Licit.

  • elmondom kollega ha már értetlenkedve kirakod ide 15m ig nyereséges a cucc 30 as bányákkal számolsz jól jövedelmez annak aki nem arra használja hogy másokat farmoljon

    15milláig mitől nyereséges? Mikor ha okosan licitálsz párezerért megkapod xD

    De miért is beszélsz itt 30-as bányákról, miközben neked nincs is. :DDDD

  • megint lenézel öreg hiba barátom.. igaz nem építek giga flottát mert feleslegesnek tartom azon törekvés a jelen állásba ,, túl korai


    az építkezést illeti hamarosan de ha számolsz kicsit rá fogsz jönni mire célzok


    *Hozzászólások összevonva - Lorovus

  • ez annyira haszontalan mint a posztjaidnak a nagy része!

    Nem tudtam, hogy meg kell osztani egy licit bukást ha nem viszem el :( máskor majd én is megosztom.

    Viszont a te kommentjeid biztos hasznosak. xD

    Itt nem arról van szó, hanem nevetséges amit csinált. Ha akarom viszem. :)


    hát igen.

    egyesek összekeverik a fórumot a szövichattel.

    verd le rajta ha annyira zavar.

    Ja mindenki minden hülyeséget megoszhat. Általános beszélgetésbe van, bármi kitehető...


    Ui. Amugy eltértünk megint a téma nyitásról.


    Gurat kérlek zárd!!! Hülyeség volt nyitni...mert választ itt semmire nem lehet kapni normálisan!!


    *Hozzászólások összevonva - Lorovus

  • nézd végig milyen threadek találhatók az általános beszélgetések között.

    mindegyiknek van valami értelmes célja.

    a tiédnek kicsit úgy érzem h annyi volt a célja hogy lejárasd a licitelőt.

    mert ha annyira érdekel ez a dolog, megkérdezhetted volna tőle privátban.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Jó bányákkal sokat is megérhet adni egy-egy gyorsítóért. Mindenki maga ítélje meg, neki mennyit ér. Vannak furcsa dolgok, és mindenki úgy játszik, ahogy akar. A liciten meg nincs felső határ :D

  • A fórum azért van hogy bárki bármit meg kérdezzen esetleg kitegyen ez egy ilyen volt :D

    Szerintem tartsunk mindenkit tiszteletben és kérdését.Ha le akarjátok rendezni ott a galaxis.

    Én előszór azt hittem kisebb licittel vitt el tárgyat.majd láttam hogy nem.


    Legalább van valami érdekes :D

  • A minap egy élő árverési licitnél a 8M. értékű zártkertet 14M-ra ütötték. Ez mitől lenne normális? Pedig lehet az volt. A való életben is van ilyen, gondolom meglátják a "magas licitet" , és bereccsennek. Ennek az a gyógyszere, ha valaki presztízsből ráüt, és elviszi. A hatodik veszteségnél már igencsak begondolkoznának. Annyi különbséggel, hogy itt elbukod a licited, a valóságban nem! Próbálj rá.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]