URSA MNT kérés-adás

  • Üdv URSA szerver!


    Az RA szövetség vírus ideje alatt MNT-t kér és adna minden nagyobb szövetség ellen!

    Nyuggerek - HUJE - HIVE


    Tudom, hogy most van a flottázás ideje, mert hamarabb maradnak magukra a flották és ezzel elrontok egy-két vadászatot... de talán itt lenne ideje, hogy ne rontsuk el egymás játékát!


    A részemről továbbra sem támadok senkit a szerveren.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Szia Gullcsi !


    Írtál privátban - tájékoztattam az illetékes elvtársat is - a fórumot elnézve nem igen pörög a játék (engem sem izgat mint régen) uh nem igazán értem a felvetésed egyébként is kezeljük külön az ÉLETET és a JÁTÉKOT ..... akinek a kialakult helyzetben extra feladata van és kevésbé tud vagy akar a játékban résztvenni az a beállítás menüben használhatja a "V" betűt ...


    De minden játékos nevében köszönöm az önkéntes felajánlásod - ígéretet - és NEM támadsz senkit ;)

  • én személyszerint megadtam, úgy se találok általában nálatok semmit, úgyhogy végülis mind1.

    de egyetértek gagarinnal. aki nem tud figyelni a játékra, menjen vakációba, erre találták ki.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Én eddig sem nagyon zaklattam senkit :D

    De jelenleg mindenkinek általában más a napirendje. Van akinek több, van akinek kevesebb ideje van a játékra. Ezért mindenki maga döntse el, mit szeretne.

  • Nem gondolom helyesnek ezt az irányt. Sőőőőt... Azt hogy senkit sem támadsz az teljesen rendben van. És pont ez a lényeg: vagy senkit vagy mindenkit. Ne csak a top járjon 'jól', hanem a kicsik is. Kivételesen egyet értek Gagával, a 'V' mód a legjobb annak, aki most kevésbé ér rá. Játék szempontjából nem lehet elvárás más felé semmi egyéb korlátozás - kivéve ha a szerverrel technikai jellegű probléma van.


    Az RA szövetség vírus ideje alatt MNT-t kér és adna minden nagyobb szövetség ellen!

    Nyuggerek - HUJE - HIVE



    A részemről továbbra sem támadok senkit a szerveren.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Figyelemre méltó gondolat eme nehéz időben.


    Hát ugye van bányászat rész így más is megtalálja számításait. :D

    Ez ugye cp eredményez :D

    Űr farmos játék leszünk lassan.


    Egy Ogame történet részlet következik.

    Egy szép napon Prométheusz kapitány parancsnoki hajójával elindult majd hirtelen a hipertérből ki ugrott egy flotta.

    Kapcsolat jött létre majd a flotta vezetője megkérdet Prométhusz kapitány merre lehetne békésen élni az embereknek.

    Megbeszélték mik a nagy terveik és szép nagy birodalmat építenek.


    Végül elköszöntek és jó szerencsét kikívántattak egymásnak majd hipertérbe ugrottak.

    Vége :D


    Edit lemaradt na majd legközelebb :D


    *Hozzászólások összevonva - Lorovus

  • Rendben, értem én az elveket... figyeljetek egymásra az a lényeg!


    Köszönjük az MNT-ket!
    Aki még így gondolja, írja ide nyugodtan...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Eszembe jutott valami Gullcsi - a farmermánián van egy accom de néhány hónapja már nem léptem ha gondolod vihetnéd helyettem mert ott teljes béke honol, ha nagyon gonosz lenne valaki akkor megsózza szomszéd földjét és akkor kevesebbet termel egy darabig .....


    :phatgrin:

  • Van elég játék amit így is vinnem kell... de nem reklámozom mint most Te :D

    Plusz most is bent dolgozom...

    Nem a saját bőröm mentem ezekkel a kérésekkel... de jó tudni, hogy nem hagyott el a Gagarinos jó kedved :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nem gondolom helyesnek ezt az irányt. Sőőőőt... Azt hogy senkit sem támadsz az teljesen rendben van. És pont ez a lényeg: vagy senkit vagy mindenkit. Ne csak a top járjon 'jól', hanem a kicsik is. Kivételesen egyet értek Gagával, a 'V' mód a legjobb annak, aki most kevésbé ér rá. Játék szempontjából nem lehet elvárás más felé semmi egyéb korlátozás - kivéve ha a szerverrel technikai jellegű probléma van.

    Szia!

    gullcsi@*****.**

    Majd ide fejtsd már ki kérlek mi bajod van velem!

    Nem akarok ide írogatni fölöslegesen, úgy érzem nagyon a bögyödben lehetek!


    edit: sry, átírtam.. ne oszd meg kérlek az e-mail címedet :) üdv, T.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Drága gullcsi barátom.

    Látom az évek során semmit nem változtál...

    Ha jól tudom akkor Ursára egy ütő képes csapattal éreztél amivel már rendet lehetett vólna tenni.

    E helyett nem, hogy Gagarint nem szerveztétek be,

    De MNT akarsz kis sírni...

    Örültél régen, hogy el mentem olvastam valahol. Így meg szünve az üssük akit csak lehet stílus.

    De az, hogy más szemébe keresed azt amit te műveltél mindig azt el felejted.

    Azt hangoztattad mindig, hogy azért ütöd a kicsiket mert így tanulnak.

    Van egy jó hírem lassan érkezek Ursára egy giga flottával és meg nézzük tanulsz majd vagy tanítasz. :beer:

  • Akit eddig a korona nem vitt el akkor azt majd Oven fogja :phatgrin::sniper:

    Először is ez a koronás duma nem poénnak való!

    Másodszor elég seggnyalósnak hangzik...de tuti biztos, hogy én gondolom rosszul.


    Semmi bajom Oven-el...de most hova csináljam össze magam szerinted azért mert visszajött!?

    Sose féltem senkitől...most sincs ez másképp

    Számomra kihívás lesz ha úgy adja a gép!

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • hát ha valakitöl nem.kell félni az oven...az hogy uni6ban az volt a hepje h törlésig verte a kicsiket és még büszke is volt magára :/

    De nagyot ritkán alkotott...de hát márki stilus volt kitöl tanulnia ...nem hiszem hogy egyedul szép csatát tud majd lerakni az asztalra csak azokkal akik behodolnak mert hát én vagyok "oven és visszatértem"mintha akkora nagy szám lenne xd


    Edit:ha összekéne hasonlitani stayt meg ovent szerintem torony magasan stay mellett voksolnának ;)

  • Nem magam védtem ezzel a kéréssel.

    Érdekes gondolat, hogy lesz egy új fő gonosza a szervernek. Azért haragszol rám, mert kimondtam, amire gondoltam... de ezt megtettem a szemedbe is.

    De a Csillagkaput Miattad néztem meg :D És nem bántam meg.


    Nem vagyok az a nagy harcos típus már, nem keresek ellenségeket se... de ha engem akarsz valahogy csak meg fogom tudni nehezíteni a terveidet.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Erre velemenyt kell nyilvanitanom ^^

    3-4 ev eltelte utan is az ovis, ovis maradt. Fejben megragadt ugyanazon a provokalo, masokat rossz fenyben feltunteto, degradalo szinten...

    Visszatert es most mindenki bokan kene foss@ magat :dash: Hogy oda ne biciklizzek

    Ha hiszed ha nem, nelkuled is ment az ogame tovabb

    Na kellemes fitym@rittyegtetest!