• Szeva , valszeg nem a pontjaiddal van a gáz... Én is felfedező vagyok , jelenleg nekem se hozz sokat. 140m+ az acc.

    Hát nekem az 1500/1500/1500/1500 vált be , de ízlések és pofonok ...^^ csc , felfedező , nsz , kém így a kalózok 90% is profitos , és 100m a flotta kapacitás . Így ha bele futok egy 90m+ fémbe azt is el tudom hozni .

  • Én ezzel járok:

    12.000 nh

    18.000 nagy szállító

    10 kém

    10 pathfinder

    10 csatacirka


    Nem minden nap tápos...de 100+ milla nyersi bejön általában.

    Kb. 100 expenként elveszik egy flotta ami -350 milla kb... de bejön vele napi 1-4 db kalózcsata ami kb 20 milla profit, alienek ellen kicsit jobb, de olyankor én is vesztek olyan 4- millát.

    + jönnek a flották... amiket nem számolsz, mert nem vagy fejszámológép, de kb 20-30 millás / flotta vagy jobb.

    Edit: kb 200-250 expenként esik le egy flotta... 5-6 naponként eddig.


    Elvileg az lenne a lényeg, hogy a nehéz harcos és a nagy szállító kb . 2/5 - 3/5 arányban legyen, így profitos a kalózcsata... (kb 400.000 bukóval)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • Mondom mi kell neked.

    100 felderítő 400 csata cirka 1000 nhsz 1000 szonda

    Kis ütős csapat ami hajót is talál.

    3.675.000 Kristály elfogva.
    6.300.000 Fém elfogva.

    12.075.000 Kristály elfogva.

    11.550.000 Fém elfogva.

    7.350.000 Fém elfogva.
    5.250.000 Kristály elfogva
    21.000.000 Fém elfogva.

    7.000.000 Deutérium elfogva.

    Ez egy egesz napos expit kívánt.


    Némi hajó mennyiség is jött.

    Nem mindegy hogy küldöd el öket ha 6 expid van 6 helyre külön külön és nem mindig oda.

    Küld 1-6 helyig ballra majd jobbra őket és a slot töltődik.

    Minek égetitek a deut ha nem kell :D

  • 1 romboló 1 felfedező 2200nsz 1000 kém. Én ezzel csapatom volt hogy 500 csatacirkát hoztak egyben meg némi aprólék.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • - Van e kimerülés expen?
    - Mi van akkor, ha csak egy helyről expelünk sokáig?
    Minek az esélyét növeli?

    (kalózok, nulla nyersi, flottavesztés)


    Most egy helyről expelek egy ideje: egyszer azt írja ki, hogy új vagyok a helyen, egyszer azt, hogy már sokan vannak a helyszínen.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Mindig más rendszerbe expelek . 1 héten 1 rendszerbe maximum 30 expem van. Általában 10-12 rendszert előre hátra le tudok így egy hét alatt ... Lásd példa 3.201 től 3.213 ig és 3.201 től 3.189-ig és nagyjából az 1 hét alatt 30 exp jutt mindenhova , ezen kordinátákra . Közbe 1-2 bánya építés (sajna már 2-3 nap mire 1 meg van) . Aztán tova költözök . És ott ugyan így . Le kopogom szerencsém is van. Egyetlen egy flotta ment a levesbe... Az is a legelején ... Mondjuk az is igaz hogy a most aktuális 7 kör se egy rendszerbe van hannem egymás mellettiekbe ....^^

    Ha pl mind a 30 expet egybe tolnám egy rendszerbe sanszos hogy az első 10x után szinte minden csak bukó lenne...^^

  • Most lassan egy hete egy helyre mennek ki az expek.

    - Eddig nulla flottavesztés.

    - Nem látom a különbséget... eddig naponta költöztem az exp flottákkal és úgy küldtem ki magam mellé a 7x4-5-6 exp flottát.


    Annyi, hogy néha kiírja a kém, hogy majdnem beleütköztünk egy flottába... aztán visszaáll arra, hogy itt senki nem járt előttem, és ez váltakozik.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ez a Felfedező szerencsekerék olyan tökéletesre sikeredett hogy képtelenség tartani vele az iramot. Valami eszement nyersanyag, hajó mennyiséget oszt ez a kaszinó, képtelenség tartani vele a tempót. Fel is adtam, de bízom hogy előbb utóbb jön valami adó, mert így az egyensúly kegyetlen megborult.

    Szóval szerintem ne menj semmivel Death Divisor mert a végén előrángatsz valami űr szörnyet a sötétből, ki tudja mik laknak ott 16-on? Olyanok akik arra várnak hogy valahogy kitörjenek és elnyeljék az univerzumot. :monster:

    Szóval ne menj semmivel az a biztos nem érdemes kockáztatni ;)

    Mármint persze szerintem :phatgrin:

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Esetleg ha megdolgozol az expedíció státusszal napi 100 mill pluszfém és csurran cseppen kristály deu is plusz napi telemerés.Nem mondok semmit csak annyit van benne potenciál jól kell ismerni az expedíciós körülményeket.

    Mi mivel kapcsolódik össze.

    Már magam se tudnám megmondani mi hogy merre csak repülők és hozom ami van.


    Keres egy tiszta helyet ahol senki nincsen toljál gyors hajókat is ha csatát szeretnél.Kis nyersi 5-5 mill fém kristály képében.

    Én kb mióta van felderítő 8 millió pontot szedtem össze persze mondhatom békén hagynak :D és én is békén hagyom őket.


    Pont hogy a felderítő hozza a gazdaságot be mint cp et.


    Lehet reggeltől estig expizni ha rá érsz :D gyorsan meríted a expedíciós slotot.


    edit: eddig jól ment az edit gomb használata.. :) üdv, T.

    Igen eddig ,D


    *Hozzászólások összevonva - Lorovus