URSA MNT kérés-adás

  • :lol:


    Írni meg nem nagyon megy.. :phatgrin:

  • látom nem az a fogadtatás várta amire számitott hogy "mindenki elájul "mert a nagy oven visszatért:crazy:

    Kicsit visszább fogva jobban ment volna a visszatérés ...de hát márki tanitomestere vagy mit is várhattunk volna mást:dash::pillepalle:

  • Okos kutya látom el vegézted a kutya iskolát .

    Hol voltál te a régi időkben?!

    Egy alomban kergetted a többi kutya farkincáját?

    Nem rémlik a neved sehonnan se.

    Lehet neked kéne még vissza menni az alomba.

    Száj kosarat fel és nem ug.. unk a nagyok dolgába.

  • pont a csalók egyik legnagyobb királya beszél hozzánk ....hallgasátok szavát hisz ö egy isten :crazy:

    Figyi nem igy kell a brét mutogatni hogy mekkora ...gyere kezdjünk egy ujat valahol ....szerintem jópár gamer túlnőtt téged itt szerintem ;)

    A tanitványod is csak a tőled vásárolt accal verte a mellét ..saját maga élettelen ....úgy mit te is ;)


    Edit:haha...nevetnem kell ...az a kutya lehet ketté harapná a kis gerincedet a saját szerverén:evilgrin::gamer:

  • a kis tanitványod az összecsalt accoddal verte magát ...a sajátjával meg elmenekült vakácioba és törlés ..cserben hagyva ezzel a társait :(

    Udorito amit ti tudtok müvelni ...élettelen lennél teis saját accal mint ahogy ö is az ;)

  • Szeretem azokat akik úgy dumálnak, hogy tudás nincs mögöttük. Főleg, hogy a postjaid harmada seggnyalás másik harmada kötöszködés. A maradék harmad meg az, hogy te át vennéd ezt meg ezt az accot 😂😂😂

  • tévedsz nagyon ...én inkább átadom a magyar accomat mintsem vegyek át xd

    Nekem az ilyen f....szméregetös hülyékböl elég volt ....kinek is nyalom én a seggét kérdezem én ?

    Teszem azt kutyát nem ismerem...de követem a forumot nap mint nap...megtudom itélni h ki a jo gamer...te nem az tény ....ö látszolagosan tesz le az asztalra és nem ugy h törlésig veri a tagokat te...még számoltad is anno..nagy gratula erte ....kellenek csaták ?

    Tudnék mutatni ... emregen csináltam egy sadvot és a sajat erömböl épitett accommal ;)

    Tudom ez nekem nehez lenne föleg küföldön :crazy: