[Ö: 2.646.267.000] Gagarin [H U J E] vs. zozzancs [Kezdok] & Gurat [Nyugger] (T: 2.500.044.000, V: 146.223.000)

  • Sziasztok!

    Mostanság semmit sem tettem ki, ha volt is... meg sokszor inkább nem is volt.

    Ezt a kalandot azért megosztanám.

    Zozzancs és Gagarin közt nem tudom pontosan milyen nézeteltérés van,

    de azt játszák, hogy zozzancs vakációzik, aztán mikor feljön végre

    akkor Gagarin mindig jól megtámadta sok-sok csillagal,

    aztán újra elmegy vakációzni, mert úgysem tehet semmit.

    Most rámírt, hogy esetleg nem e védenem be.

    Semmi bajom Gagarinnal, még csak kémkedni sem kémkedtük egymást,

    de egy ilyen lehetőséget nem hagyhattam ki, így elküldtem a rombolókat,

    ha már ezt hozta a csillagok állása, akkor legyen ez...

    Tudtam, hogy csak akkor lesz ez meg, ha Gagarin is elöregedett mint én.

    Így hát csináltunk egy ilyen lusta öreges csatát. Ő sok óra alatt odacammogott

    a járókeretes dénesekkel... és elküldtem a gőzmozdonyokat, amik megettek pár lapát szenet...nosztalgiajáratként

    Zozzancs még csak ennyire sem erőltette meg magát... elment vakációba vissza, és szerintem még most sem tudja mi lett a buli vége...




    Ezen az időponton (10-02-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Gagarin [H U J E]

    ________________________________________________


    Kis szállító 1

    Kolóniahajó 1

    Halálcsillag 250

    _________________________________________


    Védő zozzancs [Kezdok]

    ________________________________________________


    Csatahajó 1

    Rakéta kilövő 1.101

    Könnyű lézer 1.100

    Nehéz lézer 1.100

    Gauss ágyú 550

    Ion ágyú 447

    Plazmatorony 352

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________


    Védő Gurat [Nyugger]

    ________________________________________________


    Romboló 66.666

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Gagarin [H U J E]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő zozzancs [Kezdok]

    ________________________________________________


    Csatahajó 1 ( -0 )

    Rakéta kilövő 1.082 ( -19 )

    Könnyű lézer 1.085 ( -15 )

    Nehéz lézer 1.080 ( -20 )

    Gauss ágyú 539 ( -11 )

    Ion ágyú 441 ( -6 )

    Plazmatorony 344 ( -8 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    Nagy pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Gurat [Nyugger]

    ________________________________________________


    Romboló 65.510 ( -1.156 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 2.500.044.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 146.223.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 395.811.600 fém és 317.346.600 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -1.250.012.000

    Kristály: -1.000.022.000

    Deutérium: -250.010.000

    A támadó(k) összesen 2.500.044.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 325.621.100

    Kristály: 258.916.100

    Deutérium: -17.602.000

    A védő(k) nyeresége 566.935.200 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Szép nagy durr lett :) :!: Azt lehet tudni, én már nem emlékszem, hogy ACS védés közben is lehet vakiba menni? Csak azért, mert ha igen, bizony Gagarin húzogathatja a flottát, kémkedni nem tud 8o , nem is látja a védést - az bizony nyalóka. Én úgy értelmeztem, hogy ezek szerint lehet : " elment vakációba vissza, és szerintem még most sem tudja mi lett a buli vége...", azért rákérdezek :S .

    Ilyenkor jön a 7. érzés, mi van, ha Gagarin becsatlakozik ACS egy giga flottával, mert úgy gondolja ... de nem így történt, öregszünk :) .


    Jó költekezést !

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • szép volt gurat!

    gracca, még sok ilyet :)

    Alkiller! azt nem tudom hogy zozzancs még a csata előtt ment v-be, vagy csak utána, de Gagarinnak elég lett volna ph-zni, még csak lassítani vagy kémkedni se kellett volna.

    ráadásul 250 ds erre a tekire?

    mintha atombombát vetnél be hangyák ellen :D

    minden esetre gyors pótlást és több odafigyelést a támadónak!

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Acs védés alatt el lehet menni vakba, és ha támadnak akkor is. Zozzancs is így tett. Viszont ilyenkor már nem lehet ph-zni és nem lehet acs-ban a támadást sem húzogatni, sem pedig becsatlakozni más hajókkal már.

  • Acs védés alatt el lehet menni vakba, és ha támadnak akkor is. Zozzancs is így tett. Viszont ilyenkor már nem lehet ph-zni és nem lehet acs-ban a támadást sem húzogatni, sem pedig becsatlakozni más hajókkal már.

    Köszönöm a frissítést, valahogy én is így gondoltam. Egyedül ez a becsatlakozás lett volna nagy kérdés, soha nem olvastam róla, és én sem próbáltam, igen ritka szitu. De ha nem lehet, akkor nem is keresem ;) . Gagarin bereckírozott ezzel a giga túlerővel, most nem jött be. A csata mindig ötös :thumbsup: .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nah, én is tényleg öregszem... ezt most vettem csak észre:


    Szemetesek-dnak (20000 hajó) összesen 700.000.000 raktárkapacitása van. A cél .... -nál 395.811.600 fém és 317.346.600 kristály lebeg az űrben. Betakarítottál 382.653.400 fémet és 317.346.600 kristályt.


    Szóval nem szedtem a teljes df-et. A profit enynivel kevesebb. Akinél landolt a kis fémecske, annak jó költekezést!


  • Szép ninja kellemes bevezetővel...

    Emlékszem Zozzancs korábbi megindulásaira... minden volt a flottájában, kukától kezdve bármilyen hajóig... és olyan kellemes közelségben is volt :)

    Én is átgázoltam rajta néha... csak nem nagyon érte meg. Kis flották mindenhol és nulla szakértelem. Ha van az embernek ereje 100-100 ds-el mindenhol... talán lesz belőle valami. Nomeg ad neki időt felébredni, még akár írhatott is volna, hogy "Helló! Itt vagyok, elpakoltam" ... de semmi.

    Gagarin ott a környéken farmolta az i-seket és nem szerette, ha lyukra fut ki... ezért rádörgött egyszer kétszer szegénykére... amit ő szintén nem hallott meg. Ilyenkor hangosabban kell bekopogni, amit meg is tett néhányszor... míg vakba nem ment.


    De ha ott kuporog a pók a háló alatt és ugyanerre vár, talán jó odafigyelni. 250 ds, meg nagyon csábító tud lenni... én nem bántottam volna, mert kedves vagyok :monster:

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • olykor, olykor hibázunk rossz döntést hozunk és rossz oldalra állunk - így történt ez most is az esemény minden egyes résztvevőjével .....


    Gurat - amit ott felejtettél azt én szedtem be a gyorsabb talpra állás céljából :hail: