Hibák, bugok.

• Szeretném ha ezúttal nyitva maradna ez a thread, mert úgy néz ki minden újítással lesz valami bug, amiket amúgy nem vennénk észre, de így hogy a kialakult helyzet miatt többet játszok, játszunk, ezeket jelenteni szeretném. :)

-Piacon a tűréshatár nem működik, nem tudom megvásárolni a tételt ha az pl 20% türéshatárral van feltüntetve. (már ha egyáltalán ez a cél vele. :phatgrin:)
    -Üres postaládával is két üzenetet jelez miután új szövetséget alapítottunk, társamnál is fentáll a probléma.

-Szövi chatet ki lehetne vizsgálgatni? Néha érdekes dolgokat produkál, nem adja be az új üzenet, bead valami üres ablakot, stb.

-Javaslat gyanánt érdeklődnék hogy lehetne-e a 16-os szemetet is megjelölni ugyanúgy mint a normál szemetet amikor rákattintok a betakarításra? Valamint fizetni lehessen elemmel is, mert az elemek nyersi árai kissé nyomottak.

Hirtelen ennyi.
    Utolólag is köszi hogy fixáltátok a 0 df-es dolgot. (párszor jól jött, de általában idegesítő volt)

Ui.: Angol uni1-ben ugyanez a verzió fut, miért más az ottani flotta indítás?

The post was edited 2 times, last by LEW ().

• szia,

az a baj, h itt hiába nyitsz neki témát, ezzel sokat nem fogunk tudni kezdeni.. amiket fentebb leírtál, azokhoz azért szükséges a jegy, h képeink is legyenek róluk, melyeket csak így tudunk továbbítani a fejlesztők felé.

- piac: erről "tudunk", illetve "mi" is teszteljük, h miért van ilyen tűréshatár és miért számol szerverenként mást- és mást

- üres postaláda -> erről jegy kellene, képpel alátámasztva.. bár ilyen esetünk párszor már volt..

- szövi chat -> erről még nincs infónk, szintén jegy kellene képpel alátámasztva

- ez már fejlesztés, javaslatot benyújtom.. erről nem szükséges jegy :)

üdv, T.

ui: fogalmam sincs.. erről is jó lenne egy fénykép, h miben mássabb és megpróbáljuk megnézni/megnézetni :)

• Hali!

Azért is nyitottam, mert lehet a probléma az én készülékemben van illetve böngészőmben, és hátha van valaki okosabb aki már orvosolta valahogy a problémát. Tehát nem arra utazok hogy minden hiba amit találok, mert lehet csak a jó öreg firefoxom vacakol. :D
    Köszi a továbbítást, képekkel meg majd nyitom a jegyeket.

Az angol szerón lévő dologról nagy vonalakban csak annyit hogy mintha be lehetne állítani a zsákmányolás prioritásait, miből hozzon el első, második, harmadiknak legtöbbet, nemtudom érthető-e így. Dobok két képet

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=113angoluni.jpg
    http://www.kepfeltoltes.eu/vie…filename=857angoluni2.jpg

• Ezt a parancsnok adja támadáskor prioritás állító.

A másik meg ilyen előre beállított flotta választó.

- üres postaláda -> erről jegy kellene, képpel alátámasztva.. bár ilyen esetünk párszor már volt..

- szövi chat -> erről még nincs infónk, szintén jegy kellene képpel alátámasztva

Ezekkel foglalkozok is.

• Izaron már ideje észrevettem nem lehet néha beállítani kristály nyersanyag menyiségét a nehéz szállítóknál kicsiknél nem tapasztaltam még.Mondván ha beírod a menyiséget akkor nem engedi és nulláza.