem ertem :)


    De volt jelezve mas szerverekre karbantartas, csak nem a mostani datumra, valamint mas orszagokra vonatkoztatva nem tartjuk fontosnak, h kiirasra keruljenek.


    Attol, h "belem allsz" nem hiszem, h barmi is megoldodik. De ahogy erzed :)

  • Ugy gondolod, h ha lett volna tobb infonk, akkor azt nem osztjuk meg veletek? Eddig is mindent megirtunk, szoval a feltetelezest sem ertem :)


    De volt jelezve mas szerverekre karbantartas, csak nem a mostani datumra, valamint mas orszagokra vonatkoztatva nem tartjuk fontosnak, h kiirasra keruljenek.


    Attol, h "belem allsz" nem hiszem, h barmi is megoldodik. De ahogy erzed :)

    most nem ertem ezt a belem allsz dolgot .. normalisan irtam a szerveren törtenö problemarol-- erre dobsz 1 szmajlit es ennyi .. mintha örulnel neki hogy a szerveren ..sz... van

    rendben van ez ..ha annyit hozza teszel amit elözöleg is irtam.... nincs több infonk .... vagy valami


    közben hajnalra megoldodottak a problemak


    azert köszönöm a valaszokat

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • Azért érdekes hogy Egy alapvetően teljesen ingyenes játéktól várjátok a csodát, hogy minden is tökéletesen működjön, amikor több fizetős játék se tudja ezt fixen tartani. Nem azért de nem csak a rossz oldalát lehet nézni a dolgoknak szerintem.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Azért érdekes hogy Egy alapvetően teljesen ingyenes játéktól várjátok a csodát, hogy minden is tökéletesen működjön, amikor több fizetős játék se tudja ezt fixen tartani. Nem azért de nem csak a rossz oldalát lehet nézni a dolgoknak szerintem.


    valahol most ellent kell neked mondjak :) azért abban igaza van mind fantomnak, mind Loky-nak, h ha már valamit megcsinálnak, akkor utána nézzék meg, h mindenhol jól működik-e.. függetlenül attól, h ingyenes vagy fizetős..

  • Sziasztok! nekem Phalanx problemaim vannak!! Sajnos nem lehet folyamat Ph-t hasznalni.. ugyan is hiaba nyomogatod..nem vonja le a Deut.. ez altal..nem is tortenik Phalanxolas sem.. es nem latni h mikor tunik el a flotta a phalanx lato mezejéből..:D ugyebar.. 1 x ranyomsz phalanxolas.. latod a jelentest..es a flotta mozgast.. de ahogy nyomod a Ph-t nem tortenik semmi.. mindig ki kell X-elni a jelentest..es ujra Ph-ni.. egy komoly csatanal..ez mar nagy hatrany.. erre lesz vmi javitas ??? valaszt elore is koszonom.

  • Trockij.

    Xeth altal irt kemekkel torteno attekinteszavaras engedelyezett vagy sem ?

    Ott nem irtal ra valaszt

    Koszonom a valaszod

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]