Hibák, bugok.

  • nem volt benne az :D nem csak tőled kaptunk erre vonatkozó jegyet..


    csak szimplán nem tudom, h az űrdokkot arra szánták-e, h akár nyersz, akár vesztesz védőként a csatánál, akkor is működnie kell-e vagy csak akkor, amikor vesztesen hagyod el a csatamezőt..

  • nem volt benne az :D nem csak tőled kaptunk erre vonatkozó jegyet..


    csak szimplán nem tudom, h az űrdokkot arra szánták-e, h akár nyersz, akár vesztesz védőként a csatánál, akkor is működnie kell-e vagy csak akkor, amikor vesztesen hagyod el a csatamezőt..

    Akkor ennek orulok. :)

    Hat pedig ha ti nem tudjatok akkor ki tudja? :D

  • Tisztelt GO-k!

    Szeretném jelezni, ez a hiba még mindig nem oldódott meg! :(

    Nem lehetne csinálni valamit? Elég idegesítő!!!

  • nem volt benne az :D nem csak tőled kaptunk erre vonatkozó jegyet..


    csak szimplán nem tudom, h az űrdokkot arra szánták-e, h akár nyersz, akár vesztesz védőként a csatánál, akkor is működnie kell-e vagy csak akkor, amikor vesztesen hagyod el a csatamezőt..

    Tisztelt Trockij !

    Az ürdokk abban az esetben működik ha vesztes vagy döntetlen a csata kimenetele ! Győzelem esetén nincs lehetőség az elveszett flotta visszaépítésére ilyen módon

    Ugyanez a helyzet a tábornoknál ha te támadsz . a tábornoknál van az az előny hogy akár te támadsz akár téged támadnak a fent felsorolt 2 kimenetelnél fog aktiválódni az ürdokk

    ( Saját tapasztalat)

    Üdv. Valkorion

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Tisztelt Trockij !

    Az ürdokk abban az esetben működik ha vesztes vagy döntetlen a csata kimenetele ! Győzelem esetén nincs lehetőség az elveszett flotta visszaépítésére ilyen módon

    Ugyanez a helyzet a tábornoknál ha te támadsz . a tábornoknál van az az előny hogy akár te támadsz akár téged támadnak a fent felsorolt 2 kimenetelnél fog aktiválódni az ürdokk

    ( Saját tapasztalat)

    Üdv. Valkorion


    Köszönjük :)

  • Nagyon nagyon sajnálom, vállalom a következményket az offért!


    "Elfogtunk egy kódolt üzenetet amely a szövetséges flotátol érkezett mielött eltünt a radarol végleg.!


    -Erös támadás alatt állunk, nem tudunk tovább kitartani!

    Meneküljetek SICARIO VISSZATÉRT!!!!"


    flotátol, radarol...."


    Igen, félek tőled, ezért kötök bele...


    De hogy még egy aláírás sem megy helyesen... :D De féljen mindenki!!!!!!!!

  • Ha már veszed a bátorságot, hogy egy filmből idézetet ragadsz ki legalább úgy idézd ahogy van. Helyesírás általános iskola 3. osztály. Bocs az offért

  • Ha már veszed a bátorságot, hogy egy filmből idézetet ragadsz ki legalább úgy idézd ahogy van. Helyesírás általános iskola 3. osztály. Bocs az offért

    egy előző csatanal már ki osztottam az agyatokat vegyetek a fáradtságot és szépen olvassatok/keresetek vissza azt a hozza szolast és gondolkodjatok el rajta...

    Kotoszkodesel magatokat járat játok le ti 3.ik osztályosok

    Az meg hogy lusta dög vagyok kijavítani amit írok az én bajom.

    Szóval köszi a semmit. 😂😂😂😂


    Csak egy órácskát késett...

    igen eszleltem köszönöm a választ !!

  • én is félek most már hogy visszatért de hová tűnt Damon Hill ????

    Ezzel most bukni fogsz éjjel 2-3 holdat... :D

    Jah nem bizos. Egyik csatánál írta Sicario, hogy 2 tűz között van, meg a Sith, meg Havas... És betámadja havast. Majd 1 nappal később becsatlakozik Havas támadásába ellened :D

    Vigyázz!!! Ez egy hete volt, és akkor még nem is figyelmeztetett! :D