Védelem feltörve :-) [Ö: 137.311.000] CSABIKA [SF-TAG] vs. Helix19 [W-SQ] (T: 1.920.000, V: 135.391.000)

  • Csak úgy, mert jól esett.

    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Ezen az időponton (10-02-2020 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Bombázó 800

    Romboló 7.700

    Reaper 2.072

    _________________________________________


    Védő Helix19 [W-SQ]

    ________________________________________________


    Kémszonda 198

    Napműhold 4.560

    Crawler 788

    Rakéta kilövő 28.642

    Könnyű lézer 12.085

    Nehéz lézer 567

    Gauss ágyú 229

    Ion ágyú 1.420

    Plazmatorony 107

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó CSABIKA [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Bombázó 786 ( -14 )

    Romboló 7.696 ( -4 )

    Reaper 2.071 ( -1 )

    _________________________________________


    Védő Helix19 [W-SQ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    2.044.852 Fém, 904.464 Kristály és 721.387 Deutérium


    A támadó összesen 1.920.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 135.391.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 6.912.900 fém és 3.845.925 kristály lebeg.

    A támadó 3.670.703 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    2.304.300 Fém és 1.281.975 Kristály

    6.912.900 Fém és 3.869.925 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    9.217.200 Fém és 5.151.900 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 10.237.052

    Kristály: 5.451.364

    Deutérium: 431.387

    A támadó(k) nyeresége 16.119.803 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -99.524.352

    Kristály: -32.079.964

    Deutérium: -7.457.387

    A védő(k) összesen 139.061.703 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Most lett elegem.... Ártottam valamit.? Most komolyan bármit? Elvoltam magammal gyujtogettem építgettem és ilyen nevetséges nyereségért meg indulsz ez nem más mint provokáció már nem is tudom hányadik. Már nagyon kezd elegem lenni belőled már egy csomó embert oda toltál, hogy hagyja abba a játékot és igencsak nem jó napot választottál ma a provokációhoz mert ma mindenki jobban tette hogy, nem szólt hozzám..... De te Te kis görcs egy rossz szóval nem illetékek de már rohadtul elegem van belőled hogy el baszod az ember játékhoz való kedvét nem értem mi értelme van játszani így.... De tudod mit túl jó napomat fogtad ki mert másképp abba hagynám de ma olyan jó napom van hogy ki jelentem mostmár te vagy a halál listám leges legelején darabokra foglak tépni és egy kis kisszállitód sem fog maradni..

    . Uto irat annyi szerencséd volt hogy egész nap nem volt áram és le merültem ;)

  • Most lett elegem.... Ártottam valamit.? Most komolyan bármit? Elvoltam magammal gyujtogettem építgettem és ilyen nevetséges nyereségért meg indulsz ez nem más mint provokáció már nem is tudom hányadik. Már nagyon kezd elegem lenni belőled már egy csomó embert oda toltál, hogy hagyja abba a játékot és igencsak nem jó napot választottál ma a provokációhoz mert ma mindenki jobban tette hogy, nem szólt hozzám..... De te Te kis görcs egy rossz szóval nem illetékek de már rohadtul elegem van belőled hogy el baszod az ember játékhoz való kedvét nem értem mi értelme van játszani így.... De tudod mit túl jó napomat fogtad ki mert másképp abba hagynám de ma olyan jó napom van hogy ki jelentem mostmár te vagy a halál listám leges legelején darabokra foglak tépni és egy kis kisszállitód sem fog maradni..

    . Uto irat annyi szerencséd volt hogy egész nap nem volt áram és le merültem ;)


    Már megne haragudj de a játék erről szól, ha nem tetszik mennyél barbi babázni :)
    Nem fogok engedélyt kérni tőletek, hogy támadhatok-e vagy sem??!!

    Másik meg, lehetne normálisan is irni...A "kis görcs" szóért nehogy én farmoljalak inaktivra. :D

    Ezaz, tépj szét, de gyúrj hozzá még mert a teljes flottádat 1mrd profitra verném :D



    Ui.: Arról nem én tehetek, hogy kint hagytok nyersit, flottát vagy bármit is...Aztán beütöm, és annyi kitartás nincs az emberekbe, hogy azután folytassák.
    Engem is ütöttek be mégis itt vagyok.
    A játék erről szól, egyszer fent egyszer lent.. :D De inkább fent. :P

  • Bocs de nem "edit-elek" már. De mindegyik csatánál ezt művelitek. Olyan nehéz elismerni ha a másik jobb vagy ügyesebb? Én őszintén már nevetek a kommenteken.
    Ha meg provokációnak veszed, akkor legyen az. Várom a választ is akár, ha mersz, vagy mertek a pároddal. :D

    További jó játékot, Szia


    Nem lehet mert eddig mindent szó nélkül hagytam de ezt már nem fogom tűrni..... Aztán nehogy csak meglepődj én is tele tudnám pumpálni sötétel ha úgy akarnám… :')

    Ha én használnék sötét anyagot jóval Top1 lennék. Abba biztos lehetsz hogy én nem használok.

  • na na nem úgy megy az ! Itt vagyok azért én is az asszony ért harapok mint ahogy te is tenned !


    Lehet h o ellene lenne egy kis profitod de ellenem nem éppen lenne már sokk sikered .


    viszont hálával tartozom elerted egy csataval azt amit én eltudtam 😂❤️

    Most lett elegem.... Ártottam valamit.? Most komolyan bármit? Elvoltam magammal gyujtogettem építgettem és ilyen nevetséges nyereségért meg indulsz ez nem más mint provokáció már nem is tudom hányadik. Már nagyon kezd elegem lenni belőled már egy csomó embert oda toltál, hogy hagyja abba a játékot és igencsak nem jó napot választottál ma a provokációhoz mert ma mindenki jobban tette hogy, nem szólt hozzám..... De te Te kis görcs egy rossz szóval nem illetékek de már rohadtul elegem van belőled hogy el baszod az ember játékhoz való kedvét nem értem mi értelme van játszani így.... De tudod mit túl jó napomat fogtad ki mert másképp abba hagynám de ma olyan jó napom van hogy ki jelentem mostmár te vagy a halál listám leges legelején darabokra foglak tépni és egy kis kisszállitód sem fog maradni..

    . Uto irat annyi szerencséd volt hogy egész nap nem volt áram és le merültem ;)

    babám ! Te meg oda figyelj ne aggódj ! Amíg jatszok baj nem lesz az ilyennekel nem kell foglalkozni !

    Provokáció nem provokáció ezt akarja ennyi !
    ❤️❤️

  • na na nem úgy megy az ! Itt vagyok azért én is az asszony ért harapok mint ahogy te is tenned !


    Lehet h o ellene lenne egy kis profitod de ellenem nem éppen lenne már sokk sikered .


    viszont hálával tartozom elerted egy csataval azt amit én eltudtam 😂❤️

    Mint ahogy ellened is már befutott pár profitos csata az a jövőben is előfordulhat.


    babám ! Te meg oda figyelj ne aggódj ! Amíg jatszok baj nem lesz az ilyennekel nem kell foglalkozni !

    Provokáció nem provokáció ezt akarja ennyi !
    ❤️❤️

    Mennyetek szobára, ez nem ide tartozik !!


    !

    Kérem kulturáltan rendezni a konfliktust! verjétek egymást ingame, a szókarate meg maradjon el, és legyen helyette higgadt, megfontolt diplomáciai eszmecsere :D

    !

    Mindegyik csatámnál ez megy..
    Ha kicsit támadok az a baj. Ha nagyot az a baj.

    Én kaptam ninját tőle, mégsem kezdtem szócsatázni. Gratuláltam és annyi :)

  • Mint ahogy ellened is már befutott pár profitos csata az a jövőben is előfordulhat.


    Mennyetek szobára, ez nem ide tartozik !!


    Mindegyik csatámnál ez megy..
    Ha kicsit támadok az a baj. Ha nagyot az a baj.

    Én kaptam ninját tőle, mégsem kezdtem szócsatázni. Gratuláltam és annyi :)

    figyelj hosszú napja volt éppenséggel nem arra számított hogy állandóan kémkedés fog jönni és kérlek vegyetek visszább a kémek számából mert ha joltudom akkor egy bizonyos mennyiségnel spam vagy nem is tudom mi a neve ami elviekben tilos lenne ..

    Na már most kulturáltan joltudod te is hogy tud fogalmazni mivel eszmecsere folyt a játékban is viszont a mai nap nem éppen számára a legjobb ezért fordult ki és sajna rajtad csattant az ostor

    Amint látod én nem ekzecirozlak napi egyszer rad nézek általában vissza nézel és egy ideig jó is így

    Szovim felet kiirtottad a bajtarsaiddal ezért pipa asszonykam !

    Nem veszekedem nem szitkozodom ! Kaptam pár figylemeztetest és meg lett a következménye kényszer szabi . Ebből köszönöm nem kerek

    Többet !


    nos szerintem ezt a témát zárjuk itt le reszemrol biztos le lesz nem vergődők ilyennekel jelenleg kisebb bajom is nagyobb annál mintsem fecsegjünk itt ...


    kincs kérlek te is fejezd be úgyis át tárgyaljuk meg a mai napot sajnos én is figyelmetlen voltam de aki dolgozik sajna nem mindig tud figyelni !


    Csatahoz am grat !

    A veszteséget meg majd leverjuk máskor máshol 👌

  • !

    Kérem kulturáltan rendezni a konfliktust! verjétek egymást ingame, a szókarate meg maradjon el, és legyen helyette higgadt, megfontolt diplomáciai eszmecsere :D

    !

    Ne haragudj viharos természetem miatt de ez legalább a 3. Ilyenje volt és már nagyon unom hogy, szó nélkül hadjam és úgy gondolom sose tettem neki rosszat még ezelőtt nem is beszéltem vele csak is tisztelettel..... Attól HOGY Sicariora haragszik, miért engem támad es miért mindig én szívok meg mindent.? attól hogy a vőlegényem még nem vagyunk egy és ugyanaz, más emberek vagyunk más stílussal én úgy gondolom hogy nem érdemlem ezt hogy, én szívjam meg a "nagyok" veszekedését és én nem becsultem le senkit egyszerűen csak minmotivál hogy jobb és jobb legyek még egyszer ne haragudj a támadnak jó költekezés 😊

  • Helix ez ilyen vannak akik valamit be tartanak valaki nem. Sajnos tényleg ez nem a Farmerama pedig lehet jobb volna az játszani de most komolyan mondom.

    Anyi kis piszokság kis kapu van ebbe a játékba csodálom van aki 10 edjére levertek egyéb okok miatt még folytatja.

    Betyár becsület is alig van.Tisztelet a kivételnek.

    Vannak akik játszanak termelnek el vannak vannak akik vérprofin űzik.

  • Helix ez ilyen vannak akik valamit be tartanak valaki nem. Sajnos tényleg ez nem a Farmerama pedig lehet jobb volna az játszani de most komolyan mondom.
    Betyár becsület is alig van.Tisztelet a kivételnek.

    Mit kellene be tartani és mit nem? Kicsit részletesen ird már le.


    Zitat


    Anyi kis piszokság kis kapu van ebbe a játékba csodálom van aki 10 edjére levertek egyéb okok miatt még folytatja.

    Ezt is kitudnád fejteni bővebben? Mert ne haragudj de nem értem miről beszélsz.
    Ha a sötét anyagra, akkor félévente ha töltök egy kevés sötét anyagot. Úgyhogy nem értelek.

    Zitat


    Vannak akik játszanak termelnek el vannak vannak akik vérprofin űzik.

    Akkor ne támadjuk a bányászt? Tudod a flottás nem épit bányákat, valamiből fejlődnie kell és akárhogy nézem csak csatákból tud.

  • Sajnos ez benne van, nem kell ezen felháborodni. Meg kell mutatni, hogy neked jobban megy, ez a csatázós rész. 8)old Napműholdak mindig is csábítóak egy flottásnak, most kiegészültek a crawlerekkel. Még több profit. Egyébként az ilyen csatákra, akkor is sor kerül, mikor már kihalóban van az uni.


    Lelkes amatőr koromban, uni1-en 30k nyersimre, 6 kört küldött "bossmol1" . Pedig akkor még, fel se bosszantottam. :Dold

    Valami büntit dobáljatok pls mert elszabadultak az indulatok

    Adok én neked mindjárt olyan büntit. :tongue:old

  • Sajnos ez benne van, nem kell ezen felháborodni. Meg kell mutatni, hogy neked jobban megy, ez a csatázós rész. 8)old Napműholdak mindig is csábítóak egy flottásnak, most kiegészültek a crawlerekkel. Még több profit. Egyébként az ilyen csatákra, akkor is sor kerül, mikor már kihalóban van az uni.


    Lelkes amatőr koromban, uni1-en 30k nyersimre, 6 kört küldött "bossmol1" . Pedig akkor még, fel se bosszantottam. :Dold

    Adok én neked mindjárt olyan büntit. :tongue:old

    A pirossal kijelölt sorban van a lényeg :D (halkan megjegyzem szerencse hogy a fórumra nem ér el a kezem XD )

  • Látjátok, ilyen az, amikor egy békés bányászt minden ok nélkül lefarmoltok /a nyersi és napocskák nem ok 8o/ . Berágnak, és pár év után Moderátorrá fejlesztik ki magukat :S . Ezt akarjátok?

    Viccen kívül, az Ogamben nincs olyan, hogy békés tekis, bányász, kereskedő, meg stb. antigame játékos. Csak idő kérdése, azzal lehet játszani valameddig. Apropó, ha valaki nehezményezi a fosztogatót, csak olaj a tűzre, még okot is ad a továbbiakra - amivel természetesen sokan élnek is. Helix ezt be kell nyelni, Csabinak pedig kicsit tolerálni a kommenteket, nem kakaskodni, elvégre mindenki bealudhat :sleeping: ...

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Addig örülj amíg nem találkozol egy olyan balf. Sszal aki ennyi profitra megy 500k romboloval:thumbsup:

  • Látjátok, ilyen az, amikor egy békés bányászt minden ok nélkül lefarmoltok /a nyersi és napocskák nem ok 8o/ . Berágnak, és pár év után Moderátorrá fejlesztik ki magukat :S . Ezt akarjátok?

    Viccen kívül, az Ogamben nincs olyan, hogy békés tekis, bányász, kereskedő, meg stb. antigame játékos. Csak idő kérdése, azzal lehet játszani valameddig. Apropó, ha valaki nehezményezi a fosztogatót, csak olaj a tűzre, még okot is ad a továbbiakra - amivel természetesen sokan élnek is. Helix ezt be kell nyelni, Csabinak pedig kicsit tolerálni a kommenteket, nem kakaskodni, elvégre mindenki bealudhat :sleeping: ...

    Rám célzol ? sosem voltam bányász és nem is leszek! én már az ilyen szintű megnyilvánulások játékon belül rég elintéztem volna, sőt nem is hoztam volna fel egy egy csatához. Szerintem az ilyen szintű hangvételt és megnyilvánulást nagyon sok régi motoros játékon belül elintézte volna pár csatával aztán a védő ment volna sírva az ágyába. Majd meglátod minden meg fog változni azonnal amint egy szerver társul a ide vagy pont ez megy valahova.

  • Nem Rád - ez irónia volt Eric pályafutásáról :) . Tudom Te flottás vagy, rád a 2. bekezdés vonatkozik - amennyiben nem engeded el a füled mellett a kedves védő szavait :/.

    De mindentől függetlenül mindenkinek jár a játékban a tisztelet, és még egy flottás is, akármekkora is, nem szabad magas lóról beszélni - ezt Csabinak céloztam, nem minden komment támadó jellegű.

    A védőt itt már megbeszéltük, most ezt nem ecsetelem - revans.


    De egy nagy összevonás elkelne, megnézném mennyi üldözőből lenne üldözött =O !

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]