FIDIS SZERVER TOP 1 CSATA[Ö: 10.928.733.000] Anubis [SF-TAG] & CSABIKA [SF-TAG] & Csoki [SF-TAG] vs. Sheezer [W-SQ] (T: 1.791.221.000, V: 9.137.512.000)

  • Sziasztok!
    Régóta figyelgettük Sheezer egyre nagyobbra duzzadó flottáját. Viszont nagyon messze tartotta tőlünk.:dash:

    Nagy nehezen, de össze hoztunk egy olyan időt ami mindenkinek jó és kapóra jött a bolygóköltözési kedvezmény is.:pump:

    Sheezer rendszerébe költöztünk. Miközben utaztak a flották a a bolygók után, addig a védő többször lett aktív.
    Majd nagyobb időre eltűnt és addigra felértek a flottáink is :evilgrin:, de Csoki és Anubis szemetesei még nem.
    Kémkedések után nagy meglepetés ért minket. A flotta bent pihent. Nem erre számítottunk, viszont kapóra jött.
    Mivel régóta figyeltük már így nem kellett szimulálni, ezért megindultunk Sheezer flottája ellen.
    19 perc izgulás után sikerült is leszedni a teljes flottáját. A szemét felét is sikert egyből beszedni.

    :minigun::missilelauncher:
    Kis idő múlva Sheezer aktív is lett, majd Vakációba ment.

    A szemeteseim haza értek és újra kiküldtem őket a maradék szemétért.

    Így meg lett a teljes törmelék is. :thumbsup:

    Röviden és tömören ennyi a történet. :P Köszönöm szépen fiúk a repülést, remélem lesz még ilyen. Persze jár a :beer: nekünk.

    A védőnek minden jót kívánunk és remélem vissza tér még közénk.

    Ezen az időponton (24-03-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Anubis [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 169.700

    Nehéz Harcos 12.200

    Cirkáló 37.900

    Csatahajó 15.000

    Csatacirkáló 12.200

    Bombázó 1.100

    Romboló 9.500

    Reaper 2.550

    _________________________________________


    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 602.000

    Nehéz Harcos 36.200

    Cirkáló 67.500

    Csatahajó 43.400

    Csatacirkáló 9.800

    Bombázó 1.800

    Romboló 10.700

    Reaper 3.949

    _________________________________________


    Támadó Csoki [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 313.000

    Nehéz Harcos 23.500

    Cirkáló 51.000

    Csatahajó 44.400

    Csatacirkáló 8.350

    Bombázó 100

    Romboló 21.000

    Reaper 610

    _________________________________________


    Védő Sheezer [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kis szállító 34.986

    Nagy Szállító 9.964

    Könnyű Harcos 320.346

    Nehéz Harcos 53.455

    Cirkáló 57.444

    Csatahajó 13.776

    Kolóniahajó 27

    Szemetesek 40.349

    Kémszonda 13.935

    Bombázó 6.311

    Romboló 10.761

    Halálcsillag 32

    Csatacirkáló 16.458

    Reaper 536

    Pathfinder 1.814

    Rakéta kilövő 16.525

    Könnyű lézer 5.782

    Ion ágyú 1.195

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Anubis [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 118.341 ( -51.359 )

    Nehéz Harcos 9.976 ( -2.224 )

    Cirkáló 36.029 ( -1.871 )

    Csatahajó 14.826 ( -174 )

    Csatacirkáló 12.116 ( -84 )

    Bombázó 1.091 ( -9 )

    Romboló 9.443 ( -57 )

    Reaper 2.533 ( -17 )

    _________________________________________


    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 419.871 ( -182.129 )

    Nehéz Harcos 29.479 ( -6.721 )

    Cirkáló 64.064 ( -3.436 )

    Csatahajó 42.980 ( -420 )

    Csatacirkáló 9.739 ( -61 )

    Bombázó 1.788 ( -12 )

    Romboló 10.631 ( -69 )

    Reaper 3.922 ( -27 )

    _________________________________________


    Támadó Csoki [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 219.380 ( -93.620 )

    Nehéz Harcos 19.300 ( -4.200 )

    Cirkáló 48.441 ( -2.559 )

    Csatahajó 43.945 ( -455 )

    Csatacirkáló 8.287 ( -63 )

    Bombázó 100 ( -0 )

    Romboló 20.863 ( -137 )

    Reaper 605 ( -5 )

    _________________________________________


    Védő Sheezer [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    32.304.396 Fém, 6.173.534 Kristály és 104.349.591 Deutérium


    A támadó összesen 1.791.221.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 9.137.512.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.896.621.462 fém és 1.024.555.641 kristály lebeg.

    A támadó 142.827.521 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    914.500.000 Fém és 914.500.000 Kristály

    5.892.090 Fém és 3.182.909 Kristály

    26.313.459 Fém és 14.214.540 Kristály

    14.647.500 Fém és 14.647.500 Kristály

    39.469.539 Fém és 21.321.460 Kristály

    21.824.000 Fém és 21.824.000 Kristály

    24.495.000 Fém és 24.495.000 Kristály

    921.154.962 Fém és 49.117.266 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    1.968.296.550 Fém és 1.063.302.675 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 708.646.946

    Kristály: 594.301.209

    Deutérium: 80.257.591

    A támadó(k) nyeresége 1.383.205.746 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -5.339.168.396

    Kristály: -3.080.783.534

    Deutérium: -860.387.591

    A védő(k) összesen 9.280.339.521 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Nos csúnyán nehéz ki mondanom de szép csata gratula jó bajtarsam volt és remelem lesz is !
    viszont sokáig nem lesz top 1 !

    Főképp mert 1v1 az igazi top FIRST !!!

    Jó költekezést !

    Barátom mielobbit miután visszatértel !

  • fájó szivvel mondom ezt srácok ez nagyon szép csata szépek a számok és a profit is sajnálom hogy bajtársam az áldozat és várom visszatértét ami egy darabig nem fog bekövetkezni de talán egyszer :) Igyhát a szokásos monolog a támadóknak jó költekezést neked barátom meg gyors talpraállást!!

  • Nos csúnyán nehéz ki mondanom de szép csata gratula jó bajtarsam volt és remelem lesz is !
    viszont sokáig nem lesz top 1 !

    Főképp mert 1v1 az igazi top FIRST !!!

    Jó költekezést !

    Barátom mielobbit miután visszatértel !

    Kedves Sicario!

    Elsősorban köszönjük gratulációdat.

    Másodszorra viszont csak az irigység beszél belőled. Úgy teszel mintha te 1vs1-be letudnád szedni Csoki-t,Blade-t vagy engem. Mivel mi vagyunk azon a 10mrd flottapont szinten, amivel TOP1 csata lehetne. :D De lehet próbálkozni nálunk 1vs1-be. :D

    Az hogy TOP1 csata... Nincs létszámhoz kötve. Ez a csata a legnagyobb jelenleg a Fidis szerveren amit az 1SF-Tag hozott létre.

    Amibe egyet értek veled az az, hogy remélem vissza tér és újult erővel ismét aktív játékos lesz.

  • Éppen heroes of the stormoztam ti "szemetek". Hogy nem hagyják ez embert nyugton...:D hát érett a pofon bevallom... mostanában fél válról vettem mert más dologok érdekeltek plusz az ideiglenes szünetelő munkám is sok időt elvett. Gratulálok a csatához! Nagyot néztem mikor nem találtam a flottát... főleg hogy a szemetet csak azután vettem észre hogy oda teleportáltam az expen lévőket... nem így akartam leköszönni de most egy időre elköszönök! Köszönöm a sok sok segítséget csapattársaimnak csak azt bánom hogy ezzel nagyon nem háláltam meg. Na csapassátok! :beer:

  • szerintem szimuzd ujra néhányotok flota öszesitése kuka.

    de te tudod nem irigykedem nekem is sokk csatám kint van és h ti hoztátok létre amig én nem flotázok addig nincs az uj csata majd leshet az akire esik a válasz. :D

  • :lol::lol::lol:


    Legyen úgy Sicario. De te TOP1 csatárol beszéltél úgyhogy 11mrd feletti kell legyen, és az ne találd már ki, hogy hármunk közül bármelyünket is te le tudnád szedni. Csak nevetni tudok a buta irásokon.


    Ui.: Apa kezdődik..Apa kezdődik xD

  • na most végre én is szolhatok (már vártam az alkalmat) ne itt menjen a szájkarate játékban menjenek a hajtómüvek és a tettek beszéljenek :D bocsi az offért (death megjegyzem sicario tényleg leverné csoki flottáját 1v1-ben a mai kémjelentéseim szerint!!!! Elleneed nem to mit kezdene


    Sheezer amiatt ne aggodj hogy most igy köszöntél le ez igy alakult hála részedröl a közös élmények voltak :)

  • Éppen heroes of the stormoztam ti "szemetek". Hogy nem hagyják ez embert nyugton...:D hát érett a pofon bevallom... mostanában fél válról vettem mert más dologok érdekeltek plusz az ideiglenes szünetelő munkám is sok időt elvett. Gratulálok a csatához! Nagyot néztem mikor nem találtam a flottát... főleg hogy a szemetet csak azután vettem észre hogy oda teleportáltam az expen lévőket... nem így akartam leköszönni de most egy időre elköszönök! Köszönöm a sok sok segítséget csapattársaimnak csak azt bánom hogy ezzel nagyon nem háláltam meg. Na csapassátok! :beer:

    Minden Tiszteletem a Tiéd! ;) Remélem újra játszunk még egymással szemben vagy egymás oldalán :) A többiek meg had karatézzanak, szájjal :D IS ;) Sok sikert Neked addig is...! :)

  • Papot ide roptibe 😅

    🤣🤣🤣

    Hat ha folytatja akkor egy szívós tag lesz köztünk ha nem akkor az is érthető !

    Nos nem tudom ti hogy vagytok vele de malesde neked meg jár egy kiadós da da volt komám

    Csabi nem karatézó akartam puszta tényeket közöltem és aki tudja az tudja kinek is írtam hogy kit is tudnék elkapni

    Ha végzek a bányász életmóddal akkor újult erővel tudok indulni az fs-tag ok ellen

    A szerveren tan 2 flotta az amit nem tudok profitosan vagy döntetlen nélkül leverni !

    Szóval szimuz nyugodtan én nem acsarkodni jöttem ide hanem egyszerűen beszélgetni vagyis reagálni .

    Irigy nevem vagyok tele a top hof a csataimmal szóval én itt zárom.

    Van jobb dolgom

    A csata meg mindig szép a profit is.

    Szervezés sem rosz szóval nem szóltam le senkit .

    Szervusz tok

    Malesde viszont te tudod mi jár meg öcsém ért szóval...

  • Nos Csabi a "Kegyetlen kivégzés" címet inkább ennek a csatának adtam volna, de nem lett volna korrekt a védővel szemben, egyenes háttal állt az eseményhez.


    Szépen összehoztátok :thumbsup:, erről szól a játék! Tisztes csapatmunka volt, így kell ezt csinálni. Előbb-utóbb mindenki ellankad a játékban, bármennyire is résen van, és az ACS erről szól - TOP1 flottás is elhajlik, ha nem figyel :S.

    Jó költekezést, ezen az Unin lehet fejlődni. A "ha nem lennék bányász, ha lenne időm, pénzem, stb ... " kijelentésekből sok olvasható a fórumon, - :minigun: tettek kellenek. Nézzünk hát valamit, most van idő fejlődni ... sajnos X/

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nos Csabi a "Kegyetlen kivégzés" címet inkább ennek a csatának adtam volna, de nem lett volna korrekt a védővel szemben, egyenes háttal állt az eseményhez.


    Szépen összehoztátok :thumbsup:, erről szól a játék! Tisztes csapatmunka volt, így kell ezt csinálni. Előbb-utóbb mindenki ellankad a játékban, bármennyire is résen van, és az ACS erről szól - TOP1 flottás is elhajlik, ha nem figyel :S.

    Jó költekezést, ezen az Unin lehet fejlődni. A "ha nem lennék bányász, ha lenne időm, pénzem, stb ... " kijelentésekből sok olvasható a fórumon, - :minigun: tettek kellenek. Nézzünk hát valamit, most van idő fejlődni ... sajnos X/

    nem vagyok bányász top 2 o flotas vagyok csak egyszerűen nem akarok hadakozni ..unom nem hoz lázba

    0/24 Ben fent tudok lenni mindig munka mellet is most meg annál is több idom van de lusta vagyok hadakozni aki kihoz a sodrombol azt szoktam execurozni de az pl mert barát listasat támadja le vagy csak egyszerűen áruló volt stb ...

    szóval én ennyit fűztem ehez .
    elegem van az állandó veszekedésekbol korrekt beszélgetés ennyi

  • Én kihoztalak parszor a sodrodbol megsem tudtal elkapni. Hat hogy van ez?


    Koszonjuk a gratulaciokat. Es igen a tettek kellenek.


    Top2 flotta az csak egy dolog. Ott vagyok mogotted vagy akar elotted.. ez a resz gyorsan valtozik. Nem az a lenyeg hanyadik vagy... :)


    EDIT: Friss statisztika 2020.03.25 20:15
    8AiAZyA.png


    Csak mert mindig a statisztika alapján itélik meg egyesek az embert. :) Én mondtam gyorsan változnak a pozíciók. :D Nem ezen fog eldőlni ki a jobb és az ügyesebb. :)

  • Jujszi na most saját szövidel versenyzel csak hogy fogást találj rajtam?


    koma a saját társad elözött vissza csak addig voltál top 1 flotás mig lefényképezted. neharagudj de ez röhej. de én tényleg nem szolok már semmit mert a végén bant kapok... de emellet nem tudtam elmenni szó nélkül. toplista rémálma vagy !

  • En senkivel nem versenyzek.

    Tenyeket kozoltem. Mert te olyan jonak tartod magad. Hogy magadba te mindenkit beutnel.


    Te kezdted az egeszet. Mert nem birod beemelni hogy vannak nalad jobb jatekosok is.

    Az irigyseg beszel beloled. Es keresed a kifogasokat mindenre.


    Mutassatok ti is ilyen vagy hasonlot. :) Tartsatok ossze es ne szet huzzatok.

    Offolod az elejetol a csatat.


    Te vagy az ászok ásza. A flották királya. :)



    Témat kerem zarni mert szetoffolja ezt a szep csatat a butasagaival ami nem ide tartozik.


    Koszonom kommented de unalmasak mar. Ne irj! Cselekedj!