SADV, TOP1, TOP1, 252RIP 1v1 [Ö: 29.338.714.000] Sasuke [USA] & azralot [USA] vs. Overtkill [R-G] (T: 5.184.395.000, V: 24.154.319.000)

  • Én(Aztalot) csak azért mentem hogy ki tudjam tenni, mert az elkövetőnek nincs fórum fiókja. Egyúttal gratulálok is a csatához.


    Örömmel mutatom be a szerver TOP1 csatáját és 1 kém híján a TOP1 1v1 csatát.
    Elsősorban And1-nak lenne ajánlva a csata.
    A védő folyamatosan kémkedett lehet, hogy felsőbb utasításra.
    A flottát mai napon kívül nem látta senki. Annyit tudták, hogy 3550 DS.
    Jött az S.A. Event, DS bontás.

    Tegnap nem jött össze a csata mert másfél óra volt deut keríteni, és indulás után nem sokkal ON lett a védő.
    Senki nem hitte volna, hogy a védő 83 rendszert fs-el 25 Mrd flottával a deu a tegnapi tartózkodáshoz legközelebbi holdon várta az indulást.
    A védő órákra hagyja benn a full-t most odébb kellett vinni a deu-t 30 perc alatt ott termet és 20 perc alatt le csapva a védő.

    Ezzel a kis zenével kedveskednék neki:

    https://www.youtube.com/watch?v=juYOtYvXB64&feature=share
    Azért mert go lett a főnök attól még ne szállj el.
    TOP2 flotta a TOP3 ellen.




    Ezen az időponton (11-03-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

    Támadó Sasuke [USA]

    naruto-x7rust-boruto-naruto-1200x900.jpg.webp

    https://www.youtube.com/watch?v=2CgYfX0PVjY&feature=share


    ________________________________________________

    Könnyű Harcos 1.421.164
    Nehéz Harcos 25.820
    Cirkáló 125.777
    Csatahajó 10.238
    Csatacirkáló 1.219
    Bombázó 218
    Romboló 232.454
    Reaper 49
    _________________________________________

    Támadó azralot [USA]
    ________________________________________________

    Kémszonda 1
    _________________________________________



    Védő Overtkill [R-G]

    https://www.youtube.com/watch?v=juYOtYvXB64&feature=share

    ________________________________________________

    Kis szállító 41
    Nagy Szállító 37.902
    Könnyű Harcos 562.242
    Nehéz Harcos 21
    Cirkáló 91.279
    Csatahajó 14.743
    Kolóniahajó 9
    Szemetesek 63.551
    Kémszonda 1.004
    Bombázó 19.100
    Romboló 56.000
    Halálcsillag 252
    Csatacirkáló 35.400
    Reaper 15.745
    Rakéta kilövő 2.990
    Kis pajzskupola 1
    _________________________________________



    A csata után ...

    Támadó Sasuke [USA]
    ________________________________________________

    Könnyű Harcos 622.222 ( -798.942 )
    Nehéz Harcos 14.380 ( -11.440 )
    Cirkáló 95.994 ( -29.783 )
    Csatahajó 9.357 ( -881 )
    Csatacirkáló 1.142 ( -77 )
    Bombázó 205 ( -13 )
    Romboló 224.857 ( -7.597 )
    Reaper 47 ( -2 )
    _________________________________________

    Támadó azralot [USA]
    ________________________________________________

    Kémszonda 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Védő Overtkill [R-G]
    ________________________________________________

    Megsemmisült!
    _________________________________________


    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    16.411.517 Fém, 35.354.164 Kristály és 373.158.715 Deutérium
    4.102.879 Fém, 8.838.541 Kristály és 93.289.679 Deutérium
    1.025.720 Fém, 2.209.635 Kristály és 23.322.420 Deutérium
    256.430 Fém, 552.409 Kristály és 5.830.605 Deutérium



    A támadó összesen 5.184.395.000 egységet vesztett.
    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 5.184.535.000.

    A védő összesen 24.154.319.000 egységet vesztett.
    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 24.162.991.000.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 13.258.722.829 fém és 8.039.424.072 kristály lebeg.
    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:56.000 fém és 56.000 kristály.


    A támadó 564.352.714 egységet zsákmányolt összesen.

    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen
    Fém: 9.720.784.375
    Kristály: 6.636.601.821
    Deutérium: 320.690.419
    A támadó(k) nyeresége 16.678.076.615 egység.
    A támadó(k) 2.079.608 becsületpontot kaptak.



    A védő(k) összesen
    Fém: -13.050.714.546
    Kristály: -8.646.877.749
    Deutérium: -3.029.751.419

    A védő(k) összesen 24.579.243.396 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Tehát!

    Az egy dolog, hogy GO lettem!

    Továbbá ez a csata sosem jött volna létre, ha nem vagyok V ben!Egészen addig meg sem mert volna indulni senki.

    Ha valamit én akarok tudni, akkor azt megtudom, nem kell nekem senki sem kémkedjen eddig sem kellett!

    Mást nincs értelme részleteznem!


    Mindezen kívül a csata szép!

  • Nem kívánok válaszolgatni, mert nem az én csatám, de annyit meg kell jegyezni, hogy tegnap ugyan így elindultunk, csak feljött a védő mert sok idő volt deut keríteni. Amúgy is úgy emlékszem az előző 4 szövitárs leszedésénél se voltál V-ben.

  • Ez nagyon rágalmazás gyanús bejegyzés volt Devil666.
    Pont tőlem kapta az accot és pont azért hogy ilyen csatákat éljen meg az a remek account.

    Nekem már nem volt kihívás a játékban, azzal a játék stílussal amit képviseltem és amúgy is meguntam, hogy az említett GO zaklat azzal, hogy biztos csalok azért nincs esélye beérni, meg lobbizik, hogy bannoljanak, mert hát önerőből nem megy akkor...
    Az is durva hogy 12 év ogame után is rám mondják, hogy "fogalmatlan játékos" még úgy is hogy magasan TOP1 voltam flotta nélkül is.

    Szerintem elismerni kéne a jó játékosokat, nem mocskolni, persze ez az én aberrált gondolkodásom.

  • szep munka Baratom!!! :) errol van szo..!!! Megtorlo, te kis humor herold..:DD mit tudtal volna tenni hogy ne legyen beverve a vedo, ha nem is lennel V-modban, akkor sem tudtad volna megmenteni, mert azt se tudtad h tamadjak:DDD istenem te Go-k gyöngye:D!!! a vedo a pancser..hogy ekkora flottat, bent hagyj orakig.. ugy h mar elozo nap mar ramozdultak.., baratom csak kihasznalta hogy ismet egy hozza meltatlan jatekost vert agyon..!! csak igy tovabb Cimbi!!

  • Sziasztok, szép volt, gratulálok!

    Pár dolog, amit azért tisztába tennék...

    1. Saját szakállamra kémkedtem, semmi felsőbb (sic!) utasítás nem volt, ez egy játék...

    2. A flottát láttam, meg is van a képernyőmentésem erről, a tegnapi alkalomból, korábban rémlett az a több ezer DS, mondtam is hogy szép lesz ezt leszedni...

    3. Nos igen, tedd azt amit az ellenfél nem vár, azért is mentem oda, ahova, mert éjszakai holdrombolásra számítottam.

    4. A 3. nagyobb flottám vesztésével megtanultam azt, hogy nem elég, hogy 15-20 percenként ránézek a a pihenő flottámra, és lyukas óráimban megindulok, ha van valaki, Megtorló tudna mesélni, milyen módszert alkalmaztam...:D Ma pont ellenőrzést kaptam, és rá se mertem pillantani a telefonomra, ideges is voltam, mi lesz most, sejtettem hogy Top1 játékos nem hiába nézelődik mostanában. Ilyen ez a játék...:)

    Semmi gond, összekaparom magam, és folyamatos fs-ben lesznek mostantól a flottáim.

    Még egyszer, szép volt, jó észrevétel, és a játék megy tovább, ha már And1-nek lett ajánlva a csata, akkor azt mondom hogy 1:1...

  • Kedves Oster!

    Úgy voltam vele hogy nem válaszolok de csak rászántam magam!

    Túl jól ismerem az új acc tulajt ahhoz hogy tudjam milyen "értékeket" képvisel!

    Hogy hány accountot VETT KPRA és tett végleges bannra!

    Hogy mennyit ér neki a barátság (itt megjegyezném: Semmit!)

    Hogy mire tart egy álltala létrehozott szövit. (amit az első adandó alkalommal képes cserben hagyni, és folyamatosan kicseszni annak tagjaival a legkülönfélébb módon, az álltala létrehozott szövetséget amiben évekig alapítóként volt jelen konkrétan hátbaszúrta, azon igyekezett hogy teremtsen széthúzást közöttünk és hogy egy másik szövetséghez csatlakozva új accjával leszedjen minket miközben még fent volt a szövicsetünkön és ott jópofizott)

    Kérlek, ne próbáld meg bemutatni mert már tökéletesen sikerült kiismernem, jobban mint másoknak! Azért írtam hogy vette mert tudom hogy milyen eszközökkel szerez új accokat amiket álltalában bannra is rak! Sajnálom hogy van olyan aki még képes top accot adni a kezébe annak ellenére hogy mennyit rakott bannra!

    Ne érts félre, nincs veled semmi bajom, sőtt... Nem is ismerlek, de őt viszont elég jól ahhoz hogy tudjam megvillantotta a pénztárcát hogy az az acc az övé legyen. Neked minden jót kívánok a való életben!

    A védőnek pedig kitartást és gyors talpra állást valamint Revansot!

  • Kedves Devil666!
    Amikor az acc átadás szabályosságát vonod kérdőre, akkor engem is támadsz vele.
    Az account valószínűleg visszakerül majd hozzám, bár még nem tudni, hogy akarom e folytatni.
    Én szerettem volna pihentetni ő meg szeretett volna vele játszani, így megkapta.

    A védő hozzáállása alapvetően pozitív, bár nem tudom van e értelme úgy játszani hogy csak folyamatos FS-en van valaki.
    A pontjai felét vesztette el a csata során, szép kis munka lesz visszahozni.

  • Kedves Devil666!
    Amikor az acc átadás szabályosságát vonod kérdőre, akkor engem is támadsz vele.
    Az account valószínűleg visszakerül majd hozzám, bár még nem tudni, hogy akarom e folytatni.
    Én szerettem volna pihentetni ő meg szeretett volna vele játszani, így megkapta.

    A védő hozzáállása alapvetően pozitív, bár nem tudom van e értelme úgy játszani hogy csak folyamatos FS-en van valaki.
    A pontjai felét vesztette el a csata során, szép kis munka lesz visszahozni.

    Ha van gazdaság bármi lehetséges.

  • Így, hogy sikerült túltennem magam az ítélet napon... ^^ gondoltam megnézem még 1x a csatát, aztán meglepődtem, hogy már csak top2 vagyok...:lol: Látom átszerveződtek az erőviszonyok, aminek természetesen csak örülök (dögöljön meg a szomszéd lova is). ^^ Viccet félretéve, köszönöm Urak, hogy gondoltatok rám (is), jó költekezést! :hail::beer:

    Overtkill, pontosítok, ez még csak 0.5-1 ;) és nyuszinak jobban örültem volna... De természetesen így is kárpótolva vagyok az álmatlan éjszakákért! :phatgrin: