[Stats] Ogame játékosok és szövetségek világstatisztikái.

  • Hi,


    I would like to introduce you: www.infuza.com
    Tolerated by Origin Team: http://board.origin.ogame.de/b…of-players-and-alliances/


    Description:
    Infuza.com - Ogame játékosok és szövetségek világstatisztikái. Rang és növekedés: Erőforrások, Flotta, Kutatás.



    Functionality http://www.infuza.com:
    - TOP 30 World
    World's TOP 30 Players and Alliances. Rank and Increase: Resources, Fleet, Research.
    - Countries TOP 30 Players and Alliances
    example UK: TOP 30 UnitedKingdom Ogame Statistics of Players and Alliances
    - Detailsof of Universes of choosen country
    example USA: Details of Universes in USA
    - Universes (with Universe Details)
    example UK->Universe6: TOP 20 UnitedKingdom Ogame Stats of Players and Alliances of Universe6
    - TOP 100+ Players / Alliances at Resources / Fleet / Research
    example: France->Gemini->Players->Fleet->Points
    - Points and Increase
    example: Germany->Universe39->Players->Resources->Increase
    - TOP 100+ Players and Alliances
    example: France->Universe3->Players->Resources->Points->TOP 201-300
    - Details of Players and Alliance


    FAQ:
    1. How is the database kept up to date?
    We're a team having a firefox plugin installed which sends the data of stats/gala pages to our database server.
    » Legality Galaxytool
    2. When is the database update?
    Every Sunday at 0:00 PM +0:00
    3. Why you haven't archive data?
    Yes, we haven't archive data, every week we are updating database but adventage are statistics for 31 countries.


    History:
    - from 28 October 2007 - Polish stats -> Board -> link
    - 19 November 2010r - newer version of Stats
    - 26 December 2010r - added 30 countries
    - 16 January 2011r - added Search of players and alliances


    -----------------------------------------------------------------------------
    Translated by Google Translate en->hu


    Szia,


    Szeretném bemutatni Önnek: www.infuza.com
    Tolerálták Origin Team: http://board.origin.ogame.de/b…of-players-and-alliances/


    Leírás:
    Infuza.com - World Ogame Statisztika Játékosok és Szövetségek. Rang és növelése: Resources, Fleet, kutatás.



    Funkcionalitás http://www.infuza.com:
    - TOP 30 A világ
    A világ TOP 30 játékos és a szövetségeket. Rang és növelése: Resources, Fleet, kutatás.
    - Országok TOP 30 játékos és Szövetségek
    Például Magyarország: Top 30 EgyesültKirályság Ogame Statisztikák A játékosok és a Szövetségek
    - Részletesen ismertetni a világegyetem a választott ország
    példa az Egyesült Államokból: Részletek az Univerzum az USA-ban
    - Univerzum (az Univerzum Részletek)
    Például Magyarország-> Universe6: TOP 20 EgyesültKirályság Ogame statisztika a játékosok és a Szövetségek a Universe6
    - TOP 100 + lejátszó / szövetségekért Erőforrások / Fleet / Kutatás
    Például: Franciaország-> Gemini-> Játékosok-> flotta-> pontok
    - Pontok és növelése
    Például: Németország-> Universe39-> Játékosok-> Erőforrás-> növelése
    - TOP 100 + játékos és Szövetségek
    Például: Franciaország-> Universe3-> Játékosok-> Erőforrás-> Pont-> TOP 201-300
    - Részletek a játékosok és a Szövetség


    FAQ:
    1. Hogyan történik az adatbázis naprakész?
    Egy csapat vagyunk, amelynek firefox plugin telepítve, amely elküldi az adatokat a statisztikai / gála oldalak a mi adatbázis szerver.
    »Jogszerűsége Galaxytool
    2. Ha az adatbázis frissítése?
    Minden vasárnap 12:00 +0:00
    3. Miért nem archív adatokat?
    Igen, mi nem az adatok archiválását, minden héten vagyunk frissítése az adatbázisban, de adventage vonatkozó statisztikák 31 országban.


    Történelem:
    - Október 28-tól 2007 - Lengyel statisztika -> Fórum -> link
    - November 19 2010r - újabb verzióját statisztika
    - December 26 2010r - ki 30 országban
    - Január 16 2011r - ki Keresés a játékosok és a szövetségi

    Einmal editiert, zuletzt von Infuza ()

  • Csak egy kérdés:honnan tudja ez a szerver a statisztikákat?Amúgy érdekességnek jó,vagy aki regelni akar valahova,tájékozódásnak.


    Edit:Megnéztem,és mindent mutat,minden országból.

    Einmal editiert, zuletzt von Starboy ()

  • Én meg sem mertem nyitni, az influenza névből egyből a vírusra gondoltam :D :D
    Egyébként ha igaz ez, biztos jó cucc!!

    [align=center][b][i][font='Comic Sans MS, sans-serif'][color=#ffffff] ExUni2 Top1 -> Uni1 Top5 RIP: 313
  • I created the statistics for the Polish players for over 3 years, in January 2011, I expanded to 31 countries.


    I am surprised by the suggestion that a site may have a virus :)
    answer -> no malware or anything like that


    ------------------------------------------------------------
    Translated by Google Translate en->hu


    Én hoztam létre a statisztikák a lengyel játékosok több mint 3 éve, 2011 januárjában, azt bővült 31 országban.


    Meglep a javaslatot, hogy egy oldal lehet a vírus :)
    válasz -> nem rosszindulatú, vagy ilyesmi

  • Nem hittem, hogy ez az ember visszajön és még olvasni is nekiáll.
    Ráadásul ami még jobban meglep, hogy googli fordítóval leesett neki miről van szó. :lol:


    Egyébként az adatbázis nagyon zsír, főleg a növekedés
    statisztika információértékű. Ebben még talán jobb mint a GT.
    Szövetség infók is kiválóak de... csatlakoznék az előttem szólóhoz:
    honnan kerülnek hozzájuk az információink?



    Kösz!
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]
  • Someone sent me an email, and wants to help in the translation - unfortunately 'freemail.hu' reject my answer - so please contact with me by Private Message


    If I understand correctly after translation through Google Translate ...
    quotes the FAQ:


    "1. How is the database kept up to date?
    We're a team having a firefox plugin installed Which Sends the date of stats / gala pages to our database server.
    Legality Galaxytool
    2. When is the database update?
    Every Sunday at 0:00 PM +0:00
    3. Why you have not archive data?
    Yes, we have not archive data, every week we are updating database but are adventage statistics for 31 countries. "


    So the size of the database is a constant :)


    -------------------------------------------------------------------------
    GT en->hu


    Valaki küldött nekem egy e-mailt, és segíteni akar a fordításban - sajnos "freemail.hu" Elutasítja-e a választ - így vegye fel a kapcsolatot velem a Privát üzenet


    Ha jól értem a fordítás után a Google Translate ...
    idézi a GYIK:


    "1. Hogyan az adatbázis naprakész?
    Egy csapat vagyunk, amelynek firefox plugin telepítve amely elküldi számított statisztika / gála oldalak a mi adatbázis szerver.
    Jogszerűsége Galaxytool
    2. Ha az adatbázis frissítése?
    Minden vasárnap 12:00 +0:00
    3. Miért nem archív adatokat?
    Igen, mi nem az adatok archiválását, minden héten vagyunk frissítése az adatbázisban, de adventage statisztikák 31 országban. "


    Így az adatbázis mérete konstans:)

  • Gratulálok Infuza!
    Korrekt munka és jó látni ilyen összesítéseket és tudni más szervereken miket érnek el a játékosok.
    Köszönöm a magyar ogame fanok nevében is a munkát ami ebbe bele van fektetve!

  • Itt valami nem ok
    Univezum 5 mintha hiányozna a statisztikákból ?(
    Vagy csak nekem tűnik úgy ???


    Edit:
    IL !
    Köszi, nem láttam, hogy lehet unit választani külön. Viszont az összesített (.hu) listában sajnos valamiért nem vagyunk benne. Ketten is vannak az uniban 200k hajó felett (Orphan és RPM), és nem látom őket az összesített listában. Vagy csak nálam van valami hiba ?


    Edit2:
    Esetleg lehet ahhoz köze, hogy mi vagyunk (uni5) bejelölve 2*speed uni nak uni 6 helyett?


    Edit3:
    Igen, ez volt a baj. Szerintem akkor mostantól Uni6 nem fog megjelenni a listában, és gondolom vasárnaptól már a helyes adatok lesznek a honlapon

    3 Mal editiert, zuletzt von ovecs ()

  • Galaxis áttekintést nem tervezel bele? Biztosan nagy meló lenne, de ha megkeresnél pár embert valószínüleg segítenének feltölteni...

    [align=center][b][i][font='Comic Sans MS, sans-serif'][color=#ffffff] ExUni2 Top1 -> Uni1 Top5 RIP: 313
  • ReV, ogame map is a difficult task mainly due to the amount of data from all countries, We do not expect it yet.


    www.infuza.com/hu has been updated
    6.02.2011r » Countries: 31 | Universes: 686 | Alliances: 130.306 | Players: 847.368


    ---------------------------------------------


    ReV, OGame térkép egy nehéz feladat, elsősorban az adatok mennyiségét az összes országból származó, nem várunk még.


    www.infuza.com/hu frissült
    6.02.2011r » Országok: 31 | univerzumok: 686 | Szövetségek: 130.306| Szereplők: 847.368

  • Akkor csak abba a 2 uniba csináljatok, ahol én játszok :)))
    Na egyébként ha terveznétek a közeljövőben ilyet, írj ide. Biztosan lesznek segítő emberek hozzá :)

    [align=center][b][i][font='Comic Sans MS, sans-serif'][color=#ffffff] ExUni2 Top1 -> Uni1 Top5 RIP: 313

  • Elég jó lett ez a statisztikás rész. Nekem csak egy olyan kérdésem lenne hogy valahogy vissza lehet-e nézni az előző adatokat és hogy lesz-e hónapokra, félévre meg évre készülő statisztikák?

  • Ha kérni lehetne, akkor én pedig azt szeretném, hogy heti 2 alkalommal történjék frissítés. Nagyon sokat számítana, mivel ki lehetne szúrni az inaktív célpontokat még mielőtt kiszürkülnek és mindenki más is lecsap rájuk. Ez tenné igazán hasznossá a statisztikákat számomra, bár így is sokminden érdekes információ van. Ráadásul nem igényel semmi újítást, csak a már meglévő rendszer felpörgetését. 8)


    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


    If it is possible to request, than I suggest to refresh the statistics twice a week.
    It could increase the webpage's usefulness a lot. That way, the farmers could
    see possible 3-4 day old inactives and plunder them before they become gray (i).
    This advantage would make worth to visit your statistics page regularly.
    Also, no new mechanics are needed, only a little speed-up for the existing one.


    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]
  • -Il-, It's quite difficult to refresh the statistics twice a week now - maybe in future release


    I added the monthly statistics: 1.01.2011 - 1.02.2011
    www.infuza.com/hu/monthly/Hungary
    1.02.2011r » Countries: 31 | Universes: 686 | Alliances: 115.355 | Players: 666.126


    Weekly statistics updated on 13.02.2011:
    13.02.2011r » Countries: 31 | Universes: 686 | Alliances: 130.216 | Players: 849.329


    -------------------------


    -Il-, Elég nehéz frissíteni a statisztikák hetente kétszer most - talán a jövőben kiadás


    Én hozzá a havi statisztikák: 2011/01/01 - 2011/02/01


    www.infuza.com/hu/monthly/Hungary
    1.02.2011r »Országok: 31 | univerzumok: 686 | Szövetségek: 115,355 | Szereplők: 666,126


    Heti statisztika frissítés 2011/02/13:
    13.02.2011r »Országok: 31 | univerzumok: 686 | Szövetségek: 130,216 | Szereplők: 849,329

  • www.infuza.com/hu/weekly/Hungary -> updated
    27/02/2011 » Countries: 31 | Universes: 686 | Alliances: 129.146 | Players: 832.467


    www.infuza.com/hu/monthly/Hungary -> updated
    01/03/2011 » Countries: 31 | Universes: 689 | Alliances: 123.144 | Players: 740.703


    ----------------------------


    www.infuza.com/hu/weekly/Hungary -> frissítés
    2011/02/27 » Országok: 31 | univerzumok: 686 | Szövetségek: 129,146 | Szereplők: 832,467


    www.infuza.com/hu/monthly/Hungary -> frissítés
    2011/01/03 » Országok: 31 | univerzumok: 689 | Szövetségek: 123,144 | Szereplők: 740,703