Hibák, bugok.

  • A +8as platina holdmezot valasztottam,ami atugrott a +20-asra Rigelen es Ursan is

    Bolt csekkoltam is. Most ujbol megnezve mar eltunt a +20-as elem es a +8-as lett helyette

    Jegyet ezert nem fogok irni,kar a betuert

    A mai hajos jutalmakkal mar nem volt gond a valasztas kozben

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • A +8as platina holdmezot valasztottam,ami atugrott a +20-asra Rigelen es Ursan is

    Bolt csekkoltam is. Most ujbol megnezve mar eltunt a +20-as elem es a +8-as lett helyette

    Jegyet ezert nem fogok irni,kar a betuert

    A mai hajos jutalmakkal mar nem volt gond a valasztas kozben

    En is lattam.. marmint, h a 8-asok lettek valasztva :)

  • Egy órája kínlódok minden szerveren a szállításokkal.

    Nusakan-on kb 30 perc alatt sikerült elküldeni őket, de sem Rigel, sem Merkur nem szállít csak pörög.

    Kiléptem beléptem, másik böngészőt is próbáltam, de semmi.

    Mindjárt vakba ba...om az összeset a rák....a :thumbdown::cursing:

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Androidon gond van a visszatérő számolásokkal:

    - kimegy az fs, és a visszahívásra ufo időt ír ki. Persze ha tudod mikor küldted ki, akkor kb. sejted mikor fordulj...de így is előfordulhat, hogy elcsinálod az egészet és a flotta +2-3 óra múlva jön csak.

    - nagyon könnyen kimaradhat a normális százalékos fs, az új rendszer miatt. Figyeljetek arra, hogy ne 100%-on induljatok el :)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • kimegy az fs, és a visszahívásra ufo időt ír ki. Persze ha tudod mikor küldted ki, akkor kb. sejted mikor fordulj...de így is előfordulhat, hogy elcsinálod az egészet és a flotta +2-3 óra múlva jön csak.


    esetleg erről tudsz valami képet csinálni és azt elküldeni jegyben?

  • esetleg erről tudsz valami képet csinálni és azt elküldeni jegyben?

    Megpróbálom majd.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Egy órája kínlódok minden szerveren a szállításokkal.

    Nusakan-on kb 30 perc alatt sikerült elküldeni őket, de sem Rigel, sem Merkur nem szállít csak pörög.

    Kiléptem beléptem, másik böngészőt is próbáltam, de semmi.

    Mindjárt vakba ba...om az összeset a rák....a :thumbdown::cursing:

    Nalam minden jo Rigelen

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Egy órája kínlódok minden szerveren a szállításokkal.

    Nusakan-on kb 30 perc alatt sikerült elküldeni őket, de sem Rigel, sem Merkur nem szállít csak pörög.

    Kiléptem beléptem, másik böngészőt is próbáltam, de semmi.

    Mindjárt vakba ba...om az összeset a rák....a :thumbdown::cursing:

    Android?
    Antigame-et kapcsold ki, akkor talán.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Megint szar van Rigelen es Ursan

    Tamadasblokk van,oke

    De se szallitas se telepites,FS-re se lehet menni

    (FLOTTAINDITASI HIBA)

    Legalabb az alapveto funkciokat tudjuk mar megcsinalni

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • [Bugfix] Accounts no longer leave vacation mode with 0 points

    [Bugfix] Fleet error with slow internet speed

    [Bugfix] Graveyard accounts no longer break the alliance in the exodus server

    [Bugfix] Banned player accounts no longer break the messages function for those who interacted with the account

    [Bugfix] Deleted player accounts no longer break the messages function for those who interacted with the account

    [Bugfix] The graveyard accounts don't have the menu to be played, just the merge function available

  • Most van frissites, ami erinti a flottamozgasokat is.. ezutan csak jobb lehet..


    Ezek utan mondjuk nem ertem, h minek veszodok azzal, h kiirjam a hireket.. :D

    A kiirt hirek messze allnak a fent emlitett idointervallumtol

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Megjelent a dislike funkció az angoloknál :D


    Még majd kell néhány, hogy ne kelljen megszólalni a fórumon.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • A kiirt hirek messze allnak a fent emlitett idointervallumtol

    Mint tudod ingyen és bérmentve dolgoznak ezek a fejlesztők 2-3 állás mellet szabad idejükben. Nem lehet elvárni tőlük hogy minden azonnal jó legyen ,főleg hogy csak hobbyból csinálják azt amit mi látunk :D Szerintem jelent kezük egy páran biztos meg jobban menne a munka, már ha lenne ennyi állás mellet a hobbyinkra időnk :)

  • nem akarok kötekedni de miért nem magyarul lett kiírva? Multkor én 1 német szóért megkaptam hogy nem ez a hivatalos nyelv de tényleg nem kötekedni akarok csak megjegyzem